Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WilkuWDZ

Odszkodowanie za złamany obojczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Elo jak w temacie złamałem sobie PRAWY obojczyk z przemieszczeniem w dodatku zrósł sie krzywo jażeli ktoś sie w tym oriętuje ile moge dostać odszkodowania za to a i gips tzw. ósemkę miałem przez 6 tygodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i chciał bym dodać ze na tym samym ubezpieczeniu dostałęm 440 zł za pęknięcie kości w prawym ręku

 

a gips był tylko 3 tygodnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od ubezpieczenia. Moja ciotka za ugryzienie przez psa dostała 2000zł, a rana była na tyle mała, że lekarze zastanawiali się czy szyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od sumy na jaką byłeś ubezpieczony i przyznany procent uszczerbku na zdrowiu. Powinieneś otrzymać od 5% do 20 % zależy od dokumentacji, co tam się porobiło i tak jeżeli ubezpieczenie masz na 10.000 zł to dostaniesz od 500 zł do 2000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elo jak w temacie złamałem sobie PRAWY obojczyk z przemieszczeniem w dodatku zrósł sie krzywo jażeli ktoś sie w tym oriętuje ile moge dostać odszkodowania za to a i gips tzw. ósemkę miałem przez 6 tygodni

jezeli cos dostaniesz, wydaj ją i podszkol pisownie bo przykro sie to czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6-7 lat temu miałem złamany lewy obojczyk. Gips na 5 tygodni. Odszkodowanie (Warta) 1000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 15 lat temu miałem złamany obojczyk i coś około 500 z dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare lat temu za zlamanie bez przemieszczenia dostalem chyba 150zl. Tyle ze zlamanie z mojej winy bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 zł/mc składki ubezpieczenia zdrowotnego to jest 600 zł rocznie (a składki teraz są wyższe). Z powyższych wpisów wynika wyraźnie, że nie warto się ubezpieczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio za zlamane dwa zebra wywalczyłem klientowi 3 tysiaczki, napisz do mnie jesli chcesz sie dowiedziec wiecej :) Nie musisz być NIGDZIE ubezpieczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek
ostatnio za zlamane dwa zebra wywalczyłem klientowi 3 tysiaczki, napisz do mnie jesli chcesz sie dowiedziec wiecej :) Nie musisz być NIGDZIE ubezpieczony
A jak parę lat temu palce sobie połamałem, to teraz też mogę mieć takie 3 tysiączki? Damn, przydały by się. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak parę lat temu palce sobie połamałem, to teraz też mogę mieć takie 3 tysiączki? Damn, przydały by się. :E

 

jezeli wypadek nie dalej niz rok temu to jak najbardziej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Mnie jak potrącił samochód to dostałem 500 zł. Co prawda w sumie nic mi się nie stało (no... tygodniowy przegląd w szpitalu i spadek ogólnej formy fizycznej na jakieś 2 miesiące) Podziękowo dla PZU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie jak potrącił samochód to dostałem 500 zł. Co prawda w sumie nic mi się nie stało (no... tygodniowy przegląd w szpitalu i spadek ogólnej formy fizycznej na jakieś 2 miesiące) Podziękowo dla PZU.

 

pzu ssie pauke trzeba było ciągnąc z polisy oponenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

To było 10 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a za pęknięcie rzepki dostane cos?Chociazby 50zl :P

 

Kiedys za zlamanie nogi dostalem 470zl.Zlamanie bylo bez przemieszczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak można złamać obojczyk?

Jeżeli trenujesz Parkour i umiesz robić Rolla to wystarczy ze ci się ręka pod brzuch ześlizgnie i gotowe :P no i trzeba oczywiście dobrze polecieć bo jak przez łeb polecisz to co najwyżej kręgosłup połamiesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak bodajże dwa lata temu złamałem rękę w łokciu z przemieszczeniem kości i miałem dwie operacje, bo wstawiali mi druty do łapy, to i tak dostałem chyba 300zł odszkodowania, co się nie zwróciło nawet za wszystkie jazdy i inne pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli trenujesz Parkour i umiesz robić Rolla to wystarczy ze ci się ręka pod brzuch ześlizgnie i gotowe :P no i trzeba oczywiście dobrze polecieć bo jak przez łeb polecisz to co najwyżej kręgosłup połamiesz :P

 

 

hmm...eee to nie. nie trenuje biegania po ścianach. Ja tylko skaczę po dachach nocami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek
jezeli wypadek nie dalej niz rok temu to jak najbardziej :P
3 lata temu. :E Cholera.

To zaraz sobie pójdę połamie palce, powiem, że wypadek i co? Wywalczysz mi 3 tysiące? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hultek nie przesadzaj:) to,że w jednym przypadku się udało to nie oznacza, że za każdym razem się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) ciągnąc z polisy oponenta

 

Bardzo ciekawe. Może podasz więcej info na temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...