Skocz do zawartości
Los_Merengues

Boks

Rekomendowane odpowiedzi

no i Adamek wygrał przy okazji nieźle masakrując twarz Arreoli :]

 

zawsze ci co najwięcej kozacz to potem wyglądają jak wieprz w masarni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może na HBO ??? Bo kurde powiedzcie mi jak to działa na HBO pokazują tylko w US and A tak ???Czy w polsce też ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie arreola ma trądzik różowaty, bo co innego duży, krzywy bokserski nos, ale to co on miał, czyli rumień na całej twarzy, nierówna powierzchnia skóry, kalafiorowaty nos z wyraźnymi zmianami przerostowymi - prawie pewien jestem, że trądzik, tym bardziej respekt dla niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle przeciwnik "cwaniakowal" a potem Adamek go zlał :) oby tak dalej czekam na walke z davidem haye ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna walka. Świetnie Adamek. Trochę za wcześnie wstałem, bo przed 5, ale warto było

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle przeciwnik "cwaniakowal" a potem Adamek go zlał :) oby tak dalej czekam na walke z davidem haye ;)

ale przynajmniej coś powiedział po walce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja twardo do 6 z kolegami siedziałem i czekałem na walkę, w dodatku zmęczony po koncercie i na walce... przysypiałem :E Ale fajna walka. Prawdę mówiąc, Arreola miał ładnie obitą buźkę, ale ładnie się zachował po walce i powiedział coś czego się nie spodziewałem, naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale walka :/ dobrze ze nie czekalem , tylko powtorke ogladalem ...

12 rund przepychanek :/

nie wiem jak adamek to wygral :| sedziowie slepi byli chyba ...(szczegolnie ten jeden - 117-111) ....

zebral tyle ciosów ze szok , uciekal caly czas , a jak juz nie mial gdzie uciec to klinczował .....co to za taktyka ?? pfff

na dodatek areola pol walki z kontuzja walczyl , a nawet tego widac nie bylo...

i ile razy adamek ponizej pasa walil ,albo za niskie uniki , sedzia go chyba z 4 razy upominal .....

z takim czyms to kliczko go jedna reka złoi .....

jesli wogle dojdzie do tej walki , co watpie ....

Edytowane przez hwdp43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niestety wróciłem dopiero do domu i nie mogiłem obejrzeć walki, a bardzo chciałem ;/

Wiecie o której jest retransmisja? a może ktoś ma nagrane walke i będzie wystawiał na jakiś server ?

Byłbym bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Niestety wróciłem dopiero do domu i nie mogiłem obejrzeć walki, a bardzo chciałem ;/

Wiecie o której jest retransmisja? a może ktoś ma nagrane walke i będzie wystawiał na jakiś server ?

Byłbym bardzo wdzięczny

 

Proszę bardzo:

 

http://rapidshare.com/files/380318959/Tomasz.Adamek.Vs.Chris.Arreola.part1.rar
http://rapidshare.com/files/380319104/Tomasz.Adamek.Vs.Chris.Arreola.part2.rar
http://rapidshare.com/files/380319335/Tomasz.Adamek.Vs.Chris.Arreola.part3.rar
http://rapidshare.com/files/380319158/Tomasz.Adamek.Vs.Chris.Arreola.part4.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie ! tego mi trzeba bylo ;)

zaczalem wlasnie ogladac i sie masakrycznie zdziwilem :o Tomek ma 189 wzrostu, a wygladal mi na niziolka.

Edytowane przez rarkin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Golota-o...,wiadomosc.html

Dostanie taki wpier.... że żona będzie płakała, taka jest prawda, życzę mu takiego obicia ryja żeby odechciało mu się boksu raz na zawsze, Adamek mu pokazał co to boks w obecnych czasach, nie ma miejsca dla dziadków... a Andrzej goni tylko za kasą. Czy on ma jakieś kompleksy, chce pokazać że jest kimś ? Kimś to on był parę lat temu, obecnie zostało tylko znane nazwisko, które traci szacunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
ale walka :/ dobrze ze nie czekalem , tylko powtorke ogladalem ...

12 rund przepychanek :/

nie wiem jak adamek to wygral :| sedziowie slepi byli chyba ...(szczegolnie ten jeden - 117-111) ....

zebral tyle ciosów ze szok , uciekal caly czas , a jak juz nie mial gdzie uciec to klinczował .....co to za taktyka ?? pfff

na dodatek areola pol walki z kontuzja walczyl , a nawet tego widac nie bylo...

i ile razy adamek ponizej pasa walil ,albo za niskie uniki , sedzia go chyba z 4 razy upominal .....

z takim czyms to kliczko go jedna reka złoi .....

jesli wogle dojdzie do tej walki , co watpie ....

 

widać , że o Boksie masz nikłe pojęcie :mad:

Boks to nie napierdalan** pod budką z piwem tu liczy się taktyka :E

w niedziele nad ranem walka Mayweather vs Mosley ogląda ktoś? :Up_to_s:

Edytowane przez G00fy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Golota-o...,wiadomosc.html

Dostanie taki wpier.... że żona będzie płakała, taka jest prawda, życzę mu takiego obicia ryja żeby odechciało mu się boksu raz na zawsze, Adamek mu pokazał co to boks w obecnych czasach, nie ma miejsca dla dziadków... a Andrzej goni tylko za kasą. Czy on ma jakieś kompleksy, chce pokazać że jest kimś ? Kimś to on był parę lat temu, obecnie zostało tylko znane nazwisko, które traci szacunek.

Dla niego, w odróżnieniu od Ciebie, boks to nie solówki pod gimnazjum a całe życie.

 

Trochę szacunku dla Andrzeja. Adamek to wspaniały pięściarz ale prawda jest taka, że w czasach blasku Gołoty nic by nie ugrał. Jest w miarę dobry w czasach upadku wagi ciężkiej i dlatego się liczy. Oczywiście z całego serca mu kibicuję, ale niestety, On może temu Gołocie z lat '90 buty czyścić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, widziałem tylko ostatnie 4 rundy, mam nadzieje ze jutro albo jeszcze dzis bedzie poworka.

Ale te ostatnie rundy szału nie robiły, nie widać bylo na twarzy sladow walki, wiec wcześniejsze też nie pokazaly nic ciekawego.

Szkoda, ze Mosley przegrał, bo byłem za nim.

 

A Andrew > http://www.youtube.com/watch?v=ACc2hnfqEd4..._embedded#at=24 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ludzie, zrozumcie wreszcie, że Andrzej jest żywą legendą. Zapomnieliśćie, jak bylście dumni, kiedy to on posyłał wszystkich na deski ? Nie no, przepraszam, większość gimnazjalistów, którzy się tu wypowiadają nie było jeszcze na świecie. Żaden polski bokser nie osiągnie choć 1/4 sukcesu Andrzeja. 10-15 lat temu taki Wałujew, Kliczko i inni nie mieli by nawet cienia szans z Andrzejem. Troszeczke szacunku, dla człowieka, który zrobił bardzo wiele dla polskiego sportu.

Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, zrozumcie wreszcie, że Andrzej jest żywą legendą. Zapomnieliśćie, jak bylście dumni, kiedy to on posyłał wszystkich na deski ? Nie no, przepraszam, większość gimnazjalistów, którzy się tu wypowiadają nie było jeszcze na świecie. Żaden polski bokser nie osiągnie choć 1/4 sukcesu Andrzeja. 10-15 lat temu taki Wałujew, Kliczko i inni nie mieli by nawet cienia szans z Andrzejem. Troszeczke szacunku, dla człowieka, który zrobił bardzo wiele dla polskiego sportu.

ludzie nie przenosza sie w czasie takze nie ma co gdybac. nie mozna mowic czy by dali rade czy nie. mial dobre chwile w karierze, ale jego czas dawno przeminal. teraz tylko zarobic chce bo na wygrana walke z kims liczacym sie nie ma szans.

Adamek za niedlugo osiagnie duzo wiecej ;) juz mu malo brakuje chociaz duzo osiagnal w nizszym kategoriach wagowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
ludzie nie przenosza sie w czasie takze nie ma co gdybac. nie mozna mowic czy by dali rade czy nie. mial dobre chwile w karierze, ale jego czas dawno przeminal. teraz tylko zarobic chce bo na wygrana walke z kims liczacym sie nie ma szans.

Adamek za niedlugo osiagnie duzo wiecej ;) juz mu malo brakuje chociaz duzo osiagnal w nizszym kategoriach wagowych.

Weź się opamiętaj, ten człowiek w jednym pojedynku (z Lewisem) zarobił mniej więcej tyle, ile my dwaj zarobimy prawdopodobnie przez całe nasze życie, żona na szczęście ma łeb na karku więc Andrew w odróżnieniu od np. takiego Tysona nie przepieprzył wszystkiego a dobrze zainwestował. Jego dzieci mogą praktycznie nic nie robić... Ludzi się nie przenosi w czasie ale ten poziom jaki osiągnęła waga ciężka to w tej chwili dno dna, wszyscy najwięksi kozacy walczą teraz w MMA. To przykre bo tak piękna dyscyplina powoli umiera. Prawda jest taka, że bracia Kliczko w latach '90 byliby jedynie przeciętniakami...

Edytowane przez Dookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzie nie przenosza sie w czasie takze nie ma co gdybac. nie mozna mowic czy by dali rade czy nie. mial dobre chwile w karierze, ale jego czas dawno przeminal. teraz tylko zarobic chce bo na wygrana walke z kims liczacym sie nie ma szans.

Adamek za niedlugo osiagnie duzo wiecej ;) juz mu malo brakuje chociaz duzo osiagnal w nizszym kategoriach wagowych.

Golota ma kasy jak gnoju, nie tylko z walk, ale i z interesów.

A Adamek w cięzkiej duzo nie zdziala, jak postawi mu sie takiego Haye'a, Valuev'a czy Kliczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Golota ma kasy jak gnoju, nie tylko z walk, ale i z interesów.

A Adamek w cięzkiej duzo nie zdziala, jak postawi mu sie takiego Haye'a, Valuev'a czy Kliczków.

narazie na pewno, jak popracuje nad sila ciosu to bedzie mogl cos zdzialac. bo niestety w ciezkiej na prawdziwych kozakow potrzebna jest sila ciosu i KO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy rakin, ale widać, że jesteś "niedzielnym fanem boksu" i ngdy nie trenowałeś tego sportu. Smieszą mnie ludzie, którzy gdy odbywa się jakaś walka stają się znawcami i komentują co dany pięściarz zrobił źle i nad czym ma popracować.

 

Prawda jest taka, że bracia Kliczko w latach '90 byliby jedynie przeciętniakami...

Najlepszy komentarz do tego co napisałem kilka postów wcześniej :thumbup:

 

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie, nie chcę wykłócać się z ludzmi, którzy obejrzeli jedną walkę i są znawcami boksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni byli przecietniakami jeszcze nie tak dawno temu, z pasami EBU czy int.WBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Golota ma kasy jak gnoju, nie tylko z walk, ale i z interesów.

A Adamek w cięzkiej duzo nie zdziala, jak postawi mu sie takiego Haye'a, Valuev'a czy Kliczków.

 

co do Kliczków się zgodzę ma nie duże szanse :thumbup:

ale z tym Hayem i Valuevem to przesadziłeś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...