Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bednar7

League of Legends [LoL]

Rekomendowane odpowiedzi

gold(4.5) gracze. 1 brąz (1) i silver(IV) szukają 1 członka do temu na rankedy kontakt : master killer ok ... to tyle ... mamy 2 nowe nabytki gold(4) platyna (2.5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge ale obecnie mam kolejnego bana na miesiąc za wyzywanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilkudniową przerwę i gram teraz jak bronzowy gracz :( Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł do czego wykorzystać trzeci rune page? Nie mam pomysłu, na na razie nie będę go robił, ale może za 3 miechy bym na niego pozbierał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł do czego wykorzystać trzeci rune page? Nie mam pomysłu, na na razie nie będę go robił, ale może za 3 miechy bym na niego pozbierał

 

Imo obowiązkowo powinieneś mieć 4 strony z runami: top/jungle, ability power, tank i support.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo obowiązkowo powinieneś mieć 4 strony z runami: top/jungle, ability power, tank i support.

Warto mieć pod suppa obowiązkowo bo są najtańsze (pod arma, magic resista, GP per/10 za 500IP) Pod jungle są wtedy drogie bo większość junglerów ma runki pod ms a te już 2k od sztuki, ale boost na 3lvlu jest niesamowity bo nikt nie kupuje butów na first item więc z reguły jesteśmy szybsi niż wszyscy na mapie :cool: Na takiego Nauta to jest miazga.

Generalnie jak ktoś nie wie jakiego czempiona kupić kolejnego niech się zdecyduje na runki, a wiele postaci odżyje na nowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renekton z Trinity + Sunfire + Warmog + Hydra + BC+ jakieś Merce..to co ta postać wyprawia jest nie do opisania..Samo W zadaje ponad 500 + trinity do tego uje*** się tego nie da. A na lanie to oneshootuje wszystko i wszystkich na pierwszych lvlach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę zbyt entuzjastycznie :E ale faktem jest , że Rene ma mocna linię. Jeden z bezpieczniejszych picków na topa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

 

No to beka z Twojego buildu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz budować junglerów?

Teraz w 99% przypadków składam ancient golema, buty (zależy od czempa) locketa na drugi item, sunfire/omena i spirita.

Warto kupować locketa jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, menu logowania nie działa mi "disable music" po ostatnim update, jak słyszę to trzeszczenie pogodowe to mnie szlak trafia... ktoś jeszcze tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

 

BT>Hydra na Renku. I wyjaśnij czemu Trinity?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, menu logowania nie działa mi "disable music" po ostatnim update, jak słyszę to trzeszczenie pogodowe to mnie szlak trafia... ktoś jeszcze tak ma?

 

Tak.

Musisz odznaczyć ptaszka na intro music disalbe i znów go zaznaczyć, wtedy muzy nie będzie. Niestety trzeba tak robić przy każdym włączaniu gry.

 

Jak teraz budować junglerów?

Teraz w 99% przypadków składam ancient golema, buty (zależy od czempa) locketa na drugi item, sunfire/omena i spirita.

Warto kupować locketa jeszcze?

 

Jak supp nie zbuduje, to wypadałoby.

 

Ja składam jungle zależnie od czempiona. Zac czy Rammus to full tank, offtank typu Darius to np. Warmog, maw na magów, sunfire, omen, frozen mallet, hydra/blood, buty na speeda/tabi/magic resist.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, menu logowania nie działa mi "disable music" po ostatnim update, jak słyszę to trzeszczenie pogodowe to mnie szlak trafia... ktoś jeszcze tak ma?

 

Od czasu patcha z wprowadzeniem Luciana za każdym razem jak wyciszyłem muzykę to nie działało, lub musiałem za każdym razem klikac 2 razy na blokadę muzyki,żeby była cicho. Teraz nawet jak odznaczę blokadę muzyki to jej nie mam(o ile jakaś muzyka jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

BT>Hydra na Renku.

Ja tam wolę Hydrę. Nie trzeba stackować po śmierci, pozwala jeszcze szybciej pushować i dodaje sporo AoE w teamfightach, a renek zazwyczaj jest w ich samym środku. Bardzo ważne jest to, że można aktywem przerwać animację W (która trwa prawie tyle co sam stun) i potem zdąży się jeszcze wsadzić jeden AA w czasie stuna (jeśli oczywiście użyto W z 50 furii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę Hydrę. Nie trzeba stackować po śmierci, pozwala jeszcze szybciej pushować i dodaje sporo AoE w teamfightach, a renek zazwyczaj jest w ich samym środku. Bardzo ważne jest to, że można aktywem przerwać animację W (która trwa prawie tyle co sam stun) i potem zdąży się jeszcze wsadzić jeden AA w czasie stuna (jeśli oczywiście użyto W z 50 furii).

 

Stacki nioe są jakimś wielkim problemem. To nie stary BT gdzie się traciło wsyzstkie.. Piszesz, że Hydra jest fajna bo ma to AoE i wvae clear z pasywa i aktywa. No jest fajna dla wielu champów m. in. dlatego. Rzecz w tym, że Rene ma już kupe AoE i dobry wave clear i nie potrzebuje do tego Hydry. Biorac pod uwagę, że nie jest to autoatacker champ ale jego dmg pochodzi bardziej z castowania skilli skalujących się z ad to ja wybieram BT bo po prostu daje więcej ad a reszta nie jest Renkowi niezbędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52k oglądających w tym samym momencie... i gdzie tu porównanie do topowych graczy xD
Topowi gracze nie starają się zebrać 50k na cele charytatywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacki nioe są jakimś wielkim problemem. To nie stary BT gdzie się traciło wsyzstkie.. Piszesz, że Hydra jest fajna bo ma to AoE i wvae clear z pasywa i aktywa. No jest fajna dla wielu champów m. in. dlatego. Rzecz w tym, że Rene ma już kupe AoE i dobry wave clear i nie potrzebuje do tego Hydry. Biorac pod uwagę, że nie jest to autoatacker champ ale jego dmg pochodzi bardziej z castowania skilli skalujących się z ad to ja wybieram BT bo po prostu daje więcej ad a reszta nie jest Renkowi niezbędna.

 

Hydra jest dobra na Renku właśnie dlatego, że nie jest autoatakerem i ma na tyle odstępu między animacjami AA, że może spokojnie używać aktywu, którego dmg może podboostować redukcją armora z E.

 

Za to Trinity już słabo rozumiem, podobnie jak pompowania tak absurdalnych ilości HP przy tak miernych resitach i wciąż wysokiej popularności BoTRK i Liandry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topowi gracze nie starają się zebrać 50k na cele charytatywne.

Już 64k, nie ma co idzie mu świetnie, da radę wytargać 50k$ w jeden dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...