Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morv

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

tdu2logopcl.jpg

 

 

PREMIERA: 08 lutego 2011 (USA) - 11 lutego 2011 (Polska)

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

gumpert_apollo.jpg

tdu2oxm1.th.jpgtdu2oxm2.th.jpgtdu2oxm3.th.jpgmerc300sl.th.jpgpaganizondaf.th.jpgvipermotionblur.th.jpgvipersrt10.th.jpg

 

Concept Art/Ingame Screens

 

Tytuł: Test Drive Unlimited 2

Producent: Eden Studios

Wydawca: Atari / Infogrames / Namco Bandai

Dystrybutor PL: Brak danych

Kategoria: Wyścigi

Platformy: PC, Xbox 360, Playstation 3

Tryb gry: Single / Multiplayer

Tryb multiplayer: Internet

Data Premiery: Nieznana

Wymagania wiekowe: -

Nośnik: DVD DL?

Oficjalna strona: www.testdriveunlimited2.com

 

Fani ścigałek wreszcie się doczekali! Atari zapowiedziało sequel wydanego w 2006 roku Test Drive Unlimited. Gra, podobnie jak jej pierwowzór, stworzona zostanie przez francuskie studio Eden.

 

Największą zaletą pierwszego Unlimited był duży, otwarty świat oraz integracja trybu dla pojedynczego gracza i zabawy sieciowej. Test Drive Unlimited 2 idzie dalej tym tropem, a twórcy nazywają ją grą z (nowego) gatunku Massively Open Online Racing (M.O.O.R.) - czyli masywna sieciowa gra wyścigowa z otwartym światem (i bez mandatów). Rozgrywka ma płynnie ?mieszać? doświadczenia z ?singla? i multi ? fabularny wariant dla pojedynczych graczy będzie bowiem można rozegrać także w sieci, zaś dzięki automatycznym aktualizacjom świat Test Drive Unlimited 2 ma być cały czas żywy.

 

Nowości, jakie wprowadzi Test Drive Unlimited 2, to:

 

          * system zniszczeń (!!!),

          * zmienne warunki atmosferyczne oraz cykl pór dnia i nocy,

          * możliwość modyfikowania wyglądu (a może też osiągów) samochodów

          * możliwość współdziałania graczy w sieci (informacja prasowa nie wyjaśnia, w jaki sposób),

          * całkiem nowa wyspa, po której terenie przyjdzie nam się ścigać (Atari nie ujawnia na razie, jaka).

 

W Test Drive Unlimited 2 powrócą też pomysły z poprzedniej części, czyli możliwość ?kastomizacji? naszej postaci oraz kupowania posiadłości (a raczej garażu, z domem dodawanym gratis).

 

Test Drive Unlimited 2 ukaże się na pecetach oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 jesienią tego roku.

 

Źródło: http://www.cdaction.pl/news-11395/test-dri...du-galeria.html

 

Gameplay:

- Cykl dnia i nocy. Jeden dzień w grze to 1h30min (każdy gracz będzie widział tą samą porę dnia)

- Dynamiczna zmiana pogody np. słoneczna, burzowa.

- Gra osadzone będzie na Ibizie i odwzorowana przez Eden jak w przypadku TDU1

- Będą 4 możliwości zdobywania doświadczenia: wyzwania, społeczny :E (liczba przyjaciół, wyścigi między sobą, ...), odkrywanie (znajdywanie sekretnych dróg na wyspie...) zbieranie/kolekcjonowanie (zakup aut, domów ...)

- Zniszczenia (Producenci już zapowiedzieli, że nie zamierzają nam uprzykrzać jazdy i zniszczenia będą, ale nie ma co liczyć, że zmasakrujemy auto).

- Kierunkowskazy

- Przemierzenie wyspy z jednej strony na drugą ma zająć około 20-30 minut, a przejechanie całej dookoła 40 minut.

- Developerzy powiedzieli, że dostaniemy w swoje ręce system tuningu, który będzie bardzo zbliżony do tego w Forza Motorsport 3

- Będziemy mogli przenosić się do wcześniej zapisanych zakładek (bookmarks) jak w TDU1.

- Planowane DLC.

 

Multiplayer:

- Jeden serwer dla wszystkich graczy

- Możliwość stworzenia oddzielnego serwera, aby pograć tylko ze swoimi znajomymi

- Możesz robić zakupy online, ze swoimi przyjaciółmi

- Serwer dla 8 graczy

- Wewnątrz klubowe i zewnątrz klubowe wyścigi jak w TDU1

- Kilka samochodów będzie dostępnych jako exclusive dla klubów i będzie to jeden na klub.

 

 

Potwierdzone samochody:

 

* Aston Martin :

- DBS

- One-77

 

* Audi :

- R8

- TT-S

- TT RS Cabrio

- Q7 V12

 

* Dodge :

- Charger SRT8

- Viper SRT-10

 

* Ford :

- GT

 

* Ferrari :

- 360 Challenge Stradale

 

* Gumpert :

- Apollo Sport

 

* Koenigsegg :

- CCXR

 

* Lancia :

- Delta Integrale

 

* Pagani :

- Zonda C12S

- Zonda Cinque

- Zonda F

- Zonda Roadster

 

* McLaren :

- MP4-12C (exclusive for clubs)

 

* Mercedes :

- 300 SL

- SLR 722 S McLaren Roadster

- SLR Z199 (Stirling Moss?)

 

* Spyker :

- C8 Aileron Coupe

- C12 Zagato

- Pekin to Paris (SUV !!!!!!)

 

* Saleen :

- S5S Raptor

- S7 Twin Turbo

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ktos sie zdecydowal na zalozenie i prowadzenie tematu o tej grze :). Moglbys ten post uzupelnic juz o informacje, ktore byly podane w watku o TDU - troche ich tam juz bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dowiedziałem się co zresztą już dopisałem, że zniszczenia które dostaniemy będą powierzchowne. Owszem będą wgniecenia, ale bez cudów i nie utrudnią nam raczej jazdy. Trochę szkoda. :(

 

Edit2: Doczytałem się też na innym forum, że na stronie widnieje taka ładna tabelka. Trochę kłóci się to z tym czym wcześniej byliśmy karmieni i co przed chwilą tłumaczyłem :P

 

gasdg.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość menshealth
:o zapowiada się ciekawie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dowiedziałem się co zresztą już dopisałem, że zniszczenia który dostaniemy będą powierzchowne. Owszem będą wgniecenia, ale bez cudów i nie utrudnią nam raczej jazdy. Trochę szkoda. :(

 

Fajnie by bylo jakby byly takie zniszczenia jak w burnout ultimate :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grafika nie powala.

Wyjdź onanisto graficzny.

 

Ten Gumpert jest piękny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grafika nie powala.

taaa, bo w TDU TYLKO o grafike chodzi :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grafika nie powala.

grasz w gry dla grafiki ? to pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w sumie grafika może pozostać praktycznie taka sama jak była, ale... niech dodadzą wyższej jakości tekstury no i modele samochodów z większą ilością szczegółów ala NFS Shift. Jestem ciekaw czy będziemy ograniczeni przez paliwo jak pokazywał licznik na pierwszych screenach.

 

+ Dodałem link do Concept artów w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika niech zostanie taka jak była w jedynce. Tylko niech poprawią drogi... Bo w TDU mnie denerwuja te kanciaste drogi :o

I niech dodadza BMW i Porsche. Z BMW bym pośmigał takim M3 albo rekinem M635CSi lub nowszą M6 czy 850CSi.

A z prosche? 550Spider, jakieś 911, 959, 356 itd. Plus by były wszystkie samochody z 1 i gra będzie prawie idealna :D

Pomysł z paliwem nie głupi. Ale jak chcą to zrobić. Ja bym specjalnie jeżdził tyle by zostać bez paliwa gdzieś na środku mapy gdzie nie będzie stacji. I co wtedy? O i jeszcze kasy bym niemial na jakąś lawete czy paliwo...I co będzie game over? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grafika wyglada znakomicie (szczegolnie otoczenie). No i widac, ze sa to prawdziwe screeny a nie jakies ulepszane w fotoszopie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w neo plus kwiecień jest troche materiału o tym nowym test driverze

 

Prosze cie, nie nazywaj tak tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loner

Kilka lat temu ostro się pocinało w TDU. Świetna była, choć kilka bugów nieco przeszkadzało.

Ciekawe czy znów wydadzą "ogólnodostępną wersję beta", hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grafika niech zostanie taka jak była w jedynce. Tylko niech poprawią drogi... Bo w TDU mnie denerwuja te kanciaste drogi :o

I niech dodadza BMW i Porsche. Z BMW bym pośmigał takim M3 albo rekinem M635CSi lub nowszą M6 czy 850CSi.

A z prosche? 550Spider, jakieś 911, 959, 356 itd. Plus by były wszystkie samochody z 1 i gra będzie prawie idealna :D

Pomysł z paliwem nie głupi. Ale jak chcą to zrobić. Ja bym specjalnie jeżdził tyle by zostać bez paliwa gdzieś na środku mapy gdzie nie będzie stacji. I co wtedy? O i jeszcze kasy bym niemial na jakąś lawete czy paliwo...I co będzie game over? :E

Z tymi drogami to fakt, czasem jeździ się jak po największych wertepach u nas. Co do paliwa to nie wiem jak miałoby to wyglądać gdyby się skończyło. Mały banik do końca dnia, :E albo trzeba będzie czekać na holowanie od kogoś znajomego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dziwne przeczucie że do E3 będą plotki, a po e3 mega info, często tak bywa z produkcjami w 2 połowie roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie dziwne przeczucie że do E3 będą plotki, a po e3 mega info, często tak bywa z produkcjami w 2 połowie roku.

 

No ja tez tak obstawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z paliwem nie głupi. Ale jak chcą to zrobić. Ja bym specjalnie jeżdził tyle by zostać bez paliwa gdzieś na środku mapy gdzie nie będzie stacji. I co wtedy? O i jeszcze kasy bym niemial na jakąś lawete czy paliwo...I co będzie game over?
W TDU gdy mamy pusty portfel a zatrzyma nas policja za wykroczenia, idziemy do paki w czasie rzeczywistym - dawno mi się nie zdarzyło - na pół minuty? Czy coś koło tego.. Na brak paliwa więc też śmiało można coś wymyślić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W TDU gdy mamy pusty portfel a zatrzyma nas policja za wykroczenia, idziemy do paki w czasie rzeczywistym - dawno mi się nie zdarzyło - na pół minuty? Czy coś koło tego.. Na brak paliwa więc też śmiało można coś wymyślić ;)

 

 

tylko pomyśl np o wyścigu powiedzmy 200km gdzie jedziesz np enzo które w porywach ciągle śmiga ~350km/h, biorąc pod uwagę ile może jechać w rzeczywistości veron z prędkością maksymalną to na wyścigu mającym te 200km musiałbyś jechać chyba na 3 pit stopy :D, bo przecież taki samochód nie będzie miał baku 200l, chyba ze były by takie modyfikacje, tylko wtedy czy paliwo wpływało by na model jazdy i osiągi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko pomyśl np o wyścigu powiedzmy 200km gdzie jedziesz np enzo które w porywach ciągle śmiga ~350km/h, biorąc pod uwagę ile może jechać w rzeczywistości veron z prędkością maksymalną to na wyścigu mającym te 200km musiałbyś jechać chyba na 3 pit stopy :D, bo przecież taki samochód nie będzie miał baku 200l, chyba ze były by takie modyfikacje, tylko wtedy czy paliwo wpływało by na model jazdy i osiągi ;)

 

 

Ahaha to by było piękne, wyscigi w TDU2 z pit stopami :) Już to widzę jak paliwo wlewają piękne panie w bikini. Mam nadzieje, że najpóźniej za 2 miesiące doczekamy się oficjalnego trailera.

 

King Nothing - grasz może w LFS'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@steemm, nie ukrywam, że byłoby to dla mnie ciekawym urozmaiceniem tych długich wyścigów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@steemm, nie ukrywam, że byłoby to dla mnie ciekawym urozmaiceniem tych długich wyścigów ;)

 

 

fakt było by to ciekawe gdyby trzeba było tankować furę podczas wyścigu jak i wolnej jazdy po wyspie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
King Nothing - grasz może w LFS'a?

Niee, nie gram. Nie mam sprzetu do tego i czasu zbytnio :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...