Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nesti

Call of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Na Steam piszą, że za 14 godzin, czyli o 8 rano u nas, to kiedy w końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Steam piszą, że za 14 godzin, czyli o 8 rano u nas, to kiedy w końcu?

co to pisze na Steamie to godzina odblokowania kopii kupionych bezposrednio u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Już sobie wyobrażam co będzie się działo od jutrzejszego dnia...

Ja to skomentuję tak :sex:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odpowiedź od Vavle w sprawie aktywacji Black Ops.

Fajnie by było gdyby jeszcze podali dzień, bo tak to troche siara. Równie dobrze można ich męczyć że jeszcze nie jest dostępne, bo przecież wczoraj też była 22:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdziesz i szybko zmienisz zdanie :Up_to_s:

Prawdziwi pro' się nie afiszują ani lansują swoim poziomem skill'a, nie potrzebują tego, grają czasami w pug'i i scrim'y, zazwyczaj invite-only a nie w jakichś tam pub'ach - a zwłaszcza takich które w nazwie mają tag'a "pro", no chyba że dla tzw. zwały żeby nagrać demko jak roznoszą na strzępy stałych bywalców takiego serva którzy grzeją dupska na pierwszych miejscach stats'ów i myślą że są super kozakami :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone info: jutro od 12 w Saturnie (Tychy) w cenie 99zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zainstaluje zaraz po tym jak kurier mi doręczy to będę przez 14 godzin wyklinał Valve :E

 

Na PEB już kombinują jak ominąć Steam-widocznie już jest jakaś piracka wersja w sieci :E

I to od dawna, ja lubię patrzeć jak te dzieci prześcigają się w ściąganiu fałszywych cracków, przednia zabawa :thumbup: A przed premierą na Steamie i tak się nie da spiracić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Toruniu MM 99zł a Empik 129zł. W obu jeszcze nie mają egzemplarzy, w Media sprzedawca powiedział że dopiero jutro dostaną kurierem dostawę, tak więc z samego rano na pewno nie będą mieli - najprawdopodobniej po 13stej dopiero : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi pro' się nie afiszują ani lansują swoim poziomem skill'a, nie potrzebują tego, grają czasami w pug'i i scrim'y, zazwyczaj invite-only a nie w jakichś tam pub'ach - a zwłaszcza takich które w nazwie mają tag'a "pro", no chyba że dla tzw. zwały żeby nagrać demko jak roznoszą na strzępy stałych bywalców takiego serva którzy grzeją dupska na pierwszych miejscach stats'ów i myślą że są super kozakami :3

:E, jak najbardziej popieram taką opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku w katowicach ma być w godzinach popołudniowych, tyle się dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w Media i powiedzieli ze o 12 wystaiwa. Lublin MM

Na Zana mam blisko ale wole żeby mi kurier dostarczył :P W MM i tak będzie z 13 zł taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w Media i powiedzieli ze o 12 wystaiwa. Lublin MM

thx za info dobry człowieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw tej ceny w MM czy Saturnie. Żeby się nie okazało, że przyjdziecie a tam po 129zł i co wtedy :Up_to_s: zapewne i tak kupicie bo nie będziecie czekać z zamówieniem przez internet aby zaoszczędzić 5zł. Jak dla mnie ciężka przbitka (prawie 40zł) więc jak nie zobaczę to nie uwierzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gazetkach w calej Polsce bylo 99, bez obaw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad dwa tygodnie temu pisaliśmy o pierwszej ocenie Call of Duty: Black Ops. Dziś poznajemy kolejne dwie i to nie byle jakie... Pierwsza pochodzi od serwisu - Wild Gunmen, który ocenił ją na 9.5 punkcików w dziesięciostopniowej skali, dodając przy tym w swojej recenzji:

 

"Call of Duty: Black Ops to nie tylko gra, to także w pewnych granicach rewolucja. Tytuł ten może być dla gatunku FPS tym, czym było dla niego Modern Warfare trzy lata temu. Kampania być może nie jest najlepsza, ale na tyle dobra, aby granie w nią było zabawą. Jej braki maskują multiplayer i Zombie Mode. Kluczem jest głębia, a Black Ops jest cholernie głębokie. To po prostu gra roku."

 

Druga ocena pochodzi od serwisu - Game Informer, który dał jej 9 pkt. na 10, lecz bez dodatkowego komentarza.

 

Wygląda na to, że zapowiada się nam super gra... Ale jak to będzie naprawdę przekonamy się już jutro! ;)

 

http://www.modernwar.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm może by sobie zrobić jutro wycieczkę z Chełma do Lublina do MM.Dawno w Lbn mnie nie było widać;]

 

A propos tego trybu zombie gdzie widać postać z góry to jakaś to popierdółka czy coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm może by sobie zrobić jutro wycieczkę z Chełma do Lublina do MM.Dawno w Lbn mnie nie było widać;]

 

A propos tego trybu zombie gdzie widać postać z góry to jakaś to popierdółka czy coś więcej?

Oo, to będziesz 1km od mojego mieszkania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczacie kiedy będą się pojawiać same klucze na allegro ??

 

Wolałbym sam klucz, pudełko nie jest mi potrzebne, grę zassę przecież steamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy może będzie w Media Expert jutro COD, chyba jutro przedzwonię. Jak nie będzie to wybieram sie do Lublina z rana do MM 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo, to będziesz 1km od mojego mieszkania :E

Przemyślę kwestię i zobaczę.Wycieczka krajoznawcza dobrze zrobi na moje poskręcane zwoje mózgowe :E

 

Czy mi się wdaje czy połowa forum to ze wschodu?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pięknie

 

mm - 99zł

tesco - 99zł

 

 

w empiku pewnie 120zł....

W komputroniku 120 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...