Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TMSH

Zegarek sportowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przymierzam się do zakupu zegarka o charakterze sportowym, dlatego skierowałem się na allegro i tam znalazłem taki model firmy Bisset klik. Szczerze przyznam, że zegarek wygląda znakomicie i cena nie jest taka straszna, ale jest pewien mankament... Słyszałem, że ta firma nie jest tak na prawdę szwajcarska, a jedynie posługuje się nazwą "Swiss made". Co prawda strona firmowa www.bisset.ch istnieje i z niej wynika zupełnie co innego, dlatego chciałbym te informajce zweryfikować. Co o tym sądzicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bisset - odpuść sobie to zwykły szrot

 

Cholercia a taki fajny z wyglądu :( no trudno przeżyję...

 

Pomijając ten szrot to co innego można wybrać w cenie 500-700 pln ? Nie ukrywam, że widziałby mi się podobny do tego Bisset'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bisset jest bodajże w polskich rękach i prawdą jest, że to jeden wielki szrot.

Określ się czy kwarc czy automat, z chrono lub bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bisset jest bodajże w polskich rękach i prawdą jest, że to jeden wielki szrot.

Określ się czy kwarc czy automat, z chrono lub bez?

 

kwarc z chrono najlepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak cervandes mówi, w tej cenie kwarc z chrono to jak najbardziej Seiko (modele serii SDA, SNDA, SND, SNN, SNA). Możesz również zerknąć na serię Edifice Casio, ale tu już kwestia gustu czy Ci się spodobają. Jak sportowy to może coś z G-shock'ów wskazówkowych ( AWG-100-1AER, G-1000H 1AER, któryś model z serii GIEZ).

Citizen również w tej cenie się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak cervandes mówi, w tej cenie kwarc z chrono to jak najbardziej Seiko (modele serii SDA, SNDA, SND, SNN, SNA). Możesz również zerknąć na serię Edifice Casio, ale tu już kwestia gustu czy Ci się spodobają. Jak sportowy to może coś z G-shock'ów wskazówkowych ( AWG-100-1AER, G-1000H 1AER, któryś model z serii GIEZ).

Citizen również w tej cenie się znajdzie.

 

G-shocki odpadają, ale za to wpadł mi w oko CASIO EF-535BK :) A macie coś z białą tarczą, a reszta czarna ?? Jakieś konkretne modele, szukam po allegro i na razie nic w tym stylu nie ma ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A macie coś z białą tarczą, a reszta czarna ?? Jakieś konkretne modele, szukam po allegro i na razie nic w tym stylu nie ma ;(

 

Chodzi Ci o całą czarną kopertę (z PVD) czy o czarny bezel i białą tarczę a kopertę srebrną?

Szukaj modeli z końcówką BK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci o całą czarną kopertę (z PVD) czy o czarny bezel i białą tarczę a kopertę srebrną?

Szukaj modeli z końcówką BK.

 

Dokładnie chodzi mi o tylko białą tarczę tak jak w tym szrocie Bisset'a z 1 posta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że casio jaki by nie był to będzie to plastik-fantastik - Seiko to kawał mięsa przy tych zegarkach na C...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ten nie ale do tej pory jakiego bym nie brał pod uwagę to zawsze był "metalizowany" a nie stalowy. Zaskoczony jestem, na dodatek nieźle wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w ogóle cała seria Casio Edifice jest warta polecenia. Nie jest to jakiś swiss made, ale dalej to bardzo fajne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko, Adriatica, Casio EF, Festina, LeMans, Citizen - jeśli nówki sztuki to szukałbym właśnie czegoś z tych marek

Tissot, Certina - używki

A jeśli nie masz skrzywdzonego umysłu i nie sądzisz, że ruski to badziewie to poszukaj jakiegoś Poljota - będziesz bardziej zadowolony niż gdybyś kupił któryś z ww zegarków:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem wiele firm i najbardziej wpadły mi do gusty zegarki Casio Edefice a dokładnie ten model --> http://www.allegro.pl/item1099822298_casio...m_6_lat_gw.html Cena nie jest w granicach o których pisałem wyżej, ale jestem w stanie to przeboleć ;) Chyba, że macie jeszcze jakieś ciekawsze propozycję to się jeszcze zastanowię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupował ktoś Casio na allegro? Są często kilka dych tańsze niż te ze sklepów- pytanie jak jest z ich oryginalnością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Limon

Casio się raczej nie podrabia bo i po co? zresztą sprawdź po komentarzach sprzedawcy co o nim ludzie piszą

 

@TMSH

W życiu nie dałbym 850zł za Casio(no może z wyjątkiem Oceanusów). Za tyle to możesz szukać Tissota PRC200, PRS 516, V8, Certine DS Podium/Action.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałem wiele firm i najbardziej wpadły mi do gusty zegarki Casio Edefice a dokładnie ten model --> http://www.allegro.pl/item1099822298_casio...m_6_lat_gw.html Cena nie jest w granicach o których pisałem wyżej, ale jestem w stanie to przeboleć ;) Chyba, że macie jeszcze jakieś ciekawsze propozycję to się jeszcze zastanowię :)

piekny :-) bez wahania wydalbym na niego tyle pieniedzy bo bardzo mi sie podoba, jezeli nasz tyle kasy to mysle ze to dobry wybor :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@TMSH

W życiu nie dałbym 850zł za Casio(no może z wyjątkiem Oceanusów). Za tyle to możesz szukać Tissota PRC200, PRS 516, V8, Certine DS Podium/Action.

 

Przeglądałem zaproponowane przez Ciebie modele i wychodzi tak ponad 1000 zł za zegarek, a to już troszkę za dużo.

 

 

piekny :-) bez wahania wydalbym na niego tyle pieniedzy bo bardzo mi sie podoba, jezeli nasz tyle kasy to mysle ze to dobry wybor :-)

 

Też mi się podoba :) Tak poza tym zastanawiam się nad jego parametrami, mianowicie ma funkcję Solar Power (akumulator samoczynnie ładowany energią słoneczną), czyli jest tylko na energię słoneczną, a co w przypadku złej pogody ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałem wiele firm i najbardziej wpadły mi do gusty zegarki Casio Edefice a dokładnie ten model --> http://www.allegro.pl/item1099822298_casio...m_6_lat_gw.html Cena nie jest w granicach o których pisałem wyżej, ale jestem w stanie to przeboleć ;) Chyba, że macie jeszcze jakieś ciekawsze propozycję to się jeszcze zastanowię :)

Żeby odczytać godzinę to trzeba się z minutę przyglądać, żeby coś odczytać... :E Straszliwie napaćkane na tej tarczy, zupełnie nie w moim guście.

W tej cenie można już naprawdę fajne zegarki znaleźć, używane to już nie mówię. Rosyjskie zapewne Cię nie zainteresują (a szkoda), szukałbym Seiko (w tej cenie może używana Sportura się znajdzie), Citizena, zerknij na ofertę Zodiaca (bardzo fajnie wykonane zegarki), Tissot, Certina.

I rada, poszperaj na Ebay'u. Częściej wychodzi taniej, nawet z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że jeśli jest zła pogoda to zegarek nie działa. Naładowany akumulatorek starcza na pewien okres czasu(150dni?) więc nie ma się co obawiać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...