Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bednar7

League of Legends [LoL]

Rekomendowane odpowiedzi

WTF, czemu nie powinni być karani? Jeżeli mają problem z komputerem albo z internetem to niech nie zaczynają gry, albo przynajmniej niech sobie odpuszcza rankedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo istnieje coś takiego jak zdarzenia losowe. Jak ktoś ma DC po rozpoczęciu gry to powinna być autopauza do czasu, aż nie wróci, a jak nie wróci to rematch i end of story.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo istnieje coś takiego jak zdarzenia losowe. Jak ktoś ma DC po rozpoczęciu gry to powinna być autopauza do czasu, aż nie wróci, a jak nie wróci to rematch i end of story.

Z rematchem to przesadziłeś :E Pauza na minutę co najwyżej, z cooldownem 10 min na osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie przesadziłem. Ranked ma być fair, a nie free win dla jednej ze stron, bo komuś coś wypadło, bo internet się popsuł i nie chce wrócić, bo komputer wysadziło. Jakoś jak kogoś porwą kosmici i nie potwierdza gotowości do gry albo potwierdza, a porywają go później to jest requeue. Problem jest jak ktoś już wybierze championa i wtedy coś się stanie - 4v5, gg close, carried h@rd. :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rematchem to przesadziłeś :E Pauza na minutę co najwyżej, z cooldownem 10 min na osobę.

Dobry pomysł, ale pauza na 2-3 minuty :/ Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby ktoś po minucie wrócił. Relog w tym cliencie zajmuje strasznie dużo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby aby w Lolu dodali test połączenia przed grą, tak jak to jest w DOTO, czyli gra sprawdza czy wszyscy się połączyli z serwerem. Pauzowanie meczu w jego trakcie też mogliby dodać.

 

W balansie gry coś rzeczywiście drgnęło i ten zatrudniony gościu robi dobrą robotę, bo kto z RITO GEJMING zabrałby się za zmianę Zileana tudzież Veigara? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zilean był problemem od dawna z tym swoim "no counterplay" Q. Najwyższy czas, by to zmienili.

 

Veigara zmieniają głównie z powodu usunięcia DFG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem walki o zmianę Veigara :E od kiedy pamiętam, był wpisany na listę Magów a nie Assassinów, po DFG powiedziałbym, że jest bardziej "balanced" niż przed : D teraz owszem, zassasynować może, ale co najwyżej adc w mid-late, a reszta to po prostu obijanie ludzi zanim dojdzie do konkretnego TF-a, bo takie chyba zadanie magów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF, czemu nie powinni być karani? Jeżeli mają problem z komputerem albo z internetem to niech nie zaczynają gry, albo przynajmniej niech sobie odpuszcza rankedy.

 

Umiesz czytać ze zrozumieniem? :)

Napisane było "z powodu gry", czyli błędy patcha, bug splaty, itd. Czemu gracz ma być karany przez partactwo programistów z Rito?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jak w tej mecie spisuje się Shyvanna? Da się nia carrować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jak w tej mecie spisuje się Shyvanna? Da się nia carrować?

 

Moim zdaniem na spokojnie, ale przeciwny team nie może dużo hard cc. Z dżungli czy z topa możesz ładny snowball zrobić i dużo pomóc zespołowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o planowanej podwyżce cen RP? Jak dla mnie to idiotyzm, dostosowują wartość wirtualnej waluty niemającej żadnego znaczenia poza ich grą do walut realnych... Poza tym serio Rito, europejskie serwery są niestabilne, a jeszcze żądacie większej kasy?

Na poprawę jakości serwerów pieniędzy nie mają, każą więcej płacić graczom, ale żeby postawić pomnik gdzieś w oceanie to ich stać...

 

Nie rozumiem walki o zmianę Veigara :E od kiedy pamiętam, był wpisany na listę Magów a nie Assassinów, po DFG powiedziałbym, że jest bardziej "balanced" niż przed : D teraz owszem, zassasynować może, ale co najwyżej adc w mid-late, a reszta to po prostu obijanie ludzi zanim dojdzie do konkretnego TF-a, bo takie chyba zadanie magów?

Czy ja wiem? Nowym Veigarem bez większego problemu, testując trollowy build wyciągnęłam ponad 1000 AP na SRce. Po zmianie Q farmiło mi się zdecydowanie lepiej i łatwiej.

(Summonersy Heal i Flash, runy pod AP/movement speed, masterki 21/0/9, Twin Shadows, Rabadon, Boots of Swiftness z zielonym enchantem, Abyssal Scepter, Void Staff i Zhonya - Racecar Veigar :D)

sekundowe opóźnienie na E jest bolesne na aramach, ale na SR nie odczułam tego jakoś specjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o planowanej podwyżce cen RP? Jak dla mnie to idiotyzm, dostosowują wartość wirtualnej waluty niemającej żadnego znaczenia poza ich grą do walut realnych... Poza tym serio Rito, europejskie serwery są niestabilne, a jeszcze żądacie większej kasy?

Na poprawę jakości serwerów pieniędzy nie mają, każą więcej płacić graczom, ale żeby postawić pomnik gdzieś w oceanie to ich stać...

Ktos Ci każe placic i kupować RP? Myslalem, ze to gra f2p..

Nie od dzisiaj wiadomo, ze ceny RP nie sa dostosowane do polskiego rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos Ci każe placic i kupować RP? Myslalem, ze to gra f2p..

Nie od dzisiaj wiadomo, ze ceny RP nie sa dostosowane do polskiego rynku.

Nikt mi nie każe. Nie żalę się, bo nie będę dostawała punktów za pieniądze rodziców, nie musisz się do mnie zwracać jak do jakiegoś gimbusa z bólem dupy.

Zwyczajnie wiadomo, że mimo tego, że gra jest f2p to i tak masa ludzi RP kupować będzie - a ta "podwyżka cen o 10%", jaką chwali się Riot, to obniżenie ilości otrzymanych punktów za taką samą kwotę jak wcześniej. Riot zwyczajnie chce trzepać na tym jeszcze więcej kasy, którą nie umie rozporządzić (gdyby umiał, to EUW nie zaliczałoby takich padak, które zresztą na EUNE też są coraz częstsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie by musieli wprowadzić (ulepszyć) system dobierania graczy. Często mam w normalnej rozgrywce i rankedach że gra dobierze 3 bardzo doświadczonych graczy, jednego nowicjusza i jakiegoś trolla. Powinno być że jak po grze minimum 3 osoby zgłosiło by takiego trola to przez jakiś czas wypada i nie będzie dobierany do graczy z wysokim poziomem doświadczenia. Tak samo z osobami nie potrafiącymi grać w tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przegrywasz gry? O to w tym chodzi. Dużo wygrywasz to potem dostajesz słabszych graczy do teamu. Dużo przegrywasz to dostajesz lepszych którzy Cię carrują. Około 40% gier wygrasz zawsze choćbyś nie umiał grać, drugie 40% zawsze przegrasz choćbyś robił wszystko co tylko można dobrze. Masz wpływ tylko na 20% tych wyrównanych poziomem gier. Dlatego są długie serie porażek, i długie serie zwycięstw. Nie dlatego że akurat dobrze Ci idzie. Porażkami nie ma co się przejmować.

 

Jesteś lepszy niż Twoja dywizja to awansujesz. Nie możesz awansować przez długi czas? Nie zasługujesz na to po prostu, należysz do tej dywizji w której jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przegrywasz gry? O to w tym chodzi. Dużo wygrywasz to potem dostajesz słabszych graczy do teamu. Dużo przegrywasz to dostajesz lepszych którzy Cię carrują. Około 40% gier wygrasz zawsze choćbyś nie umiał grać, drugie 40% zawsze przegrasz choćbyś robił wszystko co tylko można dobrze. Masz wpływ tylko na 20% tych wyrównanych poziomem gier. Dlatego są długie serie porażek, i długie serie zwycięstw. Nie dlatego że akurat dobrze Ci idzie. Porażkami nie ma co się przejmować.

Ciekawe.

 

Co powiesz wtedy o graczach z Challegnera którzy maja win ratio na poziomie 66%? Czyli maja 2x więcej gier wygranych od przegranych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z win/loss streakami to akurat prawda. Koniec końców grając powyżej swojego poziomu w końcu zawsze się wybijesz, ale zdarzają się chamskie serie dobrych/złych teamów. Trwa to przez ~10 gier i wszystko wraca do normy, byle mindseta złego nie złapać podczas przegrywania.

 

Challengery wygrają nawet te loss streaki z plat/diamentu, bo grają za trzech. Na ich streamach tego nie zobaczysz, bo tam wszyscy grają za trzech, to jest 15v15.

 

lol, nie spałem z dobę, nie ręczę że powyższe ma sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz wtedy o graczach z Challegnera którzy maja win ratio na poziomie 66%?

Oj tam 6% różnicy :cool: Mniej więcej się zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o planowanej podwyżce cen RP? Jak dla mnie to idiotyzm, dostosowują wartość wirtualnej waluty niemającej żadnego znaczenia poza ich grą do walut realnych... Poza tym serio Rito, europejskie serwery są niestabilne, a jeszcze żądacie większej kasy?

Na poprawę jakości serwerów pieniędzy nie mają, każą więcej płacić graczom, ale żeby postawić pomnik gdzieś w oceanie to ich stać...

 

 

Czy ja wiem? Nowym Veigarem bez większego problemu, testując trollowy build wyciągnęłam ponad 1000 AP na SRce. Po zmianie Q farmiło mi się zdecydowanie lepiej i łatwiej.

(Summonersy Heal i Flash, runy pod AP/movement speed, masterki 21/0/9, Twin Shadows, Rabadon, Boots of Swiftness z zielonym enchantem, Abyssal Scepter, Void Staff i Zhonya - Racecar Veigar :D)

sekundowe opóźnienie na E jest bolesne na aramach, ale na SR nie odczułam tego jakoś specjalnie.

Nie kupuj RP i tyle. Zresztą najrozsądniej jest przestać grać w to gówno, bo takiej ilości debili nie spotkasz w żadnej innej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj RP i tyle. Zresztą najrozsądniej jest przestać grać w to gówno, bo takiej ilości debili nie spotkasz w żadnej innej grze...

 

Też tak myślałem. To przeszedłem Na Dotę potem na Hotsa, i ilość debili wcale nie jest mniejsza więc po roku wróciłem do Lola :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DoTA 2 rozegrałem dosłownie kilka meczy, więc nie mogę nic napisać na temat kultury graczy. Przypuszczam jednak, że toksyczne społeczności to domena wszystkich gier z gatunku MOBA. Nie bez wpływu pozostaje również fakt, że dostęp do internetu mają coraz młodsze dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o planowanej podwyżce cen RP?

 

Że to biznes i chcą sobie zarobić.

 

takiej ilości debili nie spotkasz w żadnej innej grze...

 

Kwestia dystansu albo /mute.

 

Mnie bawi, gdy widzę takiego, co umie tylko pisać "noob" "idiot" "fu" "ks" "report".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takiej ilości debili nie spotkasz w żadnej innej grze...
To chyba nie grałeś w Heroes of The Storm na amerykańskim serwerze. Do tej pory uważam,że poziom IQ Amerykanina to mit, wczoraj się przekonałem,że nie. Robimy Bossa, którego w 3 jest trudno zrobić, za to 2 z mojego teamu zamiast nam pomóc pushuje bota, co przeciwnik wykorzystał bo inteligencja u nich była wyższa niż ameby i 5 wbili nam na plecy i zabrali bossa i wygrali grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...