Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bednar7

League of Legends [LoL]

Rekomendowane odpowiedzi

ale temat wygasł :E

 

ta gra to League of Yasuo. Jak nie zbanujesz to na 80% ktoś to picknie. No i nie wiem czemu nie ma normal draftów, człowiek chce pograć czymś nowym bez tryhardowania, a tam cały czas te same picki :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://privacy.riotgames.com/en_US/data - można sprawdzić ile kto wydał na LoLa. Swoich wyników nawet nie opublikuje, bo to się nadaje na trudne sprawy :E

A co do samego LoLa - trafisz w metę, możesz dojść sobie do diamentu bez problemu. Pare patchy temu kiedy był buff do Lethality, Jayce miałem 60-70% wygranych na Topie, bez problemu tym buildem można było dojść do wysokiej platyny. Żeby gdzieś dojść trzeba wszystkie mieć wszystkie postacie które obecnie są OP w mecie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://privacy.riotgames.com/en_US/data - można sprawdzić ile kto wydał na LoLa. Swoich wyników nawet nie opublikuje, bo to się nadaje na trudne sprawy :E

 

160 zł przez 5 lat gry, z tego połowa na Godyra :E

 

31554 killi to daje

 

31554 / (365 * 5) = 17 zabójstw dziennie.

 

Też lekka patola :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

160 zł przez 5 lat gry, z tego połowa na Godyra :E

 

Też lekka patola :E

2780 zł przez 7 lat gry :E dwa-trzy skiny miesięcznie. Na tym właśnie zarabiają gry F2P, i w sumie się nie dziwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Money Spent

EUR 185.0

PLN 51.660000000000004

 

Coś im się chyba pomyliło :hmm: Może na odwrót, czyli 185 zeta, to by akurat pasowało. I nie ma co żałować, sporo grałem, twórcom się coś za robotę też należy. Wciąż czasem mam taki okres, że arama odpalę czy nawet jakiegoś LCSa obejrzę :) Gra bardzo fajna ale trochę ma słabą reputację przez rakowe community niby i jest passe się przyznawać, że się gra, jak można być elitarniejszym i grać w dotę takie mam wrażenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2780 zł przez 7 lat gry :E dwa-trzy skiny miesięcznie. Na tym właśnie zarabiają gry F2P, i w sumie się nie dziwie.

 

Trochę dużo ale podzielił byś to na czas grania i wciąż wyszło by dużo lepiej niż 90% innych gier.

2780 / (12 * 7) = ~33 złote na miesiąc, więc coś jak abonament do MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ta gra istnieje? Jak sądzicie, do kiedy będzie trwała?

Ja mam 0 zł. Kilka skinów trafiło się ze skrzynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ta gra istnieje? Jak sądzicie, do kiedy będzie trwała?

Ja mam 0 zł. Kilka skinów trafiło się ze skrzynek.

 

Podobno 100 milionów kont jest aktywntych w ciągu 1 miesiąca (info z tego roku chyba albo z końca 2016). Więc jeszcze ładnych parę lat LoL będzie na topie. Riot na pewno zadba o dalszy rozwój a jak gra będzie umierać zrobią 2 część i już.

 

Dla porównania w Dota 2 ma kilkanaście milionów / miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ta gra istnieje? Jak sądzicie, do kiedy będzie trwała?

Ja mam 0 zł. Kilka skinów trafiło się ze skrzynek.

Żyje, wydaje mi się że lepiej niż jakakolwiek F2P. Pewnie będzie trwała 5-10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać mi się już nie chce jak kiedyś, tylko sporadycznie. Ale jak wchodzę, to można grać tylko z randomami w sumie, bo prawie wszyscy znajomi są ofline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie po przerwie. O co chodzi z "Gold Quest" u supportów? Pojawia się taka ikonka z żółtą gwiazdką nad HUDEM, jak się klika to jest opis, że po zebraniu np. 650 golda można ten item rozwinąć. Tyle że żadnych itemów w sklepie nie ma, a ta ikonka tak po 14 lvl znika sama. O co tu chodzi? Screena nie zrobię, bo od ostatniego patcha nie działają. Zawsze można było robić print screenem i wkleić chociażby w paincie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uzbierasz te 650g z tego itemku to aktywuje się dodatkowy efekt bierny tego itemu. Nic nie musisz w sklepie kupować. Jak najedziesz kursorem na ten przedmiot to masz dokładny opis co daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screena nie zrobię, bo od ostatniego patcha nie działają. Zawsze można było robić print screenem i wkleić chociażby w paincie.

Wszystko jest tak jak było, gra się nie zmieniła. Screeny zawsze można było robić F12. A screeny printscreenem można robić tylko jak się ma grę w oknie lub oknie bez ramek. Na fullscreenie nigdy nie szło robić printscreenem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PrtScr zawsze mi działał. Po powrocie do gry po długiej przerwie już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zawsze miałeś grę w oknie a teraz nie. Po jakimś patchu się to zresetowało.

 

Dokładnie chodzi o to:

05EIrEf.png

 

Borderless to okno bez ramek. Na Full Screen działa tylko F12 do screenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem jak to działało. Wszystkie screeny jakie mam na dysku były robione podczas gry na pełen ekran przez printscreena. To jeden z nich http://i.imgur.com/A26y49d.jpg Nie była to raczej ramka. F12 wypróbuję jak będzie mi się chciało grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Nie była to raczej ramka.

No bo to właśnie okno bez ramek :) Na screenach nie bedzie przeciez widać różnicy bo to wyglada jak fullscreen. I dalej się będe upierał ze miałeś wtedy właśnie ten tryb Borderless ustawione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, czyli wszystko jasne :) Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zven przegrał im tę grę bijąc gragasa zamiast nexusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zven przegrał im tę grę bijąc gragasa zamiast nexusa.

 

Rumble*

 

Łatwo powiedzieć jak się ogląda z boku, fakt jest taki że Bjerg i Hunter już wpadali i nie do końca wiedzieli czy bić się już czy kończyć. Zven nie mógl wiedzieć że za 30 sek Lee wpadnie i zabraknie mu 1 aa.

 

Myślę że próbował użyć ulta dla pasywki ale źle go przerwał to użył Q na rumblu i double aa na nexus ale chwile potem był martwy.

Mógł też próbować odciągnąć Rumble od Syndry (miał MoMa), pech chciał że bjerg trafił EQ idalnie.

 

Grę przegrał trick jego lee songiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że powinni kupić Jankosa, bo ten koreańczyk to jakaś porażka. Widziałeś jak grał nunu? :E

Topa też średniego mają.

 

Gdyby wygrali ten mecz z tsm to już praktycznie byliby w drugiej fazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lee może zniszczyłby nexusa, gdyby postawił z 2 strony warda (i go miał) i do niego doskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...