Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Porównaj to sobie do GamePassa...

Porównaj to sobie do Xbox Live Gold i zobacz jakie darmowe gry trafiają tam co miesiąc. Game Pass to mimo wszystko całkiem inna usługa przecież.

 

Patrząc na to jaki jest teraz boom na te wszystkie abonamenty i granie "à la Netflix" to ciekawe, czy Sony odpowie na to w jakiś sensowny sposób w kolejnej generacji. Bo MS pod tym względem wyprzedził konkurencję o kilka długości i jest to ich bardzo mocna karta przetargowa w walce o klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Porównaj to sobie do Xbox Live Gold i zobacz jakie darmowe gry trafiają tam co miesiąc. Game Pass to mimo wszystko całkiem inna usługa przecież.

 

Patrząc na to jaki jest teraz boom na te wszystkie abonamenty i granie "à la Netflix" to ciekawe, czy Sony odpowie na to w jakiś sensowny sposób w kolejnej generacji. Bo MS pod tym względem wyprzedził konkurencję o kilka długości i jest to ich bardzo mocna karta przetargowa w walce o klienta.

 

Sony nie musi nic robić. Bo i tak ma swoich klientów. Game Pass ma mnóstwo gie to fakt. ale nadal nie mają tych eksluzywów co wyróżnia dzisiejsze platformy - czyli gry od Sony. No ale jakby nie patrzeć Game Pass się mega rozwinął bo widaomo mamy też gry na PC. I dobrze, że microsoft coś robi w tym "growym" kierunku. Bo tak przez ostatnie lata to Sony nie miał żadnego rywala i nie musiał sie niczym martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No tutaj to bym się kłócił. Sony nie musi robić nic teraz, bo baza użytkowników PS4 jest ogromna, a dysproporcja pomiędzy obiema platformami w ilości sprzedanych konsol tak duża, że tutaj już nic specjalnego się nie wydarzy tak czy siak. Ale myśl już o kolejnej generacji. Nowe konsole to nowe rozdanie i czysta karta. Sony ma świetne wewnętrzne ekipy do tworzenia gier i naprawdę mocne portfolio, to wiadomo. Ale zobacz ja to wygląda u MS. Za cenę 10 dolarów miesięcznie (na konsoli) masz dostęp do ponad setki tytułów, do tego chyba wszystkie nadchodzące produkcje od developerów zebranych pod szyldem Xbox Game Studios będą miały premierę w tej usłudze. Czyli możesz ogrywać wybrane produkcje w dniu debiutu za ułamek ceny, którą musiałbyś zapłacić za np. pudło z tym samym tytułem w sklepie. Masz ochotę, wykupujesz abo na miesiąc i ogrywasz co chcesz. To nie jest dobry deal? MS może i ma mniej interesujących pozycji na wyłączność, ale to się może w przyszłości zmienić przecież (zakupy robili, trochę studiów sobie wykupili, więc inwestują, bez powodu tego nie robią). Fakt jest taki, że Sony nie ma na to odpowiedzi w chwili obecnej i śmiem twierdzić, że będą musieli zaproponować w przyszłości podobną usługę, aby po prostu nie obudzić się z ręką w nocniku za jakiś czas.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj to sobie do GamePassa...

Porównałem, co dalej? To są różne usługi, do Games with Gold konkuruje bezpośrednio z Plusem.

 

No tutaj to bym się kłócił. Sony nie musi robić nic teraz, bo baza użytkowników PS4 jest ogromna, a dysproporcja pomiędzy obiema platformami w ilości sprzedanych konsol tak duża, że tutaj już nic specjalnego się nie wydarzy tak czy siak.

Yep. Klient zawsze pójdzie tam gdzie jest lepiej, podczas nowego rozdania mogą nastąpić znaczące zmiany. Co nam oczywiście wyjdzie na zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierpień:

 

WipEout Omega Collection

Sniper Elite 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali najlepszą gierkę na VR'a szkoda, że każdy z VR ją ma :E Nie mniej chętnie ogram snipera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali jakieś ciekawe gry akurat kiedy 15 miesięczny psplus mi się skończył. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to aż by się przydała jakaś promka, bo nawet mnie zaciekawili żeby może wykupić. "Szkoda" tylko że takie ceny wywalili ale ich brocha. Kto kupi, to kupi, a inny będzie leciał na trialach. Czekać tylko jak je skasują :E.

Ten i przyszły miesiąc całkiem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak jest bida w Plusie to hejtowanie trwa w najlepsze i heheszki że się nie wykupiło, ale jak jest lepszy miesiąc to "przydałaby się promka". Oj dzieci dzieci...

Edytowane przez GIZIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlpszy jak dla kogo, Batman: Arkham Knight dawno ograny (bardzo dobra gierka) a ten Darsiders ma takie noty ze nawet nie bede instalowal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Batmana też splatynowałem po premierze ale chyba każdy się zgodzi że tytuł jest zacny. Więc dlatego napisałem że miesiąc jest "lepszy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation Plus - październik 2019 :

The Last Of Us Remastered

MLB The Show 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlou chętnie ogram bodaj 3 raz, a mlb normalnie nigdy bym nie kupił. Dla mnie oferta ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cześć po dłuugim czasie, czy wykupując ea access z zamiarem grania online w bf itp i tak będzie niezbędne posiadanie ps plusa?

- oczywiście, że tak.

 

Dzięki, chciałem tylko potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji - do kiedy jest aktualna promocja na PS+ (168zł) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już po promocji. Super ruch Sony - promka trwająca dzień bez podawania info o terminie jej zakończenia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się ploty w necie, że w grudniu będzie w Plusie do ogrania będzie jeden z lepszych exów - God of War :) Zobaczymy czy to nieoficjalne info się potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...