Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bednar7

League of Legends [LoL]

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, potrzebuję pomocy, byłem u kuzyna i on ma tak w lolu ustawione,że jak jest np. grab dariusa to ja u siebie nacisnę e to dopiero muszę nacisnąć myszką,żeby castować spella a on miał tak że wystarczyło nakierować myszką i już leciał skil, takie combosy leciały,że nigdy nie byłem lepszy w tą grę, jak to ustawić? Mam zaznaczone smartcast coś tam ale to nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję pomocy, byłem u kuzyna i on ma tak w lolu ustawione,że jak jest np. grab dariusa to ja u siebie nacisnę e to dopiero muszę nacisnąć myszką,żeby castować spella a on miał tak że wystarczyło nakierować myszką i już leciał skil, takie combosy leciały,że nigdy nie byłem lepszy w tą grę, jak to ustawić? Mam zaznaczone smartcast coś tam ale to nie to.

 

Zajrzyj tutaj. A tak swoją drogą ten temat był poruszany kilka stron wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka nie chciałem przeszukiwać 472 stron aby znaleźć to o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nakradli tych RP, prawie każdy polak już ma skórkę. Jak się ma nie szerzyć znany nam stereotyp ...

 

 

/Jak ktoś chce zagrać na EUNE, to mój nick: fakeeus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie teraz bug z rankedami? Mi nic nie dodało za wygraną,a koledze odjeło 18 :D

 

Nieważne,był jakiś lag 20 minutowy, lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Mógłbyś wyjaśnić o co chodzi z tym RP ? :D

Był (jest?) jakiś bug z paypalem, który pozwalał zapłacić 2 razy więcej, niż miało się na koncie, więc ludzie dodawali sobie "bonusowe" RP :E . Pewnie im pozabieraja i jeszcze dorzucą bonusowe bany :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję pomocy, byłem u kuzyna i on ma tak w lolu ustawione,że jak jest np. grab dariusa to ja u siebie nacisnę e to dopiero muszę nacisnąć myszką,żeby castować spella a on miał tak że wystarczyło nakierować myszką i już leciał skil, takie combosy leciały,że nigdy nie byłem lepszy w tą grę, jak to ustawić? Mam zaznaczone smartcast coś tam ale to nie to.

w ustawieniach klawiszy musisz sobie smartcast ustawić pod qwer. smartcast indicator to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A buga z runami ktos miał? Wchodziłem na maina 2 razy na miesiąc, pyknąłem sobie wczoraj normala i zobaczyłem, że grałem z 4 Glyphami - zniknęły mi Glyphy na attack speeda. Najlepsze jest to, że purchase history je mam, ale w grze już nie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja,

 

zrobiłem stronkę która wylicza cenę statystyk przedmiotów i porównuje tą wyliczoną wartość do ceny przedmiotu ze sklepiku z gry. Potem dzieląc jedno przez drugie dostajemy opłacalność danego przedmiotu.

 

Link dla zainteresowanych: http://lolitems.co.nf/

 

Stronka postawiona na darmowych hostingu bez reklam i jakiegokolwiek syfu - nie czerpię z tego żadnych korzyści finansowych, a jedynie frajdę z robienia czegoś kreatywnego :) Zrobione "tak o" dla fun'u - żeby się w pracy nie nudzić (:P). Jeśli macie jakieś uwagi/propozycje, to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś kiedyś ile ma się IP po wbiciu 30 lvlu nie kupując żadnych championów? No, powiedzmy jakiegoś jednego. Tak mniej więcej bo wiadomo nie każdy tyle samo razy wygrywa i przegrywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, zrobili serwerowe getto dla ruskich. Jeszcze poczekać z 2-3 tygodnie aż się skapną że jest Kraina Wiecznej Cyrylicy i można nawet wrócić do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś kiedyś ile ma się IP po wbiciu 30 lvlu nie kupując żadnych championów? No, powiedzmy jakiegoś jednego. Tak mniej więcej bo wiadomo nie każdy tyle samo razy wygrywa i przegrywa :)

Tutaj się kiedyś dało wyliczyć ilość RP dla każdego summoner'a

 

http://elophant.com/influence-points

 

z tego co widzę, aktualnie nie znajduje mojego konta, ale powinni za jakiś czas poprawić tego bug'a, więc trzeba tylko trochę odczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za mecz CW, które przegrywało wszystko, a tu pokonuje Fnatic w takim stylu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za mecz CW, które przegrywało wszystko, a tu pokonuje Fnatic w takim stylu :o

Tresh mnie coraz bardziej interesuje, ale mecz był genialny, dawno tak nie przeżywałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tresh mnie coraz bardziej interesuje, ale mecz był genialny, dawno tak nie przeżywałem :E

Ten backdoor i resp inhi + gra tresha - op suport :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za mecze :o Jeszcze niedajboże Ocelote wbije pentę dzisiaj :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dawno pisałem tu że szukam ogra team po czym

okazało się że mam do dupy masterki i runy więc zrobiłem inne

wszystko z strony lola ( forum ) runy zrobiłem pod Ad i magic resist

teraz zaczynam powoli składać runy pod ap głownie lux więc Chce sam Cd co wy o tym

myślicie ? master killer ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Na pierwszej stronie Marki i Kwintesencje są w porządku. Glyphy na Magic Resist też będą dobre, ale przydałoby się, żeby były trzeciego poziomu :E . Na Seale daj Armor.

 

Co do Lux, to sam CD jest bardzo złym pomysłem :E . Marki daj na Magic Penetration (nie ma sensownej alternatywy), na Kwintesencje chyba najlepiej sprawdzi się Ability Power (dobrą alternatywą jest też Movement speed, ale te na AP są tańsze). Jeśli chcesz zminimalizować wydatki, to na Seale i Glyphy może dać te same, które wrzucisz na pierwszą stronę (Armor i Magic Resist), choć dla samej Lux, która ma duży zasięg na Glyphy lepsze byłoby AP/lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dawno pisałem tu że szukam ogra team po czym

okazało się że mam do dupy masterki i runy więc zrobiłem inne

wszystko z strony lola ( forum ) runy zrobiłem pod Ad i magic resist

teraz zaczynam powoli składać runy pod ap głownie lux więc Chce sam Cd co wy o tym

myślicie ? master killer ok

Czerwone mpen, zoltne armor/mana per lvl ale armor imo lepszy ( ganki np; lee bd BAAAAARDZO bolec bez armora) esenscje ap, mres niebieskie. Nie rób żadnych cd-ków na runkach. Zrób coś dla ludzkości i korzystaj z gotowych masterek i run zrobionych przed doświadczonych graczy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwone mpen, zoltne armor/mana per lvl ale armor imo lepszy ( ganki np; lee bd BAAAAARDZO bolec bez armora) esenscje ap, mres niebieskie. Nie rób żadnych cd-ków na runkach. Zrób coś dla ludzkości i korzystaj z gotowych masterek i run zrobionych przed doświadczonych graczy ;D

Czytaj wszystko z offcial forum lola

 

Na pierwszej stronie Marki i Kwintesencje są w porządku. Glyphy na Magic Resist też będą dobre, ale przydałoby się, żeby były trzeciego poziomu :E . Na Seale daj Armor.

 

Co do Lux, to sam CD jest bardzo złym pomysłem :E . Marki daj na Magic Penetration (nie ma sensownej alternatywy), na Kwintesencje chyba najlepiej sprawdzi się Ability Power (dobrą alternatywą jest też Movement speed, ale te na AP są tańsze). Jeśli chcesz zminimalizować wydatki, to na Seale i Glyphy może dać te same, które wrzucisz na pierwszą stronę (Armor i Magic Resist), choć dla samej Lux, która ma duży zasięg na Glyphy lepsze byłoby AP/lvl.

50 % z tego nie zrozumiałem Sry mógłbyś mi pokazać runki do lux jak masz oczywiście lub po lucku mi wytłumacz co do znaków/glifów/pieczęci/esencji ;D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale steal penty alex icha i niezly triple z samego e :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry na LCS które były dzisiaj to totalna miazga a szczególne CW vs Fanatic. 40 mminut pałnej akcji i zwrotów o 180 stopni.

Alex nie miał pretensji o steal penta killa, liczy sie zwycięstwo teamu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj wszystko z offcial forum lola

 

 

50 % z tego nie zrozumiałem Sry mógłbyś mi pokazać runki do lux jak masz oczywiście lub po lucku mi wytłumacz co do znaków/glifów/pieczęci/esencji ;D ?

Broń boże z polskiego forum lol-a, te masterki co Ci podali to 1 klasy też nie są, ale chociaż płakać się nie chce tak jak ostatnio. " po lucku" xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cześć,  Składałem wczoraj znajomemu komputer. Z ważniejszych części: Mobo msi pro z790-p wifi Cpu i5 12600kf Gpu Gigabyte GeForce RTX 4060 Eagle OC 8GB GDDR6 Zasilacz Gigabyte P750GM Reszta chyba mało istotna. Po złożeniu wszystko śmigało. Windows się zainstalował, sterowniki do płyty głównej też. Niestety w trakcie instalacji sterowników do karty graficznej komputer się resetuje i już nie chce się włączyć. Wyskakuje naprawa systemu, która nic nie daje, ewentualnie można przywrócić system, to się włącza. I tak w kółko. Zrobiłem update biosu płyty głównej, bez zmian. Sprawdzałem CPU i ram jakimiś programami do sprawdzania, temperatury są super, nie wywala żadnych błędów. Ale gdy tylko instaluję sterowniki do GPU, następuje śmierć  Mam już zero pomysłów o co może chodzić. Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem?   
    • Ostatni duży patch był jeszcze w styczniu, od tamtego czasu cisza, a jak pojawił się jakiś patch z pierdołami. Ta gra jest martwa.
    • Już jak tak się bawimy to skoro jesteś tylko pilotem, to Twoim zadaniem jest wyłącznie latanie, sprawy techniczne, rejestracja lotu itd. realizuje ktoś inny. Natomiast operator drona to osoba, która odpowiada również za całą techniczno-organizacyjną otoczkę lotu dronem   Dlatego napisałem, żebyś przeczytał ze zrozumieniem, bo wszystkie przywołane przepisy i to co wielokrotnie pisałem o tym właśnie mówią, że latać możesz, ale równie dobrze może się to wiązać z konsekwencjami od osób, których prywatność możesz naruszyć wykonywaniem swoich czynności... A czy kręcąc z chodnika kamerą mieliby podgląd na to jak wyglądają działania na całej posesji?
    • Kiedyś jak zacząłem chodzić na siłownię w wieku 17 lat to jak widziałem typów co mieli po 30 lat to od razu myślałem, Jezu co za stary dziad, że to się jeszcze rusza.
    • Ale kim przeprowadzą tę ofensywe? Nie spotkałem się z opiniami analityków żeby mieli jakieś wolne niezagospodarowane wojska w tym momencie. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...