Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Kiciok

Doładowania w plusie, 36i6 a ważność konta.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OmgCat

Nigdzie nie mogę znaleźć info na taki temat, ale pierw opiszę mój problem. Czasami doładuje konto za 50zł i mam na 3 miechy, ale np teraz mam jeszcze konto do połowy czerwca a zostało mi 4zł. Chciałbym uzupełnić konto za 5-10zł lecz boje się, że będzie tak jak kiedyś tzn miałem 3 miechy ważności, doładowałem za 30zł i mi skróciło do miesiąca a jak wiadomo te doładowania 5-10zł przedłużają o odpowiednio 2/7dni więc lipa straszna jeśli mi skróci ważnosć. Jak to jest w końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche to by bylo dziwne gdyby skracalo. Ale faktycznie okresy sie nie sumuja, co jest porazka. Najlepiej sie zapytaj w Plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat
Troche to by bylo dziwne gdyby skracalo. Ale faktycznie okresy sie nie sumuja, co jest porazka. Najlepiej sie zapytaj w Plusie.

W tym problem, że nie chce mi się tam jechać. Liczyłem raczej, że ktoś miał podobny problem i się dowiedział, albo, że uzupełnia tak konto. W każdym razie maila do 36i6 już pisałem w innej sprawie, 3 pytania i na żadne nie dostałem sensownej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź do Play.

Ale faktycznie okresy sie nie sumuja, co jest porazka.
:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat
Przejdź do Play.

Precz fanboyu!

 

Nie szukam rady jaką sieć wybrać tylko odpowiedzi na konkretne pytanie a skoro nie masz nic sensownego do napisania to wyjdź i zamknij drzwi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem Ci odpowiedź. Żadna sieć nie sumuje okresy ważności, więc najbardziej opłacalne jest zdobycie numeru w Play. Za głupie 5zł masz cały rok ważności...

 

@down, fanboyem jesteś TY, nie podoba Ci się co napisałem to to zignoruj. Ja nic Ci nie rozkazałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat
Podałem Ci odpowiedź. Żadna sieć nie sumuje okresy ważności, więc najbardziej opłacalne jest zdobycie numeru w Play. Za głupie 5zł masz cały rok ważności...

Życzę Ci szybkiego bana za taki spam. Fanboyu! Heyah sumuje, co kłamiesz? Mam przejść do playa bo tam masz za 5zł cały rok? Piszesz nie na temat, wyjdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady ze masz teraz wazne do poloy czerwca zaladowal bys za 10 zeta i skrocili by to o 7 dni :o Jak by mi tak zrobili to najpierw składam reklamacje a potem zmienił operatora :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podałem Ci odpowiedź. Żadna sieć nie sumuje okresy ważności

Tak Tak sumuje. Ale ogólnie to dziady są (teraz jestem w Play).

 

Ad rem (cyt., s. 7):

Zasilenie konta rozpoczyna kolejny okres ważności uzależniony od wartości zasilenia podany w niniejszym cenniku.

Okresy ważności nie sumują się. Przy zasileniach wielokrotnych wybierany jest najkorzystniejszy dla Użytkownika okres ważności.

http://www.36i6.pl/assets/Dokumenty/366cennik13042010.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Up ja to widziałem, ale jak oni mają wybrać co jest dla mnie korzystne to ja dziękuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak Tak sumuje. Ale ogólnie to dziady są (teraz jestem w Play).

Potwierdzam, Era sumuje. Niestety Simplus i 36i6 nie. A jak jest w Orange przykladowo, bo na ich stronie jakos tego doszukac sie nie moglem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Orange można przedłużyć ważność wychodzących maksymalnie na 6 miesięcy. Wszystkie numery w Erze czy to wirtualne czy Heyah, można przedłużyć wychodzące na rok.

W Plusie wybierają dłuższą ważność, taka polityka firmy, co dziwne GG Air na ich infrastrukturze może dać sumowanie się ważności na wychodzące i dodatkowo mogą dać 3 miesiące na wychodzące nawet po doładowaniu za 10zł. Przez słowa korzystne dla klienta można zrozumieć korzystne dla nas Plusa, który lubi palić głupa przy byle jakiej okazji. Niestety Bauc zrobił tą sieć prestiżową niczym Orange w okresie prezesowania Pani Oliwy :E

 

A w Play standardowo jak w krajach zachodniej europy czyli czy doładujesz 5zł czy 500zł masz rok na wychodzące i 3 miesiące na przychodzące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...