Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

.lukasz.

Hasło administratora modemu livebox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich jestem tu nowy, to jest mój pierwszy post.

Mam problem z liveboxem, mam go od kilku dni, ale dzisiaj się zabrałem za instalacje tego i przy czwartym kroku przy identyfikacji mam podać hasło, a nie wiem jakie. Pokazuję screen

post-226494-1274557613_thumb.jpg

W instrukcji mam napisane żeby w miejsce nazwy użytkownika i w miejsce hasła wpisać admin, ale to nie działa.

Proszę więc o wskazówki, co mam zrobić?

Z góry dzięki za odp

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa użytkownika wpisujesz ''admin'' , miejsce na hasło zostawiasz puste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nazwa użytkownika wpisujesz ''admin'' , miejsce na hasło zostawiasz puste.

 

W polu nazwa użytkownika mam już automatycznie wpisane admin, a w miejscu na hasło jak zostawiam puste to mam ten sam błąd co wcześniej, czyli ze hasło jest niepoprawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Livebox'ie powinieneś znaleźć taki mały okrągły przycisk do którego wsadź coś cieńkiego żeby go nacisnąć np. zapałkę w celu przywrócenia ustawień fabrycznych , tylko trzymaj ten przycisk RESET minimum 20sekund , po prawidłowym z resetowaniu ponów próbę w pisania , nazwa użytkownika ''admin'' , hasło-> nic nie wpisujesz.

 

Tu w razie czego masz pomocny link http://boglan.mine.nu/livebox/reset/reset.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tak i to nadal nie pomaga. Przy instalacji mam znowu to samo, co wyżej pokazałem na screenie.

Da się coś z tym zrobić, czy iść do salonu tp i z nimi pogadać, bo według mnie to ten livebox co dostałem to był już używany, dlatego że: po pierwsze był brudny, po drugie miał zerwaną plombę na spodzie modemu i po trzecie to ktoś kto poprzednio używał założył hasło na tego liveboxa.

Męczę się z tym od 5 godzin i nic nie pomaga :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu przy pierwszej instalacji nie rejestrujesz LB? Nic tam nie masz wpisywać tylko go zarejestrować a jeśli nie ma takiej opcji to faktycznie był używany - reklamacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic tam nie masz wpisywać

Nie no wpisuje się wygenerowane hasło przez administratora.

Autor, musisz do nich zadzwonić , a zwłaszcza osoba na którą jest podpisana umowa w celu wygenerowania nowego hasła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • https://www.facebook.com/LowcyBurzLodzkie/posts/pfbid0QUKddpwnKouxDEZ5JiQZ1Dv2tVCpv2aCbdmEFmZc1mdV7okToA95yJM6zjMkmwdel   Uprawy strasznie ucierpiały.       https://geekweek.interia.pl/technologia/news-winnice-ogrzewane-smiglowcem-polacy-wpadli-na-pomysl-jak-rat,nId,7468592#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome        
    • Witam Może na wstępie podam specyfikacje kompa. Procesor: Intel Core i5-8400, 2.8 GHz RAM: GOODRAM 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 IRDM X Black Płyta główna: ASRock Z370 PRO4 (https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z370-pro4-1533534/) Zasilacz: SilentiumPC Vero L2 500W Karta Graficzna: GeForce RTX 3060 Ti GAMING Z TRIO LHR 8GB GDDR6 Dysk SSD: SSD GOODRAM IRDM 240GB 2,5 SATA III   Dysk HDD: Toshiba P300 1TB 3.5" SATA III   Na dysku SSD zainstalowany jest system + utworzona druga partycja na gry. Z racji, że to mało miejsca, a dysk HDD już nie daje rady przy nowszych tytułach, chciałbym zastąpić go nowym SSD. W ciągu 1-2 lat planuję wymienić również procesor i w razie potrzeby płytę główną z zasilaczem. Na razie jednak jest kolej na nowy dysk i na nim teraz się skupiam. Nie jestem na czasie jeśli chodzi o obecny rynek dlatego potrzebuję pomocy. Czytałem trochę o dyska NVMe i przemawiają do mnie dużo bardziej. Myślę, że pojemność 2 TB będzie wystarczająca. Natrafiłem na model KC3000 firmy Kingston polecany przez wiele osób. Moje główne pytanie jest takie czy ten dysk pasowałby do mojego komputera? Wiem, że to PCIe 4.0, a w płycie głównej mam 3.0, ale podobno też pasuje, a skoro w przyszłości wymieniałbym płytę główną, to już z PCIe 4.0. Czy dokładając ten dysk nie obciąży mi się za bardzo zasilacz (o ile w ogóle będzie mieć na niego wpływ, bo znajduje informację, że pobór mocy to około 3W, ale nie wiem ile w tym prawdy)? Czy nie będzie żadnego problemu, żeby wszystkie dane ze starego HDD przenieść na nowy SSD?   Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi.      
    • @leelooo Niestety, ponowne wyszukiwanie nie dostarczyło bezpośrednich informacji dotyczących ostatniego logowania użytkownika @koziakaka ani danych o zdjęciu blokady konta. Jeśli potrzebujesz konkretnych informacji o stanie konta tego użytkownika, najlepiej będzie skontaktować się bezpośrednio z administracją forum, ponieważ takie dane często obejmują prywatne informacje, które nie są publicznie dostępne na forum.
    • Czyli co 5090 będzie odpryskiem od B200. Ciekawe czy dadzą DP 2.1 i Neural Texture Compression.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...