Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mam zagwozdkę, która średnio wraca do mnie kilka razy do roku jak nie mam w co grać. A w tym roku wyjątkowo nic dla siebie w nadchodzących grach nie widzę (no chyba że się ogarną i Dying Light 2 wyjdzie) Wtedy przewijają się myśli o plusie i jakiejś siece typu Cod aby móc pykać w deadmatcha. A teraz rzucili MW i myślałem czy by nie przyjanuszować i w okresie próbnym za free tego nie ograć i zobaczyć czy w ogóle dobrze będzie mi się w to grało na padzie. Ale widzę, że nie przejdzie.

Tak w ogóle, dużo osób grywa w MW po sieci?? Są jakieś statystyki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak będzie w plusie to zwiększy się liczba graczy, zawsze mi się wydawało, że jak wychodzi nowy COD to w poprzednie odsłony już nikt nie gra. Bo to ta sama gra, tylko z nowymi mapami. Na szczęście staruszek Titanfall2 ma się dobrze i ma wiernych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś FPS, w którego nadal ludzie grają po sieci czy tylko do wyjścia kolejnej odsłony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio była promka na psn store i gonili plusa za 180zł to nie mogłem kupić, bo miałem aktywny do marca, jak teraz dali plusa z darmową grą to tylko dla tych co nigdy nie byli plusowiczami. Kiedyś nie było takich ograniczeń, kupowałeś plusa w promocyjnej cenie i abonament się wydłużał. Ja tam ostro tłukę w BFV więc nie mam wyjścia :lol2:

Czyli starych klientów, którzy regularnie zostawiają u nich kasę, bo cyklicznie wykupują abonament mają w dupie, a świeżaki są faworyzowane. Klasyka dzisiaj, nowy klient ważniejszy od tego, który dał się już na haczyk nabić. Smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard niestety, płacę od lat za Spotify

Premium i jak 2 miesiące za darmo regularnie oferuje się nowym użytkownikom (lub wracającym), tak stali klienci dostają okrągłe zero. W końcu i tak płacą, więc niech spieprzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ryzyk fizyk. Kupione. Ten Modern Warfare to kiedy wskakuje do oferty bo nie widzę do pobrania. jest Hitman, For Honor i jakaś popierdółka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki. Może będzie nam dane gdzieś się spotkać na jakimś serwerze czy jak tam to wygląda jak będę kaleczył grę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Coda 4 młóci się elegancko, nigdy nie grałem w żadne fpsy na padzie, w ogóle w nic prawie nie gram, a tu proszę, czasem taki amator jak ja, potrafi wygrać mapę :D ale i tak najfajniej się gra z kolegami z pracy, 5-6osób, małe mapy są, DM i jazda ;)

 

PS

zastanawia mnie tylko czemu na normalnym trybie jest ~80%+ graczy, a np. na hardkorze 5-6% przecież ten tryb jest o wiele lepszy, zwłaszcza na konsoli, gdzie na normalnym trybie, człowiek wystrzeli w plecy komuś z 10 ammo, a on nadal żyje :E

Edytowane przez Guli17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zostałem pozytywnie zaskoczony jak fajnie można się postrzelać na konsoli. Nigdy wcześniej nie grałem w CoD'a w wersji konsolowej. Jest trudno ale przez to że niedawno ukończyłem pierwsze 3 części Killzone na PS3 strzela mi się przyjemnie i łatwiej. Nie chwaląc się nie zamykam tabeli :Up_to_s: Od nudy można popykać tylko jeszcze tyle exów do ogrania :o

Edytowane przez Dasch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exów do ogrania.

dzięki za wyjaśnienie ;)

Edytowane przez Guli17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo.

 

A tak serio - czego nie rozumiałeś? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to sa exy chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry na kwiecien :

 

-Conan Exiles

-The Surge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry na kwiecien :

 

-Conan Exiles

-The Surge

Chyba ich p*****o myslałem, że to prima aprilis xD

Najgorszy miesiąć w hisotrii chyba :E

 

Te! Gorek. Miarkuj proszę słowa to porządne forum. Jęsli byłbyś uprzejmy.

BR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 gb sciagania tego conana a gralem moze 1h, jakosc tej gry to chyba zart, Surge'a nie gralem jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ich pojebalo myslałem, że to prima aprilis xD

Najgorszy miesiąć w hisotrii chyba :E

Przyzwoity miesiąc, kolejne gry idealne do Plusa. Żart to chyba z tym najgorszym w historii, były znacznie gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Conan syf.. The Surge.. Niezłe ale szybko się nudzi.. Chociaż może i spróbuje sobie znów pograć za jakiś czas hm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu będzie jeszcze większa bieda:

- Overcooked!

- What Remains of Edith Finch

 

Obstawiam, że w następnym pojawi się: Life of Black Tiger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz większe dziadostwo dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do What Remains of Edith Finch sie przymierzalem wiec jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwie gry są świetne, what remains to fantastyczny symulator chodzenia A overcooked to jeszcze lepszy kanapowy coop. Chociaz ja sam juz obydwie ogralem, to gry idealnie wpasowuja się w moja koncepcję plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...