Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bednar7

League of Legends [LoL]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SkynetPL

Postanowiłem obejrzeć replay tej gry CW vs Fnatic i cały czas zastanawiałem się, jak CW to wygrają, by na końcu zorientować się, że oglądałem replay nie z tej gry :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie normali na Nordicu to poroniony pomysł ;_;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń boże z polskiego forum lol-a, te masterki co Ci podali to 1 klasy też nie są, ale chociaż płakać się nie chce tak jak ostatnio. " po lucku" xDD

Sry za błędy ale nikt nie jest idealny . skoro mówisz e złe to podaj mi jak ty masz do adc ( draven ), tanka , junglera , ap i ap bez many ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry za błędy ale nikt nie jest idealny . skoro mówisz e złe to podaj mi jak ty masz do adc ( draven ), tanka , junglera , ap i ap bez many ;)

Ad marki ad/ad pene seale flat arm glyphy flat mresist quinty ad/ad pene (ja gram pene na markach i ad na quintach). Te runy są mega uniwersalne i będą pasować zarówno na ADC/Bruisera/Assasina

ap jak wyżej tylko marki na ap pene a quinty na ap/ ewnetualnie zamiast seali na arm bierzesz mana reg

jungler- kup 3 quint na movement speed i 9x mark na atack speed, reszta tak samo. Do niektórych postaci takie coś jest dobre innym przyda się domieszka run na pene/ obrażenia, zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica w flame na innych serwerach? (west,NA) Bo na EUNE już nie mogę wytrzymać jak ktoś mnie flajmuje za to,że on coś źle zrobił.Np. gram junglerem (moja main role :) ) wlatuje hecarimem z E wypycham ashe do tarica taric ją stunuje,ok ja bije ją,taric też,a varus... only farm wywalone na killa. Nie chodzi mi o to,że był słaby,ale na koniec gry taki flame z jego strony (był polakiem),że heca 0 ganks,heca low farm (200CS w jungle,on miał 150...) itp. No tłumacze mu,że on sfailował to zaczął jego premede mnie wyzywać,że zje mi matke czy coś takiego ;d Jak nie ma różnicy to chyba musze usunąć lola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Klikasz ingore i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Klikasz ingore i po problemie.

Tak jakby,ale komunikować się jakoś trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200CS w jungle troche sporo, nie dziwne że nie miałeś czasu gankować :D.

A tak na serio to wszędzie jest flame i nic na to nie poradzisz. Jakiś czas temu strasznie przeżywałem każdego rankeda, teraz mam wyjebane.

 

Polecam opcje mute/ignore i gra odrazu staje się lepsza.

Mogę pocieszyć cię, że im wyżej jesteś w drabince tym mniej trolli spotykasz, więc musisz zacisnąć zęby i przeboleć bo tak jest wszędzie na każdym serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200CS w jungle troche sporo, nie dziwne że nie miałeś czasu gankować :D.

A tak na serio to wszędzie jest flame i nic na to nie poradzisz. Jakiś czas temu strasznie przeżywałem każdego rankeda, teraz mam wyjebane.

 

Polecam opcje mute/ignore i gra odrazu staje się lepsza.

Mogę pocieszyć cię, że im wyżej jesteś w drabince tym mniej trolli spotykasz, więc musisz zacisnąć zęby i przeboleć bo tak jest wszędzie na każdym serwerze.

Ale ja gankowalem i to duuuuużo.No przynajmniej było 10 ganków przed pierwszym recallem :) Enemy jungler miał 2 no,ale ja według varusa "worst jungler EU".Junglerem farmisz jak twój sojusznik padne,a enemy miniony obijają się o twoją wieżę lub jeśli musisz zamrozić linie bo twój sojusznik cofnąl.Platyna III east,dużo trolli i flame gorszy niż na silver (grałem u kolegi ;d)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Mam konto na EUNE i na EUW i na West'cie średnim poziomie rzadziej flame'ują cię za nie twoje blędy (choć oczywiście też się to zdarza), ale generalnie i tak ludzie przeżywają tę grę 10 razy bardziej niż powinni. Z tego co mi mowią znajomi, to na żadnym poziomie się to nie zmienia. Może co najwyżej w grach w ktorych trafiają się znani streamerzy ludzie się hamują, bo wstyd im rage'ować przed kilkunastoma tysiącami widzow, ale w tych grach na diamencie bez ich udziału, to każdy flame'uje każdego nawet za najmniejszy błąd :E .

 

Ja gram tylko normale i jak ktoś zaczyna flame'ować, to od razu daję mu ignore'a. Niby tracę z nim komunikację, ale zazwyczaj tacy ludzie i tak przez całą grę nie pizą nic konstruktywnego i nie słuchają też ewentualnych rad, których ktoś im udziela, więc właściwie, to co za różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30min oczekiwania na logowanie na serwerze west to norma? oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Jeśli padnie, a potem go włączą i wszyscy naraz chcą wejść, to tak :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30min oczekiwania na logowanie na serwerze west to norma? oO

 

Tak. Też to kocham ;)

A gram tylko na Weście.

 

Mam konto na EUNE i na EUW i na West'cie średnim poziomie rzadziej flame'ują cię za nie twoje blędy (choć oczywiście też się to zdarza), ale generalnie i tak ludzie przeżywają tę grę 10 razy bardziej niż powinni. Z tego co mi mowią znajomi, to na żadnym poziomie się to nie zmienia. Może co najwyżej w grach w ktorych trafiają się znani streamerzy ludzie się hamują, bo wstyd im rage'ować przed kilkunastoma tysiącami widzow, ale w tych grach na diamencie bez ich udziału, to każdy flame'uje każdego nawet za najmniejszy błąd :E .

 

Ja gram tylko normale i jak ktoś zaczyna flame'ować, to od razu daję mu ignore'a. Niby tracę z nim komunikację, ale zazwyczaj tacy ludzie i tak przez całą grę nie pizą nic konstruktywnego i nie słuchają też ewentualnych rad, których ktoś im udziela, więc właściwie, to co za różnica.

 

Takiego flejmu i dziecinady w żadnej grze jeszcze nie widziałam. Dziś np. gość, który robił mi stale ks-y (czekał, aż nabiję dmg i dobijał na koniec), kazał mnie raportować potem za to (jakoś przez 10 min. mu to nie przeszkadzało), że gram Volim na topie. Chyba w sensie, że nie jestem w dżungli. Potem poszedł na mida i zaczął się czepiać kogo innego. Leciały bluzgi z jego strony. Uciszył się, jak nastraszyłam go, że razem z raportem poleci screen ;)

 

Za byle co się tam ludzie czepiają. Zwłaszcza jak nie gra się schematem (ale skutecznie). A raporty powinno się znieść albo zostawić tylko słownictwo i celowe podkładanie się przeciwnikowi. Bo czemu człowiek jest winny, że mu się gra wywali, ma pecha i ciągle ginie czy straci neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za byle co się tam ludzie czepiają. Zwłaszcza jak nie gra się schematem (ale skutecznie). A raporty powinno się znieść albo zostawić tylko słownictwo i celowe podkładanie się przeciwnikowi. Bo czemu człowiek jest winny, że mu się gra wywali, ma pecha i ciągle ginie czy straci neta?

Jak Ci się zdarzy raz na jakiś czas, to nic się nie stanie. Gra się ciągle wywala? Zrób coś z tym, a nie ludziom psujesz mm. Net rozłącza? Nie graj w grę online. Za jedno zgłoszenie nie dostaniesz bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, coś pięknego, takie gry to poezja. :) Zaczęliśmy trollować kolejkę, wyszło na to że mieliśmy 4 AP bo jeden nie ogarnął że trollujemy. Wszyscy zaczęli wrzeszczeć, że idziem w piątkę na mida, nikt nie zdodgował. Po wejściu do gry spokojnie ruszyliśmy całą piątką na mida, nim zareagowali było już po pierwszej wieży, niedługo potem drugiej. Zawsze w piątkę chodziliśmy po kolei na wszystkie lejny i pushowaliśmy. Poke niesamowity, miła atmosfera, żadnego wyzywania na /all czy proszenia o reporty od początku do końca gry, tylko frustracja enemy teamu, jak to możliwe przegrać z takim teamem. :E

 

http://img547.imageshack.us/img547/1567/looooool.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem niezmiernie mnie bawi gdy ktoś tu wrzuca screen z zamazanym tylko swoim nickiem... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem też po co zamazywać swoje nicki, przecież informacji o karcie kredytowej czy adresu zamieszkania z tego nie wyciągnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma dwa konta. Jakieś prywatne czy testowe dla champów oraz oficjalne i może nie chce, by ludzie znali to pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ludzie chyba nie wiedzą że to nic nie daje. :D

 

@rafi5000 Nie jest trudno Cię znaleźć. :Dhttp://www.lolking.net/summoner/eune/30794308

Gj, zlolkingowales reszte i sprawdziles ostatnia gre. Moge ci wstawic tylko 5 bo to nic ponad program, ale i tak tak niezle.

 

Problem zniknie za jakąś dobę :)))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się zdarzy raz na jakiś czas, to nic się nie stanie. Gra się ciągle wywala? Zrób coś z tym, a nie ludziom psujesz mm. Net rozłącza? Nie graj w grę online. Za jedno zgłoszenie nie dostaniesz bana.

 

A gdzie ja piszę o sobie z tym rozłączaniem?

Piszę to, co obserwuję na serwerach. Nie ma kogoś ledwo na początku mapy, a już krzyczą o raporty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie czemu ktoś afkuje/wychodzi. Nie gra to dostaje raport. Po to ten raport jest. A takich, u których gra wychwytuje niekatywnośc albo wyjście to powinno z autoamtu banowac czasowo jesli to się zdzarza nie sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOTRK po reworku just wow.Zagrałem grę Vi/Noc/Xinem i jest po prostu masakra, ten atack speed ten dmg + acitve do gankowania :D Nerf idzie coś czuję :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie czemu ktoś afkuje/wychodzi. Nie gra to dostaje raport. Po to ten raport jest. A takich, u których gra wychwytuje niekatywnośc albo wyjście to powinno z autoamtu banowac czasowo jesli to się zdzarza nie sporadycznie.

 

A jakby Twoje dziecko miało wypadek, że musiałbyś opuścić pracę, to byłoby w porządku, gdyby szef z automatu Cię wywalił? Bo co go obchodzi przyczyna, że Cię nie ma... Przykład jest mocniejszy, ale przypadek identyczny. Więcej wyrozumiałości ludziom potrzeba. A gra jest faktycznie zbugowana, bo często nie ma połączenia na początku, że trzeba robić reconnect i dołączać do gry nawet kilka min potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale porównywać wypadek i wylanie z pracy do bana w grze? Przecież to totalna głupota, jak kogoś notorycznie wywala z gry, ma disconnecty itp itd to niech nie gra, a nie psuje grę innym, nie ma tu żadnego usprawiedliwienia. Jak mimo to próbuje cały czas wbijać do gry i dostanie bana, to jego świat się nie zawali, jak w przypadku wylania z pracy bądź wypadku, zawsze można zrobić 2 konto. No chyba, że dla Ciebie ta gra jest tak samo ważna jak rodzina i praca, wtedy owszem, będzie to tragedia, ale takie coś się leczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...