Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nesti

Call of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

UK players with Retail copies - what I did to play right now

 

 

Don't know if this will be of any help, but since there are a lot of impatient people;

 

All I did was do the default install, accept everything, add the game key and autoplay into single play mode (which worked fine) - I then hit multiplayer, expecting Steam to stop me, but that went straight in also.

 

Once in, server browser and yes, theres aus/US servers (only about 8 of each with players on), but there's also 1 or 2 UK servers including a FFA. Not sure if steam later patched it, but i've been playing on the retail copy since noon UK time no worries.

 

Hope more of you get in!

 

shot0000o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak będą stać puste.

 

Puste? hmm ciekawe... skad ta mysl bo gra jeszcze nie wyszla..

 

 

BTW... jesli ktos chce darmowe kopie black ops.. ma tez bron lub inne narzedzie.. to z jednego z trzech oddzialow DPD w wawie wyjada zestawy(tiry) z paczuchami do innych miast:E  o 21 koncza zaladunek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy może będzie w Media Expert jutro COD, chyba jutro przedzwonię. Jak nie będzie to wybieram sie do Lublina z rana do MM 8:E

 

Z rana nie polecam bo nie bedzie . Wyraznie powiedzieli ze ok 12 beda w Lubelskim MM.

 

Widze ze sporo uzytkownikow z Lublina i okolic. Pozdrawiam. Moze sie jutro spotkamy w MM :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widze ze sporo uzytkownikow z Lublina i okolic. Pozdrawiam. Moze sie jutro spotkamy w MM :>

Może jakiś napad z bronią w ręku? :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś napad z bronią w ręku? :lol2: :lol2: :lol2:

 

Jestem tam napalony na fajnego lapka lenovo. Moze byc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś napad z bronią w ręku? :lol2: :lol2: :lol2:

 

Polecam założyć jeszcze jakieś koszulki, najlepiej z logiem PCLab'u :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rana nie polecam bo nie bedzie . Wyraznie powiedzieli ze ok 12 beda w Lubelskim MM.

 

Widze ze sporo uzytkownikow z Lublina i okolic. Pozdrawiam. Moze sie jutro spotkamy w MM :>

 

Dla mnie rano to właśnie koło godziny 12 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena 99zl w saturnie jest pewna, nawet na ich stronie zreszta mozna przeczytac;-)

w saturnie w katowicach bedzie popoludniu dopiero, przed chwila dzwonilem sie pytac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczacie kiedy będą się pojawiać same klucze na allegro ??

 

Wolałbym sam klucz, pudełko nie jest mi potrzebne, grę zassę przecież steamem.

 

 

Również czekam na klucz bo pudełko nie jest mi potrzebne, aby jarać sie grą.

 

 

Czy mi się wdaje czy połowa forum to ze wschodu?;]

 

Heh możliwe... nawet ostatnio byłem w Chełmie po płytę główną. Tutaj Zamość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś napad z bronią w ręku? :lol2: :lol2: :lol2:

nie pisz takich rzeczy na forum bo ktoś z MM przeczyta, zamknie sklep profilaktycznie i bedzie dopiero :D

 

ja tam wpadne gdzies koło 15 mam nadzieje że już bedzie na półkach to wieczorkiem sie pogra ;]

parkercu8.gif

 

jak steam okaże sie łaskawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak steam okaże sie łaskawy...

 

Jak była premiera FEAR 2 to mogłem zagrać dopiero po 23 godzinach od zakupienia bo wywalało że steam jest zajęty. To teraz może być że niektórzy będą czekać z tydzień :E

 

Edit. Ja jutro ok 11 jadę do mm M1 Poznań. zobaczymy mam nadzieje że będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL.Koszulki z wlepką PCLab Team i z nożami w ręku:) Wiadomości jako główny news byśmy byli:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaką premiere w Warszawie chodzi? Jestem zupełnie nie w temacie, nawet nie wiedziałem że jutro premiera :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłeś na temat Black Ops to czego innego możę być premiera chyba nie Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem właśnie w Saturnie w Katowicach (scc) i powiedzieli, że do 16 ma być dostawa, więc pewnie koło 12-13 się pojawi na półkach. W tesco podobnie.

Jutro zajęcia do 14.30, więc po obiadku, koło 15.30 wybiorę się do media ^^ Ciekawe kiedy w końcu odpalą na steamie. Dobrze, że gierkę mam już na dysku :E

 

Btw. nieźle te strony rosną :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widzę, że niezłe czystki z kluczy dzisiaj na allegro zostały zrobione, dobrze, że u nas w Białymstoku dzisiaj o 23:30 będzie można już grę dostać za 109 PLN tylko, czy jest sens dzisiaj to brać (wahałem się do ostatniej chwili, czy chcę tą grę na singla, ale ostatecznie zdecydowałem, że te 7h może być fajne) i chyba jestem nawet za tym, aby po nią podjechać tyle tylko, czy steam ruszy o 24:00, czy raczej na spokojnie jutro sobie na wieczór sprawić - ktoś ma doświadczenie z tak dużymi premierami w dniu premiery na steam ?

 

Pozdrawiam

Alek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, kupować CoD'a dla Singla to jak kupić Bentleya, który będzie stał w garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widzę, że niezłe czystki z kluczy dzisiaj na allegro zostały zrobione, dobrze, że u nas w Białymstoku dzisiaj o 23:30 będzie można już grę dostać za 109 PLN tylko, czy jest sens dzisiaj to brać (wahałem się do ostatniej chwili, czy chcę tą grę na singla, ale ostatecznie zdecydowałem, że te 7h może być fajne) i chyba jestem nawet za tym, aby po nią podjechać tyle tylko, czy steam ruszy o 24:00, czy raczej na spokojnie jutro sobie na wieczór sprawić - ktoś ma doświadczenie z tak dużymi premierami w dniu premiery na steam ?

 

Pozdrawiam

Alek

 

Co jest? wszyscy z Bialegostoku? :E

 

BTW gdzie o 23:30 bedzie mozna ja dostac?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest? wszyscy z Bialegostoku? :E

 

BTW gdzie o 23:30 bedzie mozna ja dostac?.

 

Też podłączał się pod pytanie gdzie? I tak nie skorzystam, ale ciekawość mnie zabija :D. A i czy w Białymstoku jest jakaś imprezja? Bo coś słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @LeBomB nie chciałem tworzyć za długiego posta a wszystko jest w linku , poza tym najważniejszy jest import, eksport jest tylko koniecznością , taka Portugalia czy Hiszpania importowała sobie towary z kolonii "za darmo" i nie musieli eksportować niczego w zamian poza niewolnikami do pracy Pisałem trzeba analizować merytorycznie i logicznie co dobrego mamy dzięki byciu w UE a co jest złego w tym że jesteśmy w UE, a potem myśleć co w zamian  Jako bantustan kolonialny nie mamy za dużo do powiedzenia ale próbować trzeba  Napewno trzeba się cieszyć że Tusk to człowiek "Niemców" bo dzięki temu nie mamy wojny w Polsce, premier Grecji się wygadał kto dążył do wejścia do wojny za wszelką cenę gdyby nadal rządził PiS to podejrzewam ze w Polsce mogła by już być wojna , Niemcy chcą powrócić do partnerstwa z Rosją 
    • Tak to najlepiej też wyłączyć i możesz też odrobinkę zmniejszyć kontrast do 50 w HDR Game (ten tryb jest też lepszy od Vivid, ma lepsze kolory)
    • A wyłączenie Dark Enhance jeszcze trochę pomaga.
    • @voltq  1. Artykuł podaje dane z 2020 i 2021 roku 2. słowo klucz w tym co przytoczyłeś: importuje 3. co z eksportem? Czyli bez UE eksport spada o około 75% jeżeli przestanie się opłacać przez np. cło. Pogrubiłem produkty, które mają szczególne wymagania importowe do UE przez co nie wszystko da się eksportować masowo bez odpowiednich umów i spełnienia odpowiednich przepisów. 
    • To jest właśnie ten "minusik". W ASUS było po ciemnej stronie PQ, w AORUSIE w jasną stronę mocy Na szczęście jak wspomniałem wcześniej: Temperatura kolorów oraz poprawność kolorów jest bardzo dobra na poziomie TB400 oraz te błędy luminacji jasnej szarości występują we właśnie mniejszych "okienkach" 1-10% potem ta sama norma co w TB400.   Oznacza to że obraz jest lekko jaśniejszy niż TB400 ale ma więcej powera w high lightach dające po 1000+ nitów gdzie w tych wysokich nitach właśnie te błędy luminacji są wypalone ale w odbiorze to nie przeszkadza a lekko podniesione cienie można łatwo dostosować w ustawieniach np. gry czy kalibratorze. Podkreślę że nie jest to wyprany kolor albo wyprana czerń, (również to potwierdza koleś z TFTcentral) i nie miałem żadnych zastrzeżeń grając w Resident Evil'y a to horrory i dużo ciemności więc podbite znacząco cienie mogłyby zepsuć klimat gry nie wspominając o znacznie trudniejszej potem korekcie
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...