Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

daarekn

HTC Wildfire

Rekomendowane odpowiedzi

Gość r2d3

Witam, czy ktoś może orientuje się kiedy do nawigacji od googla wejdą mapy Polski ?

I po tym update do 2.2 za cholerę nie może mi złapać fixa przez GPS, przez internet działa normalnie ale to namierzanie jest bardzo niedokładne.

Wie ktoś o co chodzi?

 

Edit@

Zauważyłem też, że nie mogę odświeżyć widżetu pogody. Poprostu kilkam w aktualizuj i nic się nie dzieje. Pogoda pokazuje się na widżecie dopiero kiedy go usunę i ponownie wstawię, ale po jakimś czasie pogoda znika z nowu i mam "widżet pogody bez pogody"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelan

Ja też jestem ciekaw co z tą nawigacją googli dla Polski :)

Łapie fixa i nagle go gubi i proces się powtarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thenat18

taa tez zainstalowalem jednak i same problemy z dzialaniem telefonu ;/

 

 

SPRZEDAM HTC WILDFIRE !

 

info na pw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę temat... To jak to jest w końcu z tym Wildire? Jedni mówią że ok, inni żeby w ogóle na niego nie patrzeć... I nie umiem się zdecydować.

Chciałabym telefon głównie do dzwonienia, smsowania i internetu. No może jeszcze trochę obchodzi mnie aparat, do muzyki nie mam specjalnych oczekiwań, w gry na komórce nie gram. Byłby to telefon dla mnie? Dobrze się na nim pisze smsy(bo to jest dla mnie najważniejsze) i chodzi po internecie?

No i teraz sprawa tej pikselozy. Może jakieś porównanie, np z Avillą? Dużo gorszy ma wyświetlacz?

Tak, wiem, są lepsze telefony. Desire byłby o wiele lepszy, ale przeraża mnie jego wielkość, i cena... Mogłabym poczekać aż trochę stanieje, ale to też może trochę trwać. Proszę o odpowiedź od użytkowników wildfire, a nie tych, co go znają tylko z opisów w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzałem się do zakupu Desire ale wildfire jest sporo tańszy a ja nie mam dość gotówki na desire. Nie miałem jeszcze telefonu dotykowego więc boje się o wygodę użytkowania takiego i pisania na nim smsów tym bardziej ze WF posiada mniejszy ekran. Proszę o opinie użytkowników czy mimo tego bez problemu można się przyzwyczaić i szybko sprawnie na nim pisać? Czytałem że klawiatura ekranowa jest zaledwie o 2mm mniejsza niż w Desire? Powiedzcie mi jeszcze jak gry chodzą na WF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry na WF, a działają jakieś na tej padlinie :lol2: ? No wiesz jak gierka będzie napisana pod tą rozdzielczość WF i będzie to jakaś nie skomplikowana gra 2d to będzie działać. Desire jest dużo lepszym telefonem pod każdym względem, wyższa półka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak z komputera za pomocą kabla usb przenieść film do telefonu htc wildfire na kartę pamięci proszę o szybką pomoc;p ;)

 

Mam pytanie jak z komputera za pomocą kabla usb przenieść film do telefonu htc wildfire na kartę pamięci proszę o szybką pomoc;p ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak podłączasz telefon kablem do usb w kompie to nie wyskakuję okienko z opcją pamięci masowej? Wtedy pojawi się karta sd z telefonu w eksploratorze plików jako dysk wymienny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon jest dobry jak na swoją cenę ale jego największą wadą jest niska rodzielczość a poza tym to ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było to porównanie miliard razy, ale...

 

z racji, że z MIXtury w Play usunęli Motorolę Flipout, zastanawiam się nad innym androidem. Postanowiłem, że przeżyję brak QWERTY i myślę nad SE Xperia X8 oraz właśnie Wildfire. HTC mnie przekonuje konstrukcją, interfejsem itd. ale pojawia się mnóstwo głosów, że to jednak X8 zwłaszcza po aktualizacji droida do 2.1 jest ciekawsza. To jak w końcu?

 

Wolę zapytać, bo mam podświadomie przeczucie, że HTC mnie bardziej "kręci", jednak samą marką nie mogę się kierować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hub3r7 Weź ZTE Blade, HTC ma mój kumpel - ekranik nie owijając w bawełnę beznadziejny, Blade ma mój brat i jedyny ból to bateria ale dwa dni wytrzyma przy normalnym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że ZTE Blade razem z Motorolą Flipout usunęli z oferty Play Mixtura i mam do wyboru tylko te dwa wyżej wspomniane dotykowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to cwaniaki ;\ Tak czy owak ja bym nie brał tego wildfire, to już lepszy chyba swift, ale tam niestety oporowy ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tel w sobotę tj 28.05.211 i moge coś napisać.

 

1. Jakość wykonania - bardzo dobra. Chodź tylna klapka jest z plastiku nic nie trzeszczy i super jest dopasowana do obudowy. Dodatkowo obudowa jest matowa i szczotkowana co dodaje elegancji i wygląda na bardzo drogi tel. No i nie zostawimy odbicia paluchów na nim.

 

2. Wyświetlacz - wykonany ze wzmocnionego szkła i jest czymś pokryty (nie potrafię nazwać) dzięki czemu nie zostawia aż tak dużo tłustych śladów po palcach jak w innych telefonach.

 

3. Bateria - ładowałem w nocy z soboty na niedzielę ze 4 godziny, dziś jest prawie północ poniedziałek i jest 3/4 baterii przy średnim użytkowaniu - testowanie wifi, smsy, kontakty telefoniczne. Dam sobie paznokcie obciąć, że 4 dni wytrzyma.

 

O bebechach i możliwościach nie będę się rozpisywał bo każdy chyba wie.

 

4. Ogólnie - telefonu jeszcze nie obcykałem dogłębnie. Jest bardzo fajny, szybki, nie zamula. Jedynym minusem to jest pisanie smsów. Nie zrobię tego tak szybko jak w mojej nokii 6233 :D Co do wyświetlacza i rozdzielczości Nie mam porównania z innym htc, ale bzdurą jest, że widać pikselozę jak na forach można poczytać. Może gdybym miał w ręce htc desire to widziałbym co jest nie tak, ale nie mam się teraz do czego przyczepić. Po więcej info jeśli ktoś chce to na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pewien problem. Niedawno zakupiłem telefon HTC Wildfire S. Aby nie marnować zbyt wiele baterii ustawiłem oszczędzanie baterii na 30% i najciemniejszy obraz. Telefon pewnego razu sie wyladował i już od tamtej pory nic nie widzę, jedynie czasem na kilkanaście sekund okno wpisania Kodu PIN. Ładowałem, resetowałem i nic. Proszę o pomoc :)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...