Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Overcooked bardzo fajna gra do wspólnej zabawy na kanapie, nie ma co płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten miesiąc to rzeczywiście dramat. Wiem że niektórzy skorzystają z tych gier i będą się świetnie bawić. Jednak będzie to niewielki % którzy w to zagrają i ukończą.

Opinie o tym zestawie są negatywne, nic dziwnego. Po podwyżce cen plusa powinno to trzymać jakiś poziom, a jest gorzej niż wczesnej bo jeszcze zabrali tytuły ps3/psv. :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolejny miesiąc w którym nie chce mi się dwa razy kliknąć i do biblioteki wrzucić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie każdy kolejny miesiąc jest coraz gorszy. Co ciekawe odkąd kupiłem PSPlus na ponad rok, nie zliczę nawet 5 tytułów, które mnie jakoś bardziej zainteresowały. Sony chyba mnie nienawidzi. szczerbaty.gif Gry dodaję do biblioteki od niechcenia. W sumie to kasa wyrzucona w błoto, bo z internetowej rozgrywki też nie korzystam.

 

Przy obecnym poziomie atrakcyjności, PS Plus chyba bardziej opłaca się kupować na konkretny miesiąc, kiedy dadzą coś naprawdę fajnego.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Beznadziejne gry aż szkoda kupować PS+ :D i całe szczęście że nie kupuje tej usługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja wykupuję tylko w miesiącach gdy coś ciekawego dla mnie się pojawi.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Czy jak wykorzystam 14-dniowy okres testowy na PS+, to czy traktuje mnie jako członka PS+ i mogę korzystać z rabatów 5-10% przy zakupie gier? Czy też muszę mieć normalny 1, 3 lub 12-miesięczny abonament?

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Overcooked - do kanapowego co-opa to mistrzostwo świata, kupa śmiechu.

 

 

Czy ktoś orientuje się o obecnych promocjach na Playstation Plus? Za dwa tygodnie kończy mi się subskrypcja, a widzę, że ceny stoją sztywno po 239zł na PSStore.

 

Znalazłem klucz na cdkeys.com za 169zł, tylko zastanawiam się, czy to legitny zakup? Link: https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/playstation-plus-12-month-subscription-poland?mw_aref=b4a43cc4669c749fa6aff2201bb7bb27

 

EDIT: Kupiłem klucz, aktywacja się udała. Jeżeli ktoś będzie przedłużać - potwierdzam dobre źródło.

Edytowane przez ginn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

EDIT: Kupiłem klucz, aktywacja się udała. Jeżeli ktoś będzie przedłużać - potwierdzam dobre źródło.

 

Wciąż działa PS+, dalej nie ma problemów?

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wszystko okej. Przedłużyło o rok od daty zakończenia obecnej subskrypcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko miesiąc i jeszcze w gratisie podwyżka ceny PS Plus. :E Na szczęście tylko +4 zł za miesięczny abonament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kolejny lipny miesiąc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko miesiac.

Spoko miesiąc

Kolejny lipny miesiąc..

:E

FailingOrderlyErin-small.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodali Days Gone i Spidermana, kolejny lipny miesiąc. :E Nawet nie chce się już komentować, nie wiem co mieliby dodawać w Plusie, żeby co niektórzy byli zadowoleni. Dla mnie takie tytuły są idealne, bo w duże produkcje AAA chyba każdy grał. A przecież i takie w ofercie się pojawiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Spoko miesiąc i jeszcze w gratisie podwyżka ceny PS Plus. :E Na szczęście tylko +4 zł za miesięczny abonament.

 

PS+ w MediaMarkt 7-17.06 za 168 zł będzie, także spoko, zdradzili się gazetką. Także myślę, że to z okazji Days of Play, to i na PSStore będzie podobna cena.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipiec:

 

Pro Evolution Soccer 2019

 

Horizon Chase Turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pes :thumbup: a to drugie to ulepszona wersja gierki z telefonow /tabletow ... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie pes a detroit. Elegancko, przymierzalem sie do zakupu ale wstrzymalem sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To dobrze że nie kupiłem tych gier na epic store w promocji. Będę miał co ogrywać, gdy kupię w końcu PS4.

Tak... płacę abonament mając tylko wcześniejsze konsole :E . Przydaje się chmura, a gry zbieram na przyszłość + parę z PS3/vity się przydało i traktuję to jako formę wsparcia dla Sony :cool: .

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzajace jest to ze 90% tego co daja w PS+ posiadam, mogliby dac jakis kupon, znizke dla ludzi ktorzy maja juz te tytuly w bibliotece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detroit mam ale pożyczyłem jak się zdziwiłem jak zobaczyłem, że jeszcze HR jest jak zacząłem ściągać :) elegancko w sumie ostatni raz grałem na ps3 lata temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodali Days Gone i Spidermana, kolejny lipny miesiąc. :E Nawet nie chce się już komentować, nie wiem co mieliby dodawać w Plusie, żeby co niektórzy byli zadowoleni. Dla mnie takie tytuły są idealne, bo w duże produkcje AAA chyba każdy grał. A przecież i takie w ofercie się pojawiały.

Porównaj to sobie do GamePassa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...