Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bednar7

League of Legends [LoL]

Rekomendowane odpowiedzi

Ten nowy sposób wybierania to jakiś żart. Dziś myślałem że mnie szlag trafi prawie 30 min żeby zagrać rankeda. Non stop ktoś wychodził i tak w kółko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja cały czas wierze w to ze stary draf pick wroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wgl na nerfplz dostał tier 3, Mój kolega mówi, że zdobywa nim kile, ale nie wygrywa gier, to warto go w sumie kupić czy nie xd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wgl na nerfplz dostał tier 3, Mój kolega mówi, że zdobywa nim kile, ale nie wygrywa gier, to warto go w sumie kupić czy nie xd?

 

A jak powiem tak zrobisz :P? Imo po skillach wyglądał mi na op champa, ale wadą jest mała mobilność. Praktyka pokazuje że jest taki jak każdy, jak nauczysz się gra idzie kierować gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupiłem, zagrałem pierwszy raz, wygrałem. Jego minus to wcale nie brak mobilnośći - bo ma co chwile wieksze poruszanie sie, a reload 2,5 s tych wszystkich naboi, i nie da się go raczej w żaden sposób zmniejszyć. Trochę lipa :). Rekompensata = tons of dmg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ADC jak Kog że budujesz AS i masakrujesz 5 ataków/s. Jesteś bardziej assassinem niż typowym DPSem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o lategame, albo chociaż mid-late, gdzie masz zrobione rageblade, runaan's i botrk. Jak się dobrze ustawisz i nie zginiesz, to praktycznie wygrywasz teamfight z automatu.

 

Min dmg na W to dobra rzecz, ale nie kwintesencja buffa. To, że W daje jednocześnie AS, range i %HP dmg, już tak. Masz większość powera ze skilli @lvl9, a nie 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn teraz wymusili maksowanie W jako 1 a nie Q, bo kiedys maksowalem Q, ze wzgledu na AS i właśnie osłabienie, a teraz samego osłabienia się nie opłaca bez tego AS.

 

Czy ja wiem czy opłaca się na pewno na typowego adc kogiego składać tego rageblade? według mnie średnio, najlepszy bild to chyba ie, pd/statik, berki, king, lw, jakieś survi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas W masz dmg z auto obniżony do 55%, a on-hity są procowane w całości.

 

LW to lipa na Koga, W i reszta skilli robią magic dmg. LW sam w sobie został zmasakrowany reworkiem i jest co najwyżej sytuacyjny, gdy jest sporo armora w enemy team.

 

A jak chcesz single target late game, to lepiej weź Vayne, która poniekąd też nic nie robi do 30 minuty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem 2 miesiące w LOLa, wracam do gry, a tutaj dropy fpsów w team fightach. Mój sprzęt może jset drewniany, ale na lola za mało?

Athlon 460 3x3,4

4GB

HD7770 1/D5

 

Grafika na średnie/niskie, bo w sumie zawsze tak grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłącz synchronizacje pionową i cienie, jeśli masz je włączone, na dropy wbrew pozorom może też pomóc wyłączenie dźwięku, ale sami wiemy, że nawet w lolu dźwięk się czasem przydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, zrobiłem tak jak napisałeś, dzięki. Ale to możliwe żeby po dwóch miesiącach takie aktualizacje wpadły, że nagle jakieś lekkie problemy się tworzą na tym sprzęcie? Wiadomo, że drewno, ale na rekomendowane ze strony Riotu bez problemu spełnia przecież. :> Na wyłączeniu synchronizacji na niestandardowej 150 fpsów. Zobaczymy jak będzie na normalku/rankedziku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami były też bugi, np zasłona dymna gravesa, a te wymagane z lola są chyba trochę przestarzałe, bo coraz to nowsze animacje i grafiki, jednak pochłaniają troszkę więcej, możesz zadbać, żeby tez za dużo programów/gier oprócz lola nie były odpalone w tym samym czasie. I to by było chyba na tyle. Czasem właśnie ludziom po patchach fpsy spadają, bywa no. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie po wyłączenu synchronizacji pionowej mam te 100 fpsów + zależy od tego, co sie dzieje na mapie, ale nie ma wcale płynności na tym 100 fps+. Niby fpsów więcej, a płynności dużo mniej, niż na synchronizacji. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za posrany system że dobiera silvera I z unrankedami i G IV-V vs gold I-III i platy V omg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rady jak wejść do golda, kim grać na topie, midzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smialo mozesz grac obie pozycje Gangplankiem, nim wchodze do diaxa :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat.

 

Czy ktoś ma ochotę oddać jakieś całkiem niepotrzebne konto na EUNE/EUW z 30 levelem w dobre ręce? 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zgrać na midzie? Nie grałem w lol`a z rok i chciałbym zagrać na midzie.. I jest ten "nowy" (przynajmniej dla mnie) wybór pozycji i zaznaczam zawsze jako pierwszy wybór mida ofc a drugie np dżungle i zawsze dostaje nie mida :/ Jak się wejdzie do lobby to można zmienić jeszcze pozycje z dzungli na mida np? to jak sie wejdzie na dzungle to juz w lobby nie mozna zmienic tego??? :/// cały dzien chciałem zagrać na midzie i mi się nie udało. Macie jakieś sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sie sklada, ze ostatniego tygodnia wrocilem na troche do lola po ponad rocznej przerwiei spokojnie wybieralo mnie na mida, a wybieralem mid/jungle.

Zawsze w champion select mozesz zapytac mida czy sie z Toba nie zamieni.

A i jeszce jedno, jak chcesz grac jakas rola to nigdy nie wybieraj jaka 2 opcje fill bo wtedy zawsze bedziesz gral supportem;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, graj więcej niż z samym sobą to większa szansa, że dostaniesz mida, a dwa, nawet jesli nie dostales mida, to według mnie, jeżeli jesteś wyżej w lobby, to kto ci zabroni wziąć mida ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...