Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

matrix0123456789

Propozycja testu komputerów typu tablet

Rekomendowane odpowiedzi

Robi się o nich głośno, więc przydałby się jakiś wielki test komputerów z ekranem dotykowym. Sam zamierzam taki kupić, ale nie wiem jaki model. Co sądzą o tym inni czytelnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, fajne, ale do czego i dlaczego i jaki ? Ja osobiście uważam, że zupełnie by mi pasował IPAD (gdyby nie cena i możliwości i brak klawiatury) zupełnie spoko do czytania i długo trzyma. Z multimediami gorzej więc nie. Ekran dotykowy doskonale się sprawdzi w małym (do 12 ' może) rozmiarze , bateria oczywiście musi dać co najmniej 8-i więcej godzin przy wszystkich zastosowaniach, nagromadzenie w urządzeniu wszystkich interfejsów bezprzewodowych to także plus, czytniki wszelkich kart pamięci i USB:obowiązek. (Acer ma coś fajnego z dotykowym 10' przekręcanym ekranem (kładzionym plecami na klawe i dość szybkim) Ogólnie śliska sprawa..np. ekranowa klawa do notatek raczej się nie sprawdza...sprawa morze. Właśnie podobają mi kompy z normalna klawą i możliwością używania jak normalnego tabletu..(wspomniany Acer)W miarę zwarte małe i nie biorące dużo prądu. Modele typu "tylko tablet" chyba nie.(wiem że można podłączyć zew. klawiaturę, ale to tylko kłopot)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie iPad odpada, ponieważ szukam czegoś porządnego, co może w pełni zastąpić mój obecny komputer stacjonarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, tylko dlaczego chcesz zastępować laptopa komputerem typu tablet?

wiąże sie to z jakimiś konkretnymi oczekiwaniami czy chcesz mieć nowy gadżet?

dla mnie dobry laptop/netbook jest narzędziem pracy na co dzień i na razie nie zdecyduję się na zmianę

 

a tu top10 tablet pcs

 

http://www.pcworld.com/shopping/browse/cat...y.html?id=10017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie laptopa, a stacjonarnego.

A chcę zastąpić, bo mój obecny stacjonarny nie będzie działał wieki, więc bardziej opłacalne jest mieć porządnego laptopa lub tableta, niż kupić najpierw słaby tablet, a potem jeszcze nowy stacjonarny. Po drugie jak już mieć komputer przenośny, to po to, by w każdym miejscu móc robić wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie laptopa, a stacjonarnego.

A chcę zastąpić, bo mój obecny stacjonarny nie będzie działał wieki, więc bardziej opłacalne jest mieć porządnego laptopa lub tableta, niż kupić najpierw słaby tablet, a potem jeszcze nowy stacjonarny. Po drugie jak już mieć komputer przenośny, to po to, by w każdym miejscu móc robić wszystko.

 

 

 

Wiem z własnego doświadczenia że tablet ani żaden netbook nie zastąpi ci w pełni komputera stacjonarnego. A nawet jak kupisz jakiś tablet albo netbook i zrezygnujesz z pc to cię po 2 miesiącach (jak nie szybciej)szlak trafi z tym ekranikiem, wydajnością i klawiaturą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...