Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość DeXteR69

Jakie znacie wypasione gry na androida?

Rekomendowane odpowiedzi

mam osmos na steamie super giera ale nie będę za nią płacił jeszcze raz ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1,53zł jest teraz. A ja głupi zapłaciłem za nią 15zł czy nawet nie więcej. Pieniądze jednak dobrze wydane więc wydatek bardzo nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nadal nie moge kupować

paypala nigdy idioci nie dodadzą i nie mam jak kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie kartę internetową w BZWBK i po kłopocie. Działa to na zasadzie karty kredytowje tyle, że fizycznie jej nawet nie dostajesz. Po prostu wpłacasz na podane konto kasę opłata od takiej transakcji to 1zł i potem dokonujesz tą kartą zakupów jak kredytówką w Markecie, Steamie itp itd. Sam używam i działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nadal nie moge kupować

paypala nigdy idioci nie dodadzą i nie mam jak kupować

Jest jeszcze google checkout.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drag Racing fajne wyscigi na 1/4 i 1/2 mili, licencja na samochody, tuning, granie online z innymi mozliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat:

Asphalt 7 jest już dostępny w Google Play za 3zł. Gra wygląda i jest naprawdę super - za taką cenę jak najbardziej polecam.

 

BTW: jeśli ktoś ma już Asphalt 7 i gra online niech da znać bo potrzebna mi jedna osoba do dodania jako "przyjaciel" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat:

Asphalt 7 jest już dostępny w Google Play za 3zł. Gra wygląda i jest naprawdę super - za taką cenę jak najbardziej polecam.

 

BTW: jeśli ktoś ma już Asphalt 7 i gra online niech da znać bo potrzebna mi jedna osoba do dodania jako "przyjaciel" :E

Również polecam gierkę, jest świetna, choć wymaga patchy. Wiecie czy to jest tylko promocja i później gierka będzie droższa?

 

Xardian, jak założę konto to możemy się dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś nie zauważył, to od jakiegoś czasu za darmo jest Dead Trigger. Polecam spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś nie zauważył, to od jakiegoś czasu za darmo jest Dead Trigger. Polecam spróbować.

Racja.

Też już wszystkie lub prawie wszystkie gry gameloftu działają na HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xardian, jak założę konto to możemy się dodać.

Ok jak coś daj znać na PW to się ugadamy na jakiś wyścig ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem czemu ale jak wejdę w multiplayer to gra mi sie zawiesz - ma ktoś podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem czemu ale jak wejdę w multiplayer to gra mi sie zawiesz - ma ktoś podobny problem ?

Jaki fon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już sobie poradziłem - założyłem nowe konto :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś zna aplikację do biegania ? dobrą, bez błędów, zapis wyników itp

najlepiej darmowa

 

tel Galaxy s2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem w promocji za +- 3zł, bateria trochę lepiej trzyma i jeszcze jakieś interwały tam są ale póki co nie używałem. IMO warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak na razie potestuję darmową

 

a coś z wyścigów? (nfs mi się średnio podobał) i kiedy jakieś większe promocję będą, od niedawna mam androida jest sporo aplikacji do kupienia ale forsy już trochę mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak na razie potestuję darmową

 

a coś z wyścigów? (nfs mi się średnio podobał) i kiedy jakieś większe promocję będą, od niedawna mam androida jest sporo aplikacji do kupienia ale forsy już trochę mniej

Jak będą to będą, ostatnia duża promo była na święta w grudniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś z wyścigów? (nfs mi się średnio podobał) i kiedy jakieś większe promocję będą, od niedawna mam androida jest sporo aplikacji do kupienia ale forsy już trochę mniej

Asphalt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Asphalta 7. Ewentualnie zainteresuj się też Real Racing 2.

Nie wiadomo kiedy będą promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grę o nazwie Cambini Shop, gra jest darmowa, dosyć unikalny pomysł, prowadzimy swój sklep, zaopatrujemy go w towar, obsługujemy ludzi, kupujemy lepsze samochody dostawcze, rozbudowa sklepu itp

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fiema.cmb_shop&hl=pl

Słaba reklama. Gra nijaka. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja przytoczę kilka moich ulubionych tytułów przygodówek:

Eyes – the horror game – niesamowity, mroczny klimat, polska produkcja.

Magnetoid – przeniesiona z PC, retro grafika, fajne efekty dźwiękowe, typowy endless runner.

Syberia – znana z PC, nie trzeba za bardzo przedstawiać. Wciągająca fabuła i piękna grafika i… setki zmarnowanych godzin :)

Star Sky – ciężko to nazwać grą, bo nie ma tam żadnych zagadek czy wyzwań. Autor opisuje to jako „doświadczenie” :) Takie dziwactwo, które warto poznać w ramach ciekawostki. Nasz bohater spaceruje sobie w nocy, obserwuje gwiazdy swiat...

Broken Sword II Smoking Mirror – mobilna wersja kultowej gry na PC. Jedna z moich ulubionych gier.

Naszym zadaniem jest rozwiązywanie zagadek logicznych. Fabuła jest spójna i wciągająca. Świetna grafika.

Jak szukacie gier mobilnych to zaglądajcie sobie na stronę z recenzjami- ja tam wchodzę regularnie i zawsze coś wyhaczę. Poza tym jest też mnóstwo zapowiedzi i informacji o aplikacjach. Naprawdę mnóstwo wiedzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...