Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

.lukasz.

Hasło administratora modemu livebox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich jestem tu nowy, to jest mój pierwszy post.

Mam problem z liveboxem, mam go od kilku dni, ale dzisiaj się zabrałem za instalacje tego i przy czwartym kroku przy identyfikacji mam podać hasło, a nie wiem jakie. Pokazuję screen

post-226494-1274557613_thumb.jpg

W instrukcji mam napisane żeby w miejsce nazwy użytkownika i w miejsce hasła wpisać admin, ale to nie działa.

Proszę więc o wskazówki, co mam zrobić?

Z góry dzięki za odp

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa użytkownika wpisujesz ''admin'' , miejsce na hasło zostawiasz puste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nazwa użytkownika wpisujesz ''admin'' , miejsce na hasło zostawiasz puste.

 

W polu nazwa użytkownika mam już automatycznie wpisane admin, a w miejscu na hasło jak zostawiam puste to mam ten sam błąd co wcześniej, czyli ze hasło jest niepoprawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Livebox'ie powinieneś znaleźć taki mały okrągły przycisk do którego wsadź coś cieńkiego żeby go nacisnąć np. zapałkę w celu przywrócenia ustawień fabrycznych , tylko trzymaj ten przycisk RESET minimum 20sekund , po prawidłowym z resetowaniu ponów próbę w pisania , nazwa użytkownika ''admin'' , hasło-> nic nie wpisujesz.

 

Tu w razie czego masz pomocny link http://boglan.mine.nu/livebox/reset/reset.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tak i to nadal nie pomaga. Przy instalacji mam znowu to samo, co wyżej pokazałem na screenie.

Da się coś z tym zrobić, czy iść do salonu tp i z nimi pogadać, bo według mnie to ten livebox co dostałem to był już używany, dlatego że: po pierwsze był brudny, po drugie miał zerwaną plombę na spodzie modemu i po trzecie to ktoś kto poprzednio używał założył hasło na tego liveboxa.

Męczę się z tym od 5 godzin i nic nie pomaga :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu przy pierwszej instalacji nie rejestrujesz LB? Nic tam nie masz wpisywać tylko go zarejestrować a jeśli nie ma takiej opcji to faktycznie był używany - reklamacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic tam nie masz wpisywać

Nie no wpisuje się wygenerowane hasło przez administratora.

Autor, musisz do nich zadzwonić , a zwłaszcza osoba na którą jest podpisana umowa w celu wygenerowania nowego hasła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...