Skocz do zawartości
Boro666

TEMATY O PŁYTACH ZAKŁADAMY W ODPOWIEDNICH SUBFORACH INTEL/AMD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Kolejne smaczki   
    • Do czego jest podłączony PC? Routera? Jaka jest przepustowość portu po drugiej stronie kabla? 1 Gbps czy 2,5 Gbps?
    • Ale wiesz, ze my mowimy o takim C3 nie o C1? MIedzy tymi tv jest okolo 100 nitow w 10%.? Zreszta ciekawe, przyjmujac, ze monitory oled robia okolo 750 nitow w 5% i 500 w 10% (to sa bardziej realistyczne sceny niz sam peak w 2%) to taki c3, ktory to robi 800 az do 10% bedzie jasniejszy mimo wszystko poza jakimis testowymi scenami. A to co Ty mowisz, ze widzisz ZNACZNA roznice miedzy C1 a tym co masz teraz to brednie, jakas tam mala bedzie, ale to raczej musialyby stac obok siebie. Dodatkowo samoa powierzchnia 5% takiego 77calowego jest bez porownania.  Ale niech zgadne, pomiary robione okiem?  Tak jak wczoraj napisales 570 nitow, gdzie kiedy w jakich warunkach to masz? Bo nie uwierze, ze ten monitor robi tyle w 10%, pcozekam na rzetelne testy ale bede zaskoczony jak przebije jakkolwiek wartosc 500. Nie mam zadnych ustawien specjalnych, jedyne co, to w desktopie nie uzwam HDR i mam wygaszacz po 5 min. Od wypalen jeest gwarancja, bedziesz go piescic 3 lata, gwarancja minie i wtedy wlasnie zaczna sie wypalenia. Zreszta RTINGS robi ostre testy i na prawde trzeba sie psotarac, zeby wypalic, przy normalnym uzytkowaniu raczej nie ma sie o co obawiac
    • A mam takie pytanie... Jak ogarniacie desktop? Bo ja bojac sie wypalen (mam samsungi tel od lat i niektore maja wypalone belki) to mam czarny kolor zamiast tapety i program ktory ukrywa ikony po 3 sekundach (myszka klikam w desktop zeby sie pojawily i znow ukryly po 3 sek) no i pasek windows tez sie chowa sam... Generalnie czarna dziura jedynie jest i kursor.... Panikuje za bardzo?  Bo tapety wygladaja bosko z gier ktore mam ale sa rozne, mniej lub bardziej jasne... moze gdyby sie wsyweitlaly co 30 minut inna to byloby ok?  Jak Wy macie desktopy ustawione????
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...