Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adamekk21

najlepsza mysz dla gracza do 50zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moja aktualna mysz a4tech x7 rozsypuje sie i to druga bo pierwsza po upadku padła.Napiszcie mie ciekawe propozycje w tej cenie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A4tech AK-47, 705, 738, 748, 760 white.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny jakże oryginalny temat :E

 

Mysz do 50zł

 

Na przyszłość korzystaj z wyszukiwarki forumowej, zanim zadasz pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nietopyrz ten temat jest stary,dlatego prosze o swieze propozycje.
W temacie już zostało wszystko co istotne powiedziane. To nie jest rynek kart graficznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,ale nie ma konkretnych propozycji których oczekuje także prosze podawac najlepsze myszki w tym przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak,ale nie ma konkretnych propozycji których oczekuje także prosze podawac najlepsze myszki w tym przedziale cenowym.

 

W tym przedziale cenowym to tylko badziew typy a4...a to nie jest myszka dla gracza.

Jak szanujesz swoje pieniądze to dozbieraj na jakiegoś Razera - to jest mysz dla gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym przedziale cenowym to tylko badziew typy a4...a to nie jest myszka dla gracza.

Jak szanujesz swoje pieniądze to dozbieraj na jakiegoś Razera - to jest mysz dla gracza.

Widać, że nie wiesz o czym piszesz.

Ten "badziew" wyżej polecany, ma ten sam sensor co starszy mx518 - avago 3080. Ponadto Oscar a4techa przewyższa oprogramowanie chociażby Logitecha. Za tę cenę nie znajdziesz nic lepszego.

 

 

tak,ale nie ma konkretnych propozycji których oczekuje także prosze podawac najlepsze myszki w tym przedziale cenowym.
Są konkretne propozycje, nawet tych słabszych myszek, więc nie ściemniaj mi tu, że sprawdzałeś co tam jest napisane tudzież, że szukałeś.

 

@down

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać, że nie wiesz o czym piszesz.

Ten "badziew" wyżej polecany, ma ten sam sensor co starszy mx518 - avago 3080. Ponad to Oscar a4techa przewyższa oprogramowanie chociażby Logitecha. Za tę cenę nie znajdziesz nic lepszego.

 

 

Są konkretne propozycje, nawet tych słabszych myszek, więc nie ściemniaj mi tu, że sprawdzałeś co tam jest napisane tudzież, że szukałeś.

 

Widać, że nie umiesz poprawnie pisać po polsku...i do tego oczywiście jajco się znasz na mychach.

To nie są myszki dla graczy, to zwyczajny badziew.

Lepiej dozbierać na coś, z czego będzie zadowolony - Razer i tylko Razer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej dozbierać na coś, z czego będzie zadowolony - Razer i tylko Razer.

 

Polecanie samej marki bez podawania konkretnych modeli to tzw. "fanbojstwo". Na pierwszy rzut oka widać, że twoja wiedza w temacie jest niewielka.

 

Mimo wszystko spytam: jakie konkretnie Razery są według ciebie warte zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecanie samej marki bez podawania konkretnych modeli to tzw. "fanbojstwo". Na pierwszy rzut oka widać, że twoja wiedza w temacie jest niewielka.

 

Mimo wszystko spytam: jakie konkretnie Razery są według ciebie warte zakupu?

 

Biorąc pod uwagę większość tematów na tym forum, gdzie to żałosne ati jest wypychane pod niebiosa a nVidia spychana do Hadesu myślę, że fanboy'stwo nie powinno już dziwić.

DeathAdder, nowszymi się nie interesuję. Najlepsza mycha świata w tym przedziale cenowym.

Odpowiem na twoim poziomie:

Sam się nie znasz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze Logitecha Mx 518 uda Ci sie kupic jakas uzywke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to dokladam jeszcze z 30zł :)a4tech nie chce za bardzo brac bo juz mi 2 razy szwankowala.Ten logitech 518 ladny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra to dokladam jeszcze z 30zł :)a4tech nie chce za bardzo brac bo juz mi 2 razy szwankowala.Ten logitech 518 ladny
30 zł nic nie zmienia. Co najwyżej możesz w używkach się rozejrzeć. Jakie miałeś a4techy? Nowe są dosyć solidne.

 

Prawda jest bolesna dla niektórych, ale dla gracza wystarczyć moze myszka nawet za 20zł, i może nieźle Ownić, nawet w Szybkich FPS'ach....

Na prawde, jak ktoś chce grać dobrze, to na laserówce za 50-100zł może spokojnie wymiatać...

Może dobrze grać, ale na pewno nie zawsze i nie na pierwszym lepszym gryzoniu. Prosty przykład: gracz low sens i te twoje laserówki za 50-100 zł. Prędzej jajko zniesie niż wytrzyma psychicznie z takim gryzoniem. Tanie lasery po prostu łatwo zgubić. Jak ktoś zaczyna naprawdę dobrze grać, umie też docenić precyzję sensora. Żeby było jasne, sama myszka bez umiejętności nic nie pomoże i sama nie zagra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest bolesna dla niektórych, ale dla gracza wystarczyć moze myszka nawet za 20zł, i może nieźle Ownić, nawet w Szybkich FPS'ach....

Na prawde, jak ktoś chce grać dobrze, to na laserówce za 50-100zł może spokojnie wymiatać...

 

Więc nie wciskajcie kitu ludziom że mysz dla gracza to "Razer, i tylko Razer"

 

A co do Tematu to jak najbardziej A4T OSCAR - bardzo opłacalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest bolesna dla niektórych, ale dla gracza wystarczyć moze myszka nawet za 20zł, i może nieźle Ownić, nawet w Szybkich FPS'ach....

Na prawde, jak ktoś chce grać dobrze, to na laserówce za 50-100zł może spokojnie wymiatać...

 

Więc nie wciskajcie kitu ludziom że mysz dla gracza to "Razer, i tylko Razer"

 

A co do Tematu to jak najbardziej A4T OSCAR - bardzo opłacalna

 

No właśnie, 50-100zł a nie DO 50zł - jest różnica i to kosmiczna.

 

Podkreślam - dla gracza Razer i tylko Razer - nie zgodzi się tylko osoba, która nigdy Razera nie posiadała...udanego modelu Razera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podkreślam - dla gracza Razer i tylko Razer - nie zgodzi się tylko osoba, która nigdy Razera nie posiadała...udanego modelu Razera.

fanboj, komuś kto chce tylko skosić trawnik przy domu też zaleciłbyś wywalić pieniądze na coś takiego:

kosiarka_dyskowa_tylna.JPG

 

 

 

co do tematu dołóż kilka złotych i kup X755.

Mi w a4techach padały jedynie microstwitche ale to nie problem bo lutownica w dłoń, kilka minut roboty i myszka jak nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi w a4techach padały jedynie microstwitche ale to nie problem bo lutownica w dłoń, kilka minut roboty i myszka jak nowa

 

Khehehe nie ma to jak kupować sypiącą się myszkę by bawić się potem w mistrza lutownicy :E

Widać, że jesteś z tych lewych fanboy'ów (tak to się pisze) czyli ze strony ati.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4Techy to trochę loteria, rzeczywiście zdarzają się awaryjne ale widziałem też sporo opinii, że mysz wytrwała kilka lat bez problemów. Z resztą miałem X-718F przez 4 lata więc coś tam wiem :) . Jak wiadomo każda firma ma bardziej i mniej udane modele swoich produktów, więc osądzanie na podstawie jednego z nich nie jest zbyt mądre. W przypadku Razera jest podobnie, opinie że jedna marka jest super a druga do d*** należy puszczać mimo uszu, tym bardziej nie poparte żadnymi argumentami (chyba że cudowny wpływ ma logo na wierzchu myszki). Akurat Deathadder jest bardzo udany, choć ludzie piszą że awaryjny, jeżeli cię na niego stać to bierz. Skoro miałeś dwie myszki A4Tech i nie jesteś zadowolony, logiczne że warto wypróbować innego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Khehehe nie ma to jak kupować sypiącą się myszkę by bawić się potem w mistrza lutownicy :E

Widać, że jesteś z tych lewych fanboy'ów (tak to się pisze) czyli ze strony ati.

 

Chyba nie wiesz, że myszki, w których najczęściej padają mikrostyki, to właśnie Razery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie wiesz, że myszki, w których najczęściej padają mikrostyki, to właśnie Razery.

 

A to ci dopiero dziwne...mi żaden z trzech DA nie padł, ba nawet nigdy nie był na gwarancji. Razer FTW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...