Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Diablo, Nioh i Knack co miesiąc :E.

Swoją drogą i tak wrzucać Kiwami przed Zero :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Diablo, Nioh i Knack co miesiąc :E.

Swoją drogą i tak wrzucać Kiwami przed Zero :thumbdown:

 

kiwami słabsze z tego co widzę no i było taniej w promocji ;) po przetestowaniu demka 5 czy 6? pomyślałem że nie ma co się rzucać i lepiej zacząć od początku więc zero skończone. na jedynkę miałem smaka więc :) kto się wkręci ten wróci po zero które jest kozackie :P na początku może trochę drętwo ogólnie ale potem zasysa na długo :)

Edytowane przez traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później już nie ma do czego wracać moim zdaniem. Wiem że ogólnie kiwami było pierwsze, ale zero tak rozbudowało historię, że w moim odczuciu kiwami to "tylko" dopełnienie i zakończenie historii, taka część 0,5 i obie tworzą jedność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 6 listopad czy tylko ja nie mam możliwości pobrania nowych gier? Dalej wyświetlają mi się stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś yakuza nie za bardzo się podoba :E ciekawe co będzie w grudniu na święta, ktoś coś :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocną stroną Yakuzy jest fabuła. Mój brat też gra na "pałę" bez czytania dialogów, bo za dużo. To mówi, że gra ujdzie z braku laku :E

 

Załamał mnie 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocną stroną Yakuzy jest fabuła. Mój brat też gra na "pałę" bez czytania dialogów, bo za dużo. To mówi, że gra ujdzie z braku laku :E

 

Załamał mnie 8:E

E tam :E ja mam tak wiele tytułów do nadrobienia :E ale gram w Fife :E

Także Yakuza mnie nie porwie

God of wary, unchartedy, RDR2 :E assasyny czekają tak w zasadzie to wszystko, nawet Batman przecież Asylum na PC było zajebiste :E

Edytowane przez GoreK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na grudzień SOMA i Onrush... nie czuję się ucieszony, ani trochę.

 

Daliby chociaż Dead Rising i już byłoby w co grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się dlaczego miałem nie sprzedawać PS3..., po fakcie przypomniałem sobie że trzymałem je dla gier z PS+ :E . Zagrałbym w Steins Gate, a raczej poczytałbym :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocną stroną Yakuzy jest fabuła. Mój brat też gra na "pałę" bez czytania dialogów, bo za dużo. To mówi, że gra ujdzie z braku laku :E

 

Załamał mnie 8:E

 

 

 

Yakuza wrecz niszczy inne gry fabułą,przeciez to co sie dzieje w Yakuzie 0 to jest majstersztyk.Mam juz 0,Kiwami,zaraz kupuje Kiwami 2 a potem albo od 3 do 5 ,albo ogram 6,z tym ze jeszcze wychodzi Project Judge czyli taka Yakuza 7 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

styczen :

Steep (PS4)

Portal Knights (PS4)

Zone of the Enders HD Collection (PS3)

Amplitude (PS3)

Fallen Legion: Flames of Rebellion (PS Vita & PS4)

Super Mutant Alien Assault (PS Vita)

 

a od marca nie bedzie juz gier na ps3/vita . ciekawe czy zamiast tego bedzie wiecej gier na ps4, albo zeby chociaz byly lepsze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation Plus Luty 2019

 

 

Dodatkowo ważna informacja - rozmiar miejsca w chmurze na save zmienia się z 10GB do aż 100GB!

  • For Honor (PS4)
  • Hitman (PS4)
  • Divekick (PS3, PS Vita)
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)
  • Gunhouse (PS4, PS Vita)
  • Rogue Aces (PS4, PS Vita)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

For honor kiedy gralem na PC wylaczylem z zegarkiem w reku po 15 minutach.Zobaczymy ile wytrzymam na konsoli.

A Łysy jak to łysy chodzi i szuka przebranek ,to juz nie te Hitmany.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre rozdanie: Call of Duty: Modern Warfare Remastered i The Witness. Chętnie pogram w MW-R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś może promocję <200zł na rok PS+ ? Chciałbym wykupić abonament przed wtorkiem, żeby załapać się jeszcze na Hitmana. Ale jak na złość nigdzie nie słyszę o promkach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry miesiąc, w remastera MW nie grałem, w Witness też, a grę mam od dawna na oku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da się jakoś sprawdzić czy korzystało się z darmowego okresu próbnego?? Ewentualnie znajdzie się gdzieś możliwość wykupienia abonamentu na rok taniej niż za 240??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj kupiłem roczny w Euro za 225, raczej nie ma co liczyć na jakąś konkretną promocję w Psn Store, teraz faworyzują tych co nigdy nie mieli plusa, ewentualnie blokują zakup dla tych co mają aktywnego plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wykupiłem sobie raz w 2015 na miesiąc z ciekawości jak to wygląda to nie ma co liczyć na coś ciekawego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio była promka na psn store i gonili plusa za 180zł to nie mogłem kupić, bo miałem aktywny do marca, jak teraz dali plusa z darmową grą to tylko dla tych co nigdy nie byli plusowiczami. Kiedyś nie było takich ograniczeń, kupowałeś plusa w promocyjnej cenie i abonament się wydłużał. Ja tam ostro tłukę w BFV więc nie mam wyjścia :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...