Skocz do zawartości
Los_Merengues

Boks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiego tematu (szukaja nie znalazła), wiec chyba czas założyć. Jest tenis, siatka, nba, football, to czemu nie ma jednej z najdroższych dyscyplin.

Są tutaj jacyś fani tego sportu?

 

Już dzisiaj walka tytanów, w prawdzie już wiekowych ale wciąż wielcy zawodnicy, chyba nie ma nikogo kto choć troche sie interesuje boksem, by nie kojarzył tych nazwisk, a chodzi rzecz jasna o Bernard'a Hopkins'a i Roy'a Jones Jr. Gala zaczyna sie o 3 nad ranem.

 

Jeszcze dzisiaj walczy John Ruiz ze zwycięzcą sprzedanej walki z Valuev'em - David Haye.

 

Zapraszam do dyskusji. Mam nadzieje, ze znajdą sie zwolennicy boksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam zwolennicy. ;) Hopkins vs. Jones bym chętnie zobaczył, ale nie wiem czy będzie mi się chciało czekać do 5 nad ranem.

 

Ogólnie jeszcze pisząc w temacie to osobiście uważam iż zaczyna już się zmierzch boksu. Przyszłość to jest MMA i już niejednokrotnie wygrywa pod kątem sprzedanych PPV, a to nie są przelewki. :) Gdyby nie Adamek to bym praktzcynie nie oglądał boksu, no może z takimi wyjątkami jak powyżej.

Edytowane przez Pikachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jednak nie znalazł sie nikt kto lubi boks. :P

 

Haye niestety wygrał zdecydowanie z Ruizem. Ale mozna sie tego bylo spodziewać.

 

W starciu legend wygrał Hopkins, czego prawde mówiac sie nie spodziwałem, nie widziałem na żywo walki ale podobno nudna była. Bernard mówi, że teraz pod zwycięstwie z Jones'em, chciałby walczyć z ... Haye'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haye mnie zadziwił, nie miałem do niego szacunku po tych "ucieczkach" z Walujevem jednak wczoraj mnie zadzwił.

 

Znalazłeś 2 fana boksku, każda ważniejszą walkę z kolegami zawsze oglądamy :)

 

Teraz tlyko czekać na Sosnowski - Vitali Kliczko, Adamek-Arreola.

 

Co do kolegi wyżej, raczej mma nie przebije boksu, nie uważam też żeby boks podupadał dzięk itakim pięściarzom jak Bracia K, Adamek, Arreola, nawet Haye, Povietkin.

 

Wszystko się pomału rozkręca, niebawem równiez Włodarczyk i Fragomeni czy jak on się tam zwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haye mnie zadziwił, nie miałem do niego szacunku po tych "ucieczkach" z Walujevem jednak wczoraj mnie zadzwił.

 

Znalazłeś 2 fana boksku, każda ważniejszą walkę z kolegami zawsze oglądamy :)

 

Teraz tlyko czekać na Sosnowski - Vitali Kliczko, Adamek-Arreola.

 

Co do kolegi wyżej, raczej mma nie przebije boksu, nie uważam też żeby boks podupadał dzięk itakim pięściarzom jak Bracia K, Adamek, Arreola, nawet Haye, Povietkin.

 

Wszystko się pomału rozkręca, niebawem równiez Włodarczyk i Fragomeni czy jak on się tam zwie :)

 

MMA rozwija się w zawrotnym tempie. W USA zaczeło się w pierwszej połowie lat 90-tych i obecnie przeskakują niejednokrotnie oglądalnością największe gale bokserskie. Wystarczyło im na to jedynie 15 lat. Bracia K. juz mają bliżej do konca kariery niż do jej rozkwitu, Manny już też sie zbiera na emeryture, Hopkins i Roy raczej też... Wielkie nazwiska się kończą. W Polsce rzecz jasna Adamek podtrzyma boks jeszcze długo przy życiu. KSW wystarczyło przykłądowo ściągnąc do siebie Pudzianowskiego i taka gala bije na łeb wszystko co leci w danym czasie w TV. Jedynie własnie Adamek może podjąc wyzwanie, no i Małysz, z tym własnie, ze MMA niby dopiero raczkuje, a reszta jest już tradycją.

Edytowane przez Pikachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trenuję MMA, na zajęciach ze stójki mamy elementy boksu- powiem, że sport nietuzinkowy ;) A fanem tej pięknej dyscypliny sportu jestem od dziecka ;) także nie psioczcie, że nie ma fanów boksu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MMA rozwija się w zawrotnym tempie. W USA zaczeło się w pierwszej połowie lat 90-tych i obecnie przeskakują niejednokrotnie oglądalnością największe gale bokserskie. Wystarczyło im na to jedynie 15 lat. Bracia K. juz mają bliżej do konca kariery niż do jej rozkwitu, Manny już też sie zbiera na emeryture, Hopkins i Roy raczej też... Wielkie nazwiska się kończą. W Polsce rzecz jasna Adamek podtrzyma boks jeszcze długo przy życiu. KSW wystarczyło przykłądowo ściągnąc do siebie Pudzianowskiego i taka gala bije na łeb wszystko co leci w danym czasie w TV. Jedynie własnie Adamek może podjąc wyzwanie, no i Małysz, z tym własnie, ze MMA niby dopiero raczkuje, a reszta jest już tradycją.

Jednak walki Adamka ogląda troszkę więcej ludzi :)

Porównaj np walke Adamek-Gołota a Pudzianowski-Najman.

 

Z Kliczków kończy sie Vitek, Wład ma jeszce przed soba kilka lat, a nowych nazwisk niebawem przybędzie.

Czekam z niecierpliwością na zastępce Tysona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro walczy Adamek przeciw Arreoli.

Jakieś typy? Stawiam na Amerykanina, za Adamkiem jakoś nie przepadam od ostatnich jego walk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Arreola jest bardzo silny, chociaż bez techniki, co powinno teoretycznie wystarczyć na Polaka. Ale Adamek jeśli wierzyć relacjom sparingpartnerów jest diabelnie szybki. Poza tym chłop te 100 kg osiągnął dość szybko, nie widać po nim spadku mobilności, w dodatku ma świetny charakter. Uważam, że walka będzie bardzo ciekawa i ciężko wytypować zwycięzce. Naturalnie jednak, jestem za Tomkiem.

Edytowane przez hub3r7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADAMEK wygra jest szybszy mowil w wywiadzie ze rozpracowal juz Arreole zobaczymy ale ja stawiam na Polaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ADAMEK wygra jest szybszy mowil w wywiadzie ze rozpracowal juz Arreole zobaczymy ale ja stawiam na Polaka

o której adamek będzie walczył? <<<<<<<<<<<<<

nie pytam się tu o której zaczyna się gala tylko o ../\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście stawiam na Adamka ale niezależnie kto wygra to będzie to na pewno ciekawa walka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adamek na punkty. Inaczej być nie może.

róznie to bywa ja strzelam 4/7 runda dla adamka 1.44 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, wstac o 3 nie bedzie mi sie troche chcialo :/ z drugiej strony po wczoraj jestem jeszcze niewyspany i nie ma opcji zeby nie zasnac w domu. puby tez o tej porze zamkniete ;/

wie ktos na jakich programach ma walka leciec? tvp 1/2, polsat ? czy tylko na tych platnych?

oczywiscie stawiam na Adamka nie tylko dlatego, ze jest polakiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze, wstac o 3 nie bedzie mi sie troche chcialo :/ z drugiej strony po wczoraj jestem jeszcze niewyspany i nie ma opcji zeby nie zasnac w domu. puby tez o tej porze zamkniete ;/

wie ktos na jakich programach ma walka leciec? tvp 1/2, polsat ? czy tylko na tych platnych?

oczywiscie stawiam na Adamka nie tylko dlatego, ze jest polakiem ;)

Polsat.

 

Ja czekać nawet nie zamierzam, jutro będzie powtórka na polsacie sport.

 

Za tydzień możliwe że bede czekał na Mosleya i Floyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że gala zaczyna się o 3 ale walka Adamka ma być koło 7 rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem, że gala zaczyna się o 3 ale walka Adamka ma być koło 7 rano.

to jak z tym jest w KOŃCU ??

 

dobra znalazłem

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?A...TINNE/414518110

a walka finałowa planowana jest na godz. 6 rano w niedzielę, polskiego czasu.

 

Ja słyszałem, że gala zaczyna się o 3 ale walka Adamka ma być koło 7 rano.

wielkie dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i Adamek wygrał przy okazji nieźle masakrując twarz Arreoli :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz czekamy na walkę o Mistrza :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna kurde walka była :thumbup: szału ze strony adamka nie było, ale widać, że solidny i konsekwentny bokser z niego, i technicznie - unikowo bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arreola jest za gruby i za wolny,zero techniki ,strasznie wolno poruszał się w ringu,tylko siła,Adamek ma wszystko prócz siły ciosu a chciałbym kiedyś zobaczyć nokaut w jego wykonaniu.

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i Adamek wygrał przy okazji nieźle masakrując twarz Arreoli :]

,,wyglądam %$%$#^ jak shrek "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...