Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

daarekn

HTC Wildfire

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego, ale defaultowy video player często potrafi mi przywiesić telefon do tego stopnia, że muszę go restartować. Filmiki konwertuję do mp4 świetnym póki co programem DoubleTwist (darmowym).

 

Ważna kwestia: jaki polecacie pokrowiec na ten telefon oraz jaką folię ochronną na wyświetlacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ważna kwestia: jaki polecacie pokrowiec na ten telefon oraz jaką folię ochronną na wyświetlacz?

Ja kupiłen taki skurzany (ekologiczny) co się hTC wkłada do środeczka a wyciąga za pomocą tasiemki która zakończona jest magnesikiem.

O cos takiego tylko na magnesik zamiast "rzepa" http://www.izigsm.pl/index.php?sklep,gsm/pokrowiec-do-htc-wildfire-id52782.html

Sprawuje się ok i łato i szybko można wyciągnąć hTC z pokrowca. Nie narzekam póki co. A folii nie zakładałem bo widziałem jak one wyglądaja i powiem szczerze, że moim zdaniem psuje troszkę Wildfire. Mam założoną na drugiej komórce Samsung D900i i tam jest ok a musiałem ją nawet sobie sam dociąć, ale do Wildfire nie zamierzam takowej zakładać. Bardziej podoba mi się bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie i nie wiem czy wybrać Samsunga i5700 za 1 zł, czy warto dopłacić stówkę do HTC :P

Bo nokia 5800 to pewno słabszy fon. Tylko nie wiem czy jest sens dopłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może nie do końca ten topic ale jak możecie to mi doradzicie co brać w play-u htc wildfire vs LG gt540 vs Samsung Galaxy I570?

I jak wasz wildfire radzi sobie z grami 3d nie muszą być jakieś super wymagające i czy da się divx obejrzeć?

Z góry thx.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może nie do końca ten topic ale jak możecie to mi doradzicie co brać w play-u htc wildfire vs LG gt540 vs Samsung Galaxy I570?

I jak wasz wildfire radzi sobie z grami 3d nie muszą być jakieś super wymagające i czy da się divx obejrzeć?

Z góry thx.

 

Stefan - przeczytaj cały wątek i pewnie znajdziesz na swoje pytania odpowiedzi.

Jako, że ja używam hTC Wildfire to polecę Ci właśnie tego smartfona - zalety znajdziesz na tym forum jak i na innych oraz mnóstwie już artykułów w necie i filmików na youtube.

Nie będę pisał co mi sie w konkurencji nie podoba bo sie nimi nie bawiłem (przynajmniej kilka dni) by móc odnieść się do prównania ich między sobą.

Pozostaje Ci dobrze poszukanie w necie informacji o tych 3 smartfonach wypisaniu sobie zalet i wad i następnie próba pobawienia się gdzieś nimi przed zakupem.

 

Co do gier na hTC to na naszym raczej rewelacji się nie spodziewaj :) W pozostałych elementach radzi sobie wyśmienicie!

 

warto zwrócić uwage na Androida jaki jest instalowany na nich czy wszędzie jest ten sam 2.1 czy jest może starsza wersja - polecam też zaczerpnięcia informacji na stronie android.com.pl gdzie pewnie też znajdziesz kilka ciekawych informacji.

Z resztą tutaj na forum w Android też masz cała masę porównań i opisów całej tej trójki.

Musisz poświęcić trochę czasu i na coś się zdecydować. każdy będzie chwalił swój smartfon :)

 

Pozwole sobie zacytowac jednego kolegę z innego forum o Wildfire gdzie opisuje swoje pierwsze wrażenia z hTC Wildfire i akurat poruszył tam temat o który pytałeś:

słabszy procek daje o sobie znać tylko przy divxach i bardziej wymagajacych grach - reszta moim zdaniem dziala praktycznie tak jak w desir

Zatem masz odpowiedź dokładnie na pytanie.

 

A i jeszcze jedno - ciekawy test na blogu HTC:

test1

test2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i uzywam WFa tak na dobre od dziś, na kacu ciężko mi się myśli... :P Słuchajcie nie mam wifi... wykupiłem neta w pakiecie w taniej strefie play... zablokowałem możliwość korzystania z neta poza strefą. Wyłaczać neta po wyjściu z przeglądarki?? czy zostawic aktywnego?? Jest jakis program do obsługi gg (darmowy)?? Mam juz Opere, TasKillera,MY Batery, Astro... Możecie jeszcze coś polecić?? jakiegoś playera z divixem?? może jakąś gierke która chodzi płynnie, czasami potrzebna dla zabicia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i uzywam WFa tak na dobre od dziś, na kacu ciężko mi się myśli... :P Słuchajcie nie mam wifi... wykupiłem neta w pakiecie w taniej strefie play... zablokowałem możliwość korzystania z neta poza strefą. Wyłaczać neta po wyjściu z przeglądarki?? czy zostawic aktywnego?? Jest jakis program do obsługi gg (darmowy)?? Mam juz Opere, TasKillera,MY Batery, Astro... Możecie jeszcze coś polecić?? jakiegoś playera z divixem?? może jakąś gierke która chodzi płynnie, czasami potrzebna dla zabicia czasu.

Tutaj masz odpowiedź na swoje pytanie: http://forum.pclab.pl/topic/577956-Wasze-najlepsze-programy-na-Android/

Czasem warto się wysilić i przejrzeć główne tematy na danym forum ;-)

Mam nadzieję, że to Ci się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może nie do końca ten topic ale jak możecie to mi doradzicie co brać w play-u htc wildfire vs LG gt540 vs Samsung Galaxy I570?

I jak wasz wildfire radzi sobie z grami 3d nie muszą być jakieś super wymagające i czy da się divx obejrzeć?

Z góry thx.

spica ze wzgledu na lepszy ekran, wieksza spolecznoc, miliard modyfikacji sytemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, a jak w wfie jest z dzwonkami trzeba korzystac ze specjalnych aplikacji czy mozna wgrać dzwięk na karte i ustawić jako dzwonek. w opcjach nie nzlazłem przejscia na karte w poszukiwaniu dzwonka :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, a jak w wfie jest z dzwonkami trzeba korzystac ze specjalnych aplikacji czy mozna wgrać dzwięk na karte i ustawić jako dzwonek. w opcjach nie nzlazłem przejscia na karte w poszukiwaniu dzwonka :\

W i5700 należy wrzucić na sd katalog media z podziałem na alarms, audio, notifications oraz ringtones i stąd będzie dobierać dźwięki. Spróbuj, może HTC nie jest mniej kulawy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym androidzie tak trzeba dzwonki segregować wszystko w FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pmoc, poradziłem sobie... wystarczy w playerze... ustawic jako dzwięk dzwonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - nic nie trzeba kopiować czy przenosić do jakiś specjalnych katalogów. Ja używam też dzwonki z ZEGDE i jak wybieram jakiś dzwiek na alarm to mnie pyta system skąd wybrać dzwięk czy z htc czy z zegde. A z Zedge macie tysiące dzwonków do wyboru do koloru - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, próbowałem do video RockPlayera.

Niestety ale WF nie daje rady, za slaby procesor:( plik rmvb 640*360 ledwo drgnął.

avi w xvid i mp3 576*432 jedzie płynnie ale po jakims czasie nie nadąża i tnie.

Wg mnie albo player nie dziala albo proc za slaby po prostu

 

btw pojawil sie upgrade oprogramowania, 12mb zajmuje i jakies zmiany w htc sense zmienia i programach od gugla;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moge jakos przeniesc niektore pliki na pamiec telefonu ? nie chce wszystkiego trzymac na sd.

 

 

tak na marginesie ja jestem z telefonu puki co bardzo niezadowolony, w weekend usiade i napisze dokladnie co mi w nim nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przymierzam się do WF, jednak zastanawia mnie w współpraca z flaszem i javą no i odczyt PDFów. Jak sobie smartphone radzi z większymi pdfami po ok 20mb? Czy dobrze się na nim czyta np tygodniki?

 

Czy na smartphonie po wejście na stronę i kliknięciu na "zaloguj się" ładuje się strona we fleszu?

http://www.cityindex.eu/pl/trading_platform/charting.aspx

 

 

Obecnie mam Blackberry 8900 ten niestety nie ma obsługi flasza... z większymi pdfami też jest problem, fajnie byłoby mieć też Radio.

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam model HTC Wildfire od ponad miesiąca i uważam go za trochę nieudany produkt.

Opiszę kilka problemów jakie z nim mam jednak nie wiem ile jest po stronie softu(android) a ile po stronie konstrukcji telefonu.

1. często przestaje klawiatura działać poprawnie zwłaszcza w przypadku klawisza backspace - jedynym rozwiązaniem jest wyłączyć klawiaturę i włączyć ponownie, co jest trochę irytujące.

2. czasami jak ktoś do mnie dzwoni słyszę tylko 1-2 sekundy sygnału potem nic nie słychać mimo iż ktoś nadal dzwoni co widać na ekranie dzieje się tak jeśli nawet telefon sobie leży na biurku.

3. czasami podczas rozłączania połączenia ekran telefonu się wiesza, mimo iż klawisz ZAKOŃCZ jest już nieaktywny połączenie nadal trwa, ekran telefonu "staje" w tym miejscu i trzeba poczekać około 20 sekund aż sam zakończy.

4.GPS - jeszcze ani razu nie udało mi się poprzez niego połączyć, próbowałem w różnych miejscach w różnych porach jednak bez skutku

5. czasem jeśli wybieram połączenie z historii połączeń zbyt szybko po zakończeniu poprzedniego pokazuje mi że dzwonie do innej osoby niż w rzeczywistości, pokazuje ekran z wybieraniem numeru innej osoby i dopiero po połączeniu przeskakuje na zdjęcie/nazwę osoby z którą wcześniej rozmawiałem

6. jeśli ktoś dzwoni i chcemy telefon wyciszyć klikając klawisz głośności w dół od razu dzwonek przestaje być słyszalny, niestety nie można wtedy znów podgłośnić sygnału.

 

Chciałem wziąźć HTC WIldfire ponieważ byłem ciekaw androida oraz wcześniej posiadałem HTC P3300, który bardzo dobrze mi służył.

Był tam Windows Mobile 6.1 był stabilny, z telefonem nie miałem problemów. Dziwi mnie że nowy produkt z niby lepszym systemem który staje się coraz bardziej popularny sprawia tyle problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wziąźć HTC WIldfire ponieważ byłem ciekaw androida oraz wcześniej posiadałem HTC P3300, który bardzo dobrze mi służył.

Był tam Windows Mobile 6.1 był stabilny, z telefonem nie miałem problemów. Dziwi mnie że nowy produkt z niby lepszym systemem który staje się coraz bardziej popularny sprawia tyle problemów.

A kto ci powiedział że robot jest lepszy, oszukali cię :lol2:

To raczej normalna sytuacja, winny jest niedorobiony soft od htc przez niektórych nazywany htc bezsens ;) Kombinuj chłopię, wejdź na stronę htc i szukaj jakiś fixów do twojego modelu, może nowy soft jest itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROBOT JEST LEPSZY (przynajmniej moim zdaniem) :E

Mett7 kup sobie jakiś fajny telefonik z adnroidem, a będziesz gadał inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto ci powiedział że robot jest lepszy, oszukali cię :lol2:

android pod kazdym wzgledme jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...