Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bednar7

League of Legends [LoL]

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zazwyczaj to wyjście jest jak jest ze mną w teamie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypaliłem się na solo i dostaje krwotoku oczu kiedy widzę niektórych graczy. Jak chce ktoś pograć 4fun dodać: bestboy120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Xina i z reguły idę w puszczę. Generalnie nawet mi się podoba, ganki nie są aż tak złe, świetne też nie z reguły wszyscy flaszują więc trzeba postać dłużej i babysitować :E Fajnie się nim robi junglę, szybko bez problemowo, można ganknąć a nie być zmuszonym do cofnięcia się do bazy.

Jednak paru rzeczy dalej nie ogarniam.

Jak użyć to cholernie ult? Czasem widziałem akcję że biłem kogoś, użyłem i on nie dostał dmgu, albo był tak niski... czy to ult trzeba użyć na pewien dystans czy jak?

I druga sprawa, build, nie wiem czy dobrze składam, Wriggle, buty merce/switnessy, frozen mallet od młotka, warmog i tutaj albo black clever/ jakiś item defowy lub coś całkiem innego zależne od sytuacji.

 

Cierpnę na syndrom bycia supportem :E CIąglę ktoś mi wyżera kille jak nim gram. I z tego co widzę to chyba średnio wplasowuje się on na 3vs3?

 

Pozdrawiam i liczę na jakieś rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ci się tak wydawało bo na pierwszym levelu to ulti ma niski bazowy dmg. Ma do tego 1 ad ratio ale bonusowego więc mogłeś nie mieć za wiele i 15 % aktualnego zdrowia przeciwnika. Jak miał mało to mogo ci się wydawać, że faktycznie ulti to powinno znukować a nie znukowało. No chyba, że nie trafiłes wogóle bo zasięg ulta jest niewiele większy jak zasięg auto ataku. Oczywiście jak nie nałozyłeś pasywa to ulti odrzuca, jak nałożyłeś to nie. Plus dostajesz jeszcze resisty. W sumie dobry ult, tym lepszy im więcej celów trafisz.

Co do buildu to sa różnorakie. Xin jest jednym z najcześciej pickowanych/banowanych picków teraz na turniejach. I topka składa go inaczej niż wszelkie poradniki radzą. Oni robią go stricte jako tanky/sup inicjatora/bruisera/ Locket, Bulwark, Sunfire itp, często bez żadnego itemu na ad/as. Ale nie ma się tez co całkiem nimi sugerowac bo solo q to inna gra. To co wymieniłeś jest ok, składaj to czego wymaga twoja rola w danej grze. Przy czym ja już nie składam latarni generalnie, robię małe madredy i na tym kończę. Chyba latarnia nie just już tak opłacalna jak kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Cierpnę na syndrom bycia supportem :E CIąglę ktoś mi wyżera kille jak nim gram. I z tego co widzę to chyba średnio wplasowuje się on na 3vs3?

Akurat Xinowi aż tak dużo te kille nie dadzą, więc dobrze, jak ktoś inny je weźmie (wiadomo, jak by miał uciec, to oczywiscie "securujesz" :E ). Dosyć słabo się on skaluje z AD. Nie idzie rzecz jasna całkiem na marne, bo opiera się on na AA i ma dobry boost do AS, ale skalowanie na skillach jest nędzne (ult ma 100% bonus AD, ale tego w TFie użyjesz raz i to glównie dla odrzucenia a nie dla obrażeń, a Q oprócz dodatkowych bazowych obrażeń dodaje tylko dodatkowe 20% AD do tych trzech AA) i lepiej, jak ktoś lepiej wykorzysta ten gold podnosząc sobie także obrażenia z umiejętności.

 

Xin ma za to dobre bazowe obrażenia, co pozwala zdominować Early gankami, na których zrobisz zarówno spore obrażenia jak i wrzucisz CC. Na 3vs3 działa całkiem nieźle. Gry są tam zazwyczaj krótsze niż na SR i sporo zależy od Early, które Xin ma mocne.

Jak użyć to cholernie ult? Czasem widziałem akcję że biłem kogoś, użyłem i on nie dostał dmgu, albo był tak niski... czy to ult trzeba użyć na pewien dystans czy jak?

Generalnie, to starasz się wbić z szarży w AD Carry (czasami w AP Carry, jesli stanowi większe zagrożenie) i odrzucić jego obrońców na boki. Ult po ostatnim nerfie ma niskie bazowe obrażenia, ale zadaje też 15% obecnego HP celów jako dodtkowe obrażenia, tak więc im wcześniej tego użyjesz (im więcej HP mają wrogowie) tym większe obrażenia zadasz. Musisz jednak uważać, żeby nie cisnąć wrogimi bruiserami w swoich squishy :E .

I druga sprawa, build, nie wiem czy dobrze składam, Wriggle, buty merce/switnessy, frozen mallet od młotka, warmog i tutaj albo black clever/ jakiś item defowy lub coś całkiem innego zależne od sytuacji.

Starasz się budować go na tanka z CDRem, żeby jak najczęściej podrzucać wrogów. Zazwyczaj slow z E wystarcza, więc Warmog milej widziany od Malleta, ale jesli w drużynie brakuje CC, albo zgranie kompletnie leży, to może się okazać, że bez młota to nie robota :E . Frozen Heart/Spirit Visage mile widziane, ale ostatnio furorę robi rushowany Locket, bo jest opłacalny i ułatwia dive'y oraz obronę squishy w pierwszych TFach. Jak już masz wystarczającą tankowność i potrzebujesz więcej obrażen, to najlepiej na ofensywny przedmiot sprawdzi się nowy Blade of the Ruined King. Obrażenia skalujace się z HP wrogow (którego powinni już miec dużo), dobry aktyw, Lifesteal, AS też Xin lubi no i AD mniej się marnuje, gdy mamy też przyzwoiy AS.

 

Black Cleaver jest dobry na AD Casterów, którzy mogą nałożyć go obszarowymi umiejętnościami na kilka celów naraz, na xinie jakos super nie dziala, chyba, że drużyna bardzo potrzebuje tej redukcji pancerza i nie ma kto inny tego złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie xina się buduje pod CDR i armor penetr. trochę attack speedu, czyli botrk(btw. op item,będzie nerf wyczuwam), potem jedziesz bulwarka chyba,że na topie zrobią bądź support a jak nie bulwark to najlepiej resisty i hp czyli:

sunfire na hp i armor,

warmog na szybkie leczenie,

frozen mallet na slowowanie przeciwnikow ,

mercury na stuny i slowy itd. ,

cleaver na CDR i armor penetr,

i tutaj problem :

maw of malmortius czy botrk? attack speed się przyda na szybkie zabijanie ale mom daje magc resst i ad oraz fajną tarczę.

Pure dmg xin to wg mnie tak:

berserkery, phantom dancer,BT,IE,botrk,frozen mallet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś zrobić, by być niewidocznym dla znajomych? Tzn. by oni widzieli, że jestem offline, kiedy ja w rzeczywistości jestem w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś programik do tego. Musisz poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy być może, może działać albo zawieszanie ale bardziej chyba zamykanie lolclient.exe gdy odpala ci już league of legends.exe to wtedy chyba nie powinni ciebie widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy być może, może działać albo zawieszanie ale bardziej chyba zamykanie lolclient.exe gdy odpala ci już league of legends.exe to wtedy chyba nie powinni ciebie widzieć.

 

Możesz rozwinąć, bo zupełnie nie rozumiem :P

 

/Tak btw.

Czy można budować Mundo pod AD i tylko z jednym pancerzem, np. sunfire cape? Zawsze buduję doktora jako tanka, ale chcę też zadawać jako takie obrażenia. Czy pod AD się więc opłaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna shitowa rotacja. Corki powtarza, Skarner. WW i Cho. Może Jayce kiedyś? Riven?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowales mundo z rylai i jakims abyssalem a reszta warmog i sunfire? Mozna sie pobawic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć, bo zupełnie nie rozumiem :P

 

/Tak btw.

Czy można budować Mundo pod AD i tylko z jednym pancerzem, np. sunfire cape? Zawsze buduję doktora jako tanka, ale chcę też zadawać jako takie obrażenia. Czy pod AD się więc opłaca?

Nie opłaca się pod AD. Dla funu można spróbować pod AP, tak jak Baru napisał, dla poważnej gry tylko tank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ostatnio permba, miałem z przerwe z 3 tyg, ale postanowiłem kupić nowe konto na silver 2. Zagrałem już z 20 gier wyszedłem na 90+ silver 1 z silver 2 z 0 pkt. Nie ragowałem, mute jak ktoś wyzywał etc. odrazu. Ogólnie gra się tak dużo lepiej, gdy się nie jest zajętym tłumaczeniem ludziom jacy są głupi itp. Ale dzisiaj już nie wytrzymałem, poppy top który robi 0/2 do 6 lvla, gdzie ja mając junglerem 0/0/3 do tego czasu. Zaczęła mnie blamic, że nie gankowałem, że raz pusnełem linie do wieży jak elise nie było zeby straciła golda i expa. Na takich debili to już nie mam sposobu :D. Czasem się nie da xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowales mundo z rylai i jakims abyssalem a reszta warmog i sunfire? Mozna sie pobawic :D

 

Rylai bez sensu jest. Warmog, Sunfire, Abyssal, sorce i Liandry jest bardzo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre jeszcze merci/sorci , bulwark, warmog, rylai, ta maska :D, sunfire (rylai daje dobrą synergię do maski i slowuje i jeswzcze 500 hp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre jeszcze merci/sorci , bulwark, warmog, rylai, ta maska :D, sunfire (rylai daje dobrą synergię do maski i slowuje i jeswzcze 500 hp)

 

Slow jest bezsensu bo od tego masz Q z zerowym CD, AP nie daje praktycznie nic, 500 HP za 3000+ golda to drogo. Bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co zamiast rylai? i slowujesz wszystkich a nie tylko jedną osobę, a Q slowujesz jeszcze mocniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co zamiast rylai? i slowujesz wszystkich a nie tylko jedną osobę, a Q slowujesz jeszcze mocniej

 

Slow z Q rośnie o minimalny % (praktycznie nic), a tego AoE o zasięgu autoataku o wartości 15% nie ma co komentować.

 

IMO tak: sorce, liandry, abyssal, sunfire, warmog i wits end/randuin/bulwark/spirit visage/locket zamiast useless Rylaia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graj jak chcesz mimio wszystko z rylai'ą masz pełny dmg z maski z W i daje wiecej tanka niz abyssal

 

Trzeba spojrzec na caly build, a nie tylko na jeden item.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graj jak chcesz mimio wszystko z rylai'ą masz pełny dmg z maski z W i daje wiecej tanka niz abyssal

 

Trzeba spojrzec na caly build, a nie tylko na jeden item.

 

A z tasaka go nie masz? Przecież Rylai nie zwiększa dmg, tylko czas trwania DoT. Rylai w przypadku Mundo nijak dmg z Liandry nie podnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...