Skocz do zawartości
Los_Merengues

Boks

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś nad ranem Pacquiao vs Vargas, jak dla mnie warto zarwać nockę. Z ciekawych walk w karcie jest jeszcze Donaire vs Magdaleno (walka poprzedzająca występ pacmana).

 

e:

19.11

W nocy kolejna niezwykle ciekawa potyczka - Kowaliow vs Ward. Może być z tego jedna z lepszych walk tego roku.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dupa - przebrzydły faularz Ward wygrał po wale punktowych. Sędzia ringowy, to był chyba jakiś typ z jego rodziny. Ward miał wolną rekę do uskuteczniania swoich klinczów & fauli, a nawet paru ciosów poniżej pasa. Skandal made in usa :mad2:. Nawet w walkach o taką stawkę nie odpuszczają tych punktowych przekrętów - gnoje niszczą ten sport z premedytacją. Nie dziwne, że ludzie przerzucają się na mma :mad2:.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Hopkinsa - koniec kariery w takim stylu. Ale też widać, że Fonfara nie przegrał z byle leszczem, bo widać że Smith jr jednak ogarnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hopkins to kozak, mało kto pewnie wie, że przegrał swoja pierwszą walkę, później przegrał w 93 z Jonesem Juniorem by zrewanżować się mu 17 lat później i pokazać, że w przeciwieństwie do młodszego Jonesa, ząb czasu go jeszcze nie ugryzł. W wieku 46 lat został najstarszym mistrzem świata wszech czasów.

Edytowane przez Gdanskinfo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ tu pustki. Tak mało ludzi kocha boks? Właśnie obejrzałem Izu vs Breazelae. Ależ intensywność, ależ zwrotu akcji, ależ emocje. Do tej pory widziałem Ugonoha jedynie w walkach z kelnerami, tutaj pokazał że jest w nim potencjał i umiejętności. Szkoda że nieco je marnował, bo facet ma już trzy dychy na karku a doświadczenia na wysokim poziomie niewiele. Enyłej, nie mogę się doczekać kolejnych walk, bo myślę że ta ostatnia paradoksalnie może otworzyć (no, powiedzmy że uchylić) drzwi do walk z prawdziwymi bokserami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaraz start - Joshua vs Kliczko. Nie jestem do końca pewny czy hype na anglika jest uzasadniony, ale dzisiaj się to okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i gitara :thumbup: mam nadzieje ze kliczko zakonczy kariere ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad ranem całkiem ciekawa gala. Alvarez vs Chavez Jr, ale dobrze zapowiadają się też inne walki - Lemieux vs Reyes czy Matthysse vs Taylor. Start o 3 w nocy na Polsat sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po Szpilce. Lepiej niech kończy, bo rozbity jest niesamowicie, a perspektyw na nic sensownego nie widzę. Szkoda zdrowia.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę później.

Udało mi się super link znaleźć i niemal całą walkę bez problemu oglądałem na telefonie. Dobra była ale doświadczenie mayweathera było widać pod koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie oglądał Gołowkin vs Alvarez? Świetna walka. Kazach miał mały problem z celownikiem w mocniejszej ręce, ale wynikało to z dobrej defensywy rudego Alvareza. Swoją drogą, to całkiem ładnie canelo kontrował - timing na dobrym poziomie. W sumie mała wojna była w paru rundach. Show dobre. Rewanż będzie bankowo, bo ten remis trzeba roztrzygnąć.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po Szpilce. Lepiej niech kończy, bo rozbity jest niesamowicie, a perspektyw na nic sensownego nie widzę. Szkoda zdrowia.

 

Szpilka po walce z Kownackim już się skończył.

Ma już któryś raz z kolei problem z ręką, do tego jego nastawienie do tego sportu jest poniżej krytyki.

W MMA też go oklepią. Zmarnował wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najważniejsza walka tego roku już za chwilę - Gołowkin vs Alvarez :thumbup:.

e:

No i właśnie dlatego boks przejdzie do lamusa. Perfidny, ohydny wał. 8-4, a już na pewno 7-5 dla ggg było w rundach...

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za walka Fury-Wilder. Remis - wał, bo anglik mimo dwóch dech ewidentnie wypykał murzyna, ale jest droga do rewanżu. Powiem tak - o tym Furym nie jeden film kiedyś nakręcą. Trochę czubek, ale w pozytywny sposób. Duży dystans, humor. Jeszcze te śpiewanie na konferencji :cool:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruiz vs Joshua. No, to była sensacja, ale i weryfikacja jak widać niezbyt mocnej szczęki boksera z uk. Ruiz natomiast pokazał wielkie serce do walki i jaja jak arbuzy :thumbup:. Niestety nie oglądałem na żywo :kwasny:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak właśnie myślicie, jak to wszystko potoczy się w wadze ciężkiej? Teraz Ruizs ma dużo do powiedzenia, ponieważ w swoich rękach ma bodajże trzy pasy, a czwarty należy do Wildera. Podobno Meksykanin zażądał bardzo dużych pieniędzy. Promotor Joshuy Heaen uspokaja, że wszystko jest pod kontrolą, ale to pewnie okaże się za kilka miesięcy. Jak myślicie, w rewanżu już nie będzie niespodzianki? A może po raz kolejny okaże się, że Anglik nie jest taki dobry na jakiego go kreowano przez ostatnie lata? Bo zapowiadają się ciekawe miesiące w wadze ciężkiej, jest przynajmniej kilku zawodników, którzy mają teraz chrapkę na pasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cyrk , czego takiego jeszcze nie widzialem :boink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy odbyła się zacna walka - stary mistrz Manny Pacquiao vs pyszałek Thurman. Manny zrobił swoje i dał lekcję cwaniaczkowi. Wałek się szykował, bo w pale się nie mieści, że jeden sędzia punktował dla Thurmana, a jak na moje, to wygrał on 4 rundy maksymalnie. Pacman reszta + dodatkowy punkt za położenie młodszego na deski.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że już w ten weekend (gala startuje koło 4 w nocy z soboty na niedzielę) odbędzie się walka Wilder vs Fury (rewanż). Warto obejrzeć, to bije się dwóch zawodników z top3 wagi ciężkiej. Kibicuję cyganowi z uk za osobowość :E.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyson właśnie pokazał jak jednowymiarowym pięściarzem jest Wilder (petarda w prawej łapie, ale nic poza tym).

 

Technika, inteligencja ringowa, ale też siła ciosu (po dzisiejszym) - Gypsy King.

 

To jak panie Joshua? :D

 

edit: i nie, żebym nie lubił Dzikusa, ale zobaczyć go aż tak bezradnego i wystraszonego w tym swoim hamerykańskim kurwidołku... :lol2:

 

;)

Edytowane przez Tommo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...