Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi oto że początek D2 jest taki sam jak D1? Przy wyborze postaci wybrałem swoją z D1.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W D2 tworzysz postać tak samo jak w D1, ewentualnie masz możliwość przeniesienia jej z D1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobra, ale potem obie gry mają taki sam początek? Czyli jak się już znajdę w tej całej "bazie" to co mam tylko inne misje niż w D1?

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przechodzisz fabułę a potem robisz dodatkowe aktywności: szturmy (misje dla 3 osób), tygiel (pvp), najazd lewiatan (dla 6 osób), przygody na planetach itp aż wbijesz 305 light. Potem kupujesz DLC i zabawa zaczyna się od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I naprawdę sporo czasu trzeba poświęcić na te "podstawowe" czynności, a ludzie i tak narzekają, mimo że dostali za DARMO. Gwiazdkę z nieba by k*rwa dostali to też by było za mało. :lol2:

Mnie osobiście D1 nie urzekło, teraz dałem szansę D2, jak mi podejdzie i wygospodaruje odpowiednio dużo czasu na nią to chętnie zakupie DLC.

Edytowane przez Satyavan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo że dostali za DARMO.

ps+ jest za darmo :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro używasz funkcji online to tak, nie płacisz za gry tylko za dostęp, więc WTF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dadzą indyki to źle, duże produkcje jeszcze gorzej :Up_to_s: dla mnie od jakiegoś czasu gierki które dają są bardzo dobre zarówno na PS4, ale i na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiłem się od tego Destiny po niecałej godzinie, więc w sumie fajnie że dali to w plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GIZIU w wątku o D2 napisał że bez ekipy nie których elementów gry nie przejdziesz jako singleplayer i gra poleciała do kosza... W D1 grałem w sumie chwilę i jakoś mnie nie porwała, niechce mi się w kółko macieja grać te same misje żeby nabijać pkt. Nie dla mnie ten typ gier.

 

Ale za to divinity chyba mi podejdzie, dawno nie grałem w ten typ gier i już mnie jedynka korciła ale inne gry ogrywałem a w dwójkę gram w demo i zaczyna być wciągająca :P Trochę tych statysty za dużo, dlatego tak bardzo polubiłem Dragon Age Origins że była dużo prostsza pod tym względem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszło plota, że w plusie ma być Diabolo Eternal i NiOh, mam nadzieję że dadzą inne gierki, nie takie zjadacze czasu. Jeszcze nawet nie uporałem się z XCOM2, a Destiny ledwo liznąłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w to nie wierzę, jak dadzą jedną z tego zestawu będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hity z satelity, na październik :D

Friday the 13th: The Game

Laser League

Master Reboot

The Bridge

Rocketbirds 2: Evolution

2064 Read Only Memories

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piąteczek ratuje tą rozpiskę, mi tam pasuje, choć trochę napaliłem się na NiOha. Pewnie dopiero na grudzień dadzą jakiś większy tytuł. Liczę, że w listopadzie, na Halloween dadzą wreszcie Evil Within

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobel

Ale paździerze xD Dziś miałem zagwozdkę czy brać psplus za 180 z xkomu, ale ta rozpiska mnie z tego skutecznie wyleczyła :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas trafiają się perełki do tego bez ps+ nici z online.

 

W tym roku z lepszych i tych większych udostępnionych gier moim zdaniem to:

Bloodborne, Heavy Rain, Destiny 2, Deus Ex: Mankind Divided, Ratchet and Clank, Beyond: Two Souls, XCOM 2, Mafia III, God of War III Remastered, Rayman Legends, Mad Max, RiME.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóz za pazdziernikowe hity ,hit goni hit :lol2: tylko sie nie wyprzedzajcie

 

jeden fajny miesiac był to chyba luty gdzie dali Bloodborne i królika,kto sie dał nabrać na roczny abonament to dał ,reszta niech omija ps plus z daleka.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ludzie mają grać w multi bez plusa, ja gram w BF1 od dnia premiery, na zmianę z Titanfall2, teraz doszło Destiny2. Plus jest dla multi, a gry to tylko drobny dodatek, choć w tym roku było sporo świetnych tytułów. Ja chyba od roku nie kupiłem gry, nie licząc Dark Souls 3, nawet mi szkoda kasy na te tytuły co są przecenione na 50zł, plus daje tyle dobrych gier, że nawet nie mam czasu tego przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóz za pazdziernikowe hity ,hit goni hit :lol2: tylko sie nie wyprzedzajcie

 

jeden fajny miesiac był to chyba luty gdzie dali Bloodborne i królika,kto sie dał nabrać na roczny abonament to dał ,reszta niech omija ps plus z daleka.

 

Jak można nawet pisać takie bzdety o "nabieraniu się"? Kupuję roczny abonament na rozgrywki sieciowe (bez których PS4 sporom traci) i bonusowe randomowe gry. To że tobie spodobała się tylko jedna z nich nie oznacza że innym też. Jak dla mnie do tej pory fajne tytuły to nie tylko Bloodborne ale też Ratchet, Rime, Heavy Rain i Beyond, God of War, Deus Ex, Mad Max, Mafia 3. Część z tych tytułów zamierzałem nawet kupić. Kupuje raz na rok za 180 złotych i jak do tej pory nie było jeszcze miesiąca który by mnie całkiem rozczarował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Październik mocno rozczarowuje. Kiedyś widziałem trailer gry Friday 13th, czy jak tam to szło. Zdawało się, że będzie to coś w stylu Manhunt'a, który był naprawdę dobry. Spojrzałem na gameplay i leżę i kwiczę. Gnioty z kiosku typu Syrenka, czy Maluch Racer lepiej wyglądają i są lepsze jakościowo. Aż wstyd to dawać w ramach "elitarnego" PS Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobel

Co jakiś czas trafiają się perełki do tego bez ps+ nici z online.

 

W tym roku z lepszych i tych większych udostępnionych gier moim zdaniem to:

Bloodborne, Heavy Rain, Destiny 2, Deus Ex: Mankind Divided, Ratchet and Clank, Beyond: Two Souls, XCOM 2, Mafia III, God of War III Remastered, Rayman Legends, Mad Max, RiME.

Sorry bro, ale online to ja mam darmowy na właściwej platformie :E

Płatne multi/dlc to jest rak który trawi branżę. Za poprzedniej generacji sony i ms miały różne podejścia - teraz płacenie jest smutną normą.

Jedyne co może mnie przekonać, to właśnie gry dorzucane w plusie/goldzie. Chętnie skorzystałem z heavy rain, beyonda i god of wara. Ale jak trafiają się paździerze z oceną 4/10, to raczej nie zachęca. Podnoszenie ceny psplus zresztą też nei zachęca - zwłaszcza porównując jakość usług z konkurencją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie będzie Bullerstorm Full Clip Edition oraz Yakuza Kiwami więc się dobrze zapowiada (pewnie wyczuli że obecna oferta była słaba) + pewnie dodatkowo dadzą parę indyków bo wątpie jeszcze jeden tytuł z przytupem.

 

Tak większość portali się wypowiada, chyba że jakąś niezłą wkrętkę wrzucili do sieci.

Edytowane przez CeZar007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...