Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

PurePC ma Tapatalk, Benchmark też.

Edytowane przez Stefan999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

 

Tapatalk to brak reklam, a to co twórcy TT refundują to widać za mało.

 

Ale i tak jest adblock fujary. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wersji forum dla Tapatalk woła o pomstę do nieba. W obecnej chwili, gdy słabiej prosperujące fora mają takie wersje od dawna to nawet już przestaje być żałośne. Może ktoś w końcu się obudzi z tego pięknego snu i zacznie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tapatalku nie mozna tak latwo przeniesc usera na tak zacny portal jak onet :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

 

Tapatalk to brak reklam, a to co twórcy TT refundują to widać za mało.

 

Ale i tak jest adblock fujary. :E

AdAway lepszy. ;) A dodanie obsługi Tapatalka byłoby najrozsądniejszym wyjściem, bo ta nowa wersja mobilna jest niezbyt udana.

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdźcie sobie wypowiedź Piły w komciach pod newsem o mobilnych skórkach forum i portalu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iPINGWIN

Dajcie pclaba do tapatalka, bo nie wytrzymie z tą wersją mobilną. Dzisiaj dało 4 nowe tematy kiedy raz nacisnąłem guzik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos taki problem jak ja?

Od ostatniej aktualizacji na forum ktora wprowadzila Tapatalk zniknelo mi na Firefox przycisk multicytowania, nie moge otwierac spojlerow, nie mam panelu z emotkami, a panel szybkiego edytora postow w ogole zadnych opcji na gorze nie ma, samo pole tekstowe.

Help?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta by się tu przydała :P

 

Taka:

 

Jak bardzo administracja ma forum w (_!_) ?

A) Bardzo.

B) Ale o co chodzi, przeciez wszystko dziala?!

C) Jeszcze bardziej.

D) Ale jakie forum?

 

Obstawiam D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra nawet do talka nie dodali to nadal muszę męczyć klikaniem dla stacjonarek pewnie pracują tu jacyś debile w którym nie dodali funkcji ulatwiajacy życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, szkoda... mam wiele forów, jakichś popierdółkowych nawet a tu... takie forum, tematyka IT i brak wsparcia dla TapTalka. Dziw... aż myslałem, że mam coś z łączem, bo to nie możliwe, żeby PCL nie było aż... trafiłem na ten wątek. Lipa na całej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ostatnio wszystkie najważniejsze sprawy zostały załatwione i mieli się w końcu wziąć za aktualizację silnika forum itd. Efekty tych "prac" widać jak na dłoni. To co, czekamy do urodzin 20-tych gdzie znów zostaniemy zapewnieni, że Tapatalk będzie :E Wersję mobilną też wprowadzili, miała być poprawiona bo jest w tym momencie nieużywalna a została tak samo olana.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ztam olana. Byla na liscie 'to do' w korpo? Byla. Mozna odhaczyc, ze zrobiona? Mozna. Zadnych poprawek na liscie nie ma, koniec tematu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam pojęcia czemu pclab tak bardzo broni się przed tym tapatalkiem... przecież to o wiele wygodniejsze niż wersja mobilna która jakoś mi nie leży niestety... Więc pytanie do szanownej załogi - jakieś plany związane ze wsparciem tapatalka? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest bronienie się przed Tapa w wykonaniu PCL to Francja jest najbardziej wojowniczym narodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk jest bardzo prostym i praktycznym sposobem na korzystanie z forum przez telefon. Rozumiem że nie można w nim zarabiać poprzez reklamy, ale skoro jest takie zainteresowanie ze strony użytkowników to administracja powinna to uhonorować. Forum jest dla użytkowników tak samo jak użytkownicy dla forum i kompromis jest konieczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk jest bardzo prostym i praktycznym sposobem na korzystanie z forum przez telefon. Rozumiem że nie można w nim zarabiać poprzez reklamy, ale skoro jest takie zainteresowanie ze strony użytkowników to administracja powinna to uhonorować. Forum jest dla użytkowników tak samo jak użytkownicy dla forum i kompromis jest konieczny ;)

Wprost przeciwnie. Użytkownicy to zło konieczne. Ale nie ma co się z nimi cackać, bo i tak nie odejdą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie przestałem. Udzielałem się wiele razy (choć może nie w tym wątku).

Zgadnijcie jaka była pierwsza apka, którą zainstalowałem na smartfonie - tak, Tapatalk. Właśnie z myślą o naszym forum. Chwilę później zamówiłem wirtualną kartę do płatności przez internet i kupiłem pełną wersję Tapatalka. To była też zatem pierwsza płatna apka na androida, którą kupiłem.

 

Już widzę salwy śmiechu, ale temat tapatalka jest i żyje nadal. Niestety wiąże się... z upgradem forum. :D

 

 

Pozdrawiam.

 

2 lata minęły a temat wciąż żywy, najwyraźniej respirator go podtrzymuje :E Jeśli nie chcecie/nie możecie podpiąć tapatalka do forum to chociaż dokończcie mobilną wersję forum bo w tym momencie jest całkowicie niefunkcjonalna i obecny jej kształt wygląda tak, że została ona zrobiona na odwal się, byle tylko móc coś skreślić z TODO list.

 

Dwie podstawowe ułomności w tym momencie

 

- Brak możliwości przejścia do konkretnej strony

- Brak możliwości przejścia do ostatniej strony.

 

Chociaż jakby spojrzeć na ten post to już ponad 4 :lol2:

 

Ja sobie założyłem w ING, bo tam mam konta. Kosztowało mnie to wprawdzie 20zł jednorazowo (karta w pełni wirtualna).

 

Odpowiedniego fona już mam, podobnie jak aplikację Tapatalka - to była pierwsza aplikacja, którą kupiłem :)

 

Mamy teraz nieco inne prioprytety.

Problemy na forum wszyscy widzicie. Zaproponowałem reorganizację zasobów na serwerach i w zasadzie uzgadniamy szczegóły. Do tego silniejszy cache na PCL i upgrade forum (który zawiera sporo optymalizacji).

W pierwszej kolejności musimy się pozbyć problemów, a dopiero potem dodawać ficzery.

Jak widzicie, tapatalk będzie. :)

 

 

Pozdrawiam.

 

Na dokładkę

 

Wiem, że nie lubisz podawać dat ale może chociaż przybliżoną, niezobowiązującą? Przykładowo - "planujemy zaktualizować forum do czerwca". :P

 

 

Do czerwca na pewno tylko że 2016 :lol2:

 

Czerwiec 2016 tuż tuż :D

 

Upgrade forum do nowej wersji na wiosnę 2016 więc spokojnie ;)

 

A wiosna jeszcze bliżej :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Gdzieś chyba czytałem wypowiedź focusa czy jakiegoś admina, ze Tapatalka nie będzie, bo forumowicze nie są zainteresowani czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris ales zaoral :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata minęły a temat wciąż żywy, najwyraźniej respirator go podtrzymuje :E Jeśli nie chcecie/nie możecie podpiąć tapatalka do forum to chociaż dokończcie mobilną wersję forum bo w tym momencie jest całkowicie niefunkcjonalna i obecny jej kształt wygląda tak, że została ona zrobiona na odwal się, byle tylko móc coś skreślić z TODO list.

 

Dwie podstawowe ułomności w tym momencie

 

- Brak możliwości przejścia do konkretnej strony

- Brak możliwości przejścia do ostatniej strony.

Ale masz wymagania :E PCL był, jest i będzie gdzieś w średniowieczu :P To, że powstała mobilna wersja forum to wynik tylko i wyłącznie zmiany polityki Google, które postanowiło olać w pozycjonowaniu nieresponsywne strony internetowe. Zrobili na odwal, PCL elegancko się pozycjonuje, więc nie ma co liczyć na jakiekolwiek poprawki z "własnej" woli. Jeżeli już to może przy okazji jakiejś sporej ucieczki z forum.

Przy okazji jak napisał kain - pięknie zaorane :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hallo PCLAB tutaj ziemia, dostaniemy kiedys mozliwosc uzywania tapatalk na naszym forum?

 

Nie chce nic mowic, ale najwieksze w Polsce forum komputerowe nie ma czegos co posiadaja for a motoryzacyjne, modelarstwa itd jest paranoja.

 

Serio az tak lubicie utrudniac uzytkownikom? Wiem, ze tutaj chodzi o reklamy, ale chyba zdajecie sobie sprawe z tego, ze znaczna wiekszosc uzytkownikow stosuje magiczne dodatki do przegladarek, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem już kilka razy, ze nie na obecnej wersji forum i nie w obecnej infrastrukturze.

infrastrukturę niedługo zmieniamy. na forum niestety trzeba jeszcze trochę poczekać.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...