Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość DeXteR69

Jakie znacie wypasione gry na androida?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DeXteR69

Przez wypasione rozumiem pracujące w wysokich rozdzielczościach w 3D.

Ja mogę polecić Speed Forge 3D, Homerunbattle 3D, Tank Ace 1944, Lets Golf, Toonwarz, Hero of Sparta i Asphalta5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DeXteR69

Całkiem, całkiem ten Raging.

 

 

 

Widzę, że sami gracze na tym forum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graczy pewnie jest, ale większość woli proste i grywalne gry, niż te z super grafiką które się nudzą po pół godziny. Z gier które mnie wciągneły na dłużej to

Robo defence

Zenonia

Replica island

Air control

Archipelago

 

żadna nie ma grafiki 3d, a niektóre są ekstremalnie proste - ale niesamowicie grywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał jeszcze Scrambled Net Lite. Bardzo prosta gra logiczna, a potrafi wciągnąć na dłuuuuuugooooo... Oczywiście darmowa i z marketu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast tych 3d wolę jednak platformówy na androida, ciągle katuję Gem minera i Radianta, chociaż jest też GalaxIR to jednak wersja PC flashowa (w ogóle od kogoś innego, ktoś w komentarzach na wykopie polecił) jest zdecydowanie lepsza i wsiąknąć można na godziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DeXteR69

Dobra skoro wolicie o wszystkich pisać. ;)

Nie mówię, że są złe te ze słabą grafiką, bo nie są.

 

Sprawdziłem te, których jeszcze nie znałem Archipelago, Scrambled i GalaxIR - dobre propozycje.

 

Sam polecam Retro Defense, Space Physics, Abduction! World i Blow Up.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exzeusa nikt nie zna? Ani FIFY 10? Niedawno wyszedł NFS:Shift ale tylko na Droida X, na pozostałe telefony trzeba poczekać. Nowa era w grach na komórki.. grafika zbliża się do poziomu komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat i poinformować że właśnie ukazał się FPse czyli emulator Play Station. W porównaniu do Psx4Droid nowy emulator to rakieta i Tekken3 na SGS śmiga lepiej niż na HTC HD2 czy Toshibie TG01 (bez frame skip oczywiście) a przynajmniej takie mam wrażenie :E

Emulator ponoć wymaga Androida w wersji min. 2.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na HD2 nie ma tego emulatora nowego?

na WM jest już od dawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat i poinformować że właśnie ukazał się FPse czyli emulator Play Station. W porównaniu do Psx4Droid nowy emulator to rakieta i Tekken3 na SGS śmiga lepiej niż na HTC HD2 czy Toshibie TG01 (bez frame skip oczywiście) a przynajmniej takie mam wrażenie :E

Emulator ponoć wymaga Androida w wersji min. 2.2

 

Dzieki za info. Na moim milestone nie udalo sie odpalic zadnej gry pod psx4droid(testowalem ich chyba z 10) co mnie troche rozczarowalo. Jak tylko zbiore sie w sobie i przejde na CM7 to z pewnoscia sprawdze ten emulator :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyszła poprawka naprawiająca problemy z multi touch i troszkę poprawiająca wydajność. Generalnie aplikacja bardzo udana i polecam każdemu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol mogłeś nam darować wysłuchania tego wieśniackiego techno :lol2:

Co do T3 to jakoś wolnawo to chodzi, już nie pamiętam ale ta gra na konsoli to chyba jednak szybsza była :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna wyciszyc :E niestety jakis dzwiek musialem podlozyc aby nie byli slychac dzwieku w tle :P

jutro podmienie muzyke bo dzis juz nie mialem czasu :/

Co do samej gry to tak - w trybie "portretowym" gra chodzi szybciej ale jeśli wyłączył bym wszystkie klawisze ekranowe to płynnoś samej gry wzrasta ;)

Jak będę miał chwilę czasu zapodam filmik w trybie portretowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kawałek lata już chyba pod każdym filmikiem na yt :E A co do emulacji, to wygląda ok, a co do gry to i tak zdaje mi się, że efektywnie i efektownie w gry typu tekken nie da się grać na dotykowcu, to znaczy mi średnio to wychodziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo to mało powiedziane, tak o połowę szybciej niż w landscape ;)

A jak tam FFVII? Płynnie na pełnym ekranie, dźwięk działa jak trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finala nie mam ale ponoc smiga bez problemu i z dzwiekiem. Tekken 3 to chyba najbardziej wymagajaca gra bo np Crash bandicot 3 oraz Tenchu 2 smigaja duzo lepiej od Tekkena 3 na full screen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, ale nie szkoda wam wydawać 10zł na jedna gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną ? No nie żartu na Play Station masz mnóstwo gie które warto sobie przypomnieć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, ale nie szkoda wam wydawać 10zł na jedna gre?

Sorki ale nie szkoda ci zadawać takich głupich pytań? Może wszystkie gry powinny być za darmo co? Coś mi się wydaje że masz mentalność typowego pirata który nawet 2zł nie wyda na grę bo mu szkoda i woli kraść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...