Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Üzil

Centrum Manchesteru City

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że każdy klub przeprowadza transfery i to nieodłączna część futbolu. Porównanie MC i CFC zrobiłem, bo irytują mnie kibice Chelsea, których bardzo ranią poczynania na rynku transferowym włodarzy MC, podczas gdy parę lat temu CFC prowadziło podobną politykę.

 

Johny

Owszem, Barca (podobnie jak Milan, Arsenal czy MUFC) również wydaje duże kwoty na transfery, ale chyba nie tyle, ile Chelsea czy MC przez pierwsze lata :] Nie chciałem tu z nikim prowadzić wojny tylko przedstawić suche fakty. One zaś mówią, że CFC ma wiele wspólnego z MC ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem ze Manchester jest slaby? Zdałes Egzamin Gimnazjalny? Bo duzo czytania ze zrozumieniem tam jest :)

Jest za słaby na Chelsea ławke bo mamy Sturridge czy Di Santo :thumbup:

Trudno zrozumieć co ty chcesz przekazać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kasy ruska Abramowicza sukcesów by nie było i CFC było by zwykłym średniakiem

 

 

ja nie wiem czy ty widzisz co piszesz

(czysty przeciwnik CFC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli sie ma takie IQ to trudno

Już się tak nie rzucaj, bo ty wiesz ile mam :cool: Ty chyba z takimi odzywkami o test gim. i IQ, jesteś na niskim poziomie.

A tym że Owen jest za słaby na Cfc sam sugerujesz że MU jest slabe :) Rozdwojenie jaźni? :D

 

Może napiszesz książkę o swoim pobycie na tym forum pt. "Weszłem, powk*****em wszystkich, wyszłem"? :P I poczytasz o tradycji i transferach Chelsea w ostatnich latach :P

 

Moze wkleimy Barce? :)

:lol2:

Tylko takie kluby jak Barca, czy MU wydają dużo kasy od lat, a CFC od przejęcia przez Romana, jeszcze jakieś wyrzuty? :E

 

ludzie co wy macie z tym Abramowiczem może i jest jednym z najbogatszych ludzi w Rosji

nie daje znowu aż tyle kasy przeglądnij sobie liste transwerów

??????
ja nie wiem czy ty widzisz co piszesz

(czysty przeciwnik CFC)

Ja nie wiem czy Ty umiesz używać argumentów, bo może by było teraz mistrzem jakby Roman ich nie przejął? Nie ośmieszaj się :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko takie kluby jak Barca, czy MU wydają dużo kasy od lat, a CFC od przejęcia przez Romana,

bo barca i MU mają już takiego "Romana" od lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo barca i MU mają już takiego "Romana" od lat

Wiesz co piszesz?

 

FCB

Mistrzostwo Hiszpanii: 20[14]

1928/1929, 1944/1945, 1947/1948, 1948/1949, 1951/1952, 1952/1953, 1958/1959, 1959/1960, 1973/1974, 1984/1985, 1990/1991, 1991/1992, 1992/1993, 1993/1994, 1997/1998, 1998/1999, 2004/2005, 2005/2006, 2008/2009, 2009/2010

 

MUFC

Mistrzostwo Anglii: (18) 1907-08, 1910-11, 1951-52, 1955-56, 1956-57, 1964-65, 1966-67, 1992-93, 1993-94, 1995-96, 1996-97, 1998-99, 1999-00, 2000-01, 2002-03, 2006-07, 2007-08, 2008-09

 

CFC

Mistrzostwo Anglii: (4) 1955, 2005, 2006, 2010

 

 

Tak? I chcesz coś dodać? Nie oszukuj się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się tak nie rzucaj, bo ty wiesz ile mam :cool: Ty chyba z takimi odzywkami o test gim. i IQ, jesteś na niskim poziomie.

A tym że Owen jest za słaby na Cfc sam sugerujesz że MU jest slabe :) Rozdwojenie jaźni? :D

 

Może napiszesz książkę o swoim pobycie na tym forum pt. "Weszłem, powk*****em wszystkich, wyszłem"? :P I poczytasz o tradycji i transferach Chelsea w ostatnich latach :P

 

:lol2:

Tylko takie kluby jak Barca, czy MU wydają dużo kasy od lat, a CFC od przejęcia przez Romana, jeszcze jakieś wyrzuty? :E

 

Ja nie wiem czy Ty umiesz używać argumentów, bo może by było teraz mistrzem jakby Roman ich nie przejął? Nie ośmieszaj się :lol2:

 

Przyda sie Jak na razie to ty wszystkich wkurzasz.

A inne kluby to są samowystarczalne.

 

 

 

 

Juz tak nisko siebie nie oceniaj, czasami cos uda ci sie dobrze napisac.

Ohooooooo wszedl House i pozamiatał :lol2: Twoje teksty nie śmieszą

 

Wiesz co piszesz?

 

 

 

Tak? I chcesz coś dodać? Nie oszukuj się...

 

Ty wg. zrozumiałes co ona napisal? Bo chyba nie bardzo

 

 

Czy kazdy klub musi miec tradycje wygrywania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co piszesz?

 

FCB

Mistrzostwo Hiszpanii: 20[14]

1928/1929, 1944/1945, 1947/1948, 1948/1949, 1951/1952, 1952/1953, 1958/1959, 1959/1960, 1973/1974, 1984/1985, 1990/1991, 1991/1992, 1992/1993, 1993/1994, 1997/1998, 1998/1999, 2004/2005, 2005/2006, 2008/2009, 2009/2010

 

MUFC

Mistrzostwo Anglii: (18) 1907-08, 1910-11, 1951-52, 1955-56, 1956-57, 1964-65, 1966-67, 1992-93, 1993-94, 1995-96, 1996-97, 1998-99, 1999-00, 2000-01, 2002-03, 2006-07, 2007-08, 2008-09

 

CFC

Mistrzostwo Anglii: (4) 1955, 2005, 2006, 2010

 

 

Tak? I chcesz coś dodać? Nie oszukuj się...

czemu porównujesz grubość portfela do sukcesów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ej no moze powiecie ze MU i Barca nie wydaja duzo kasy na transfery? i to od dawna? pewnie ze wydaja a barca w zeslym roku byla 2 zaraz za realem pod wzgledem wydanej w sumie kasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś się nie uważać za wszystkich?

Ty i Monox, którzy wiecie lepiej niż reszta świata w sprawie Abramowicza

 

 

Słownik ortograficzny? Chyba niestety żarcik się nie udał :E

 

 

Słownik ortograficzny, ale polskich znaków nie umiemy napisać :lol2:

Wiem i wiem że Barca i MU były w historii najczęściej bardzo dobre, nie jak CFC, czy MC nagle nie wiadomo dzięki czemu stali się lepsi ;)

 

 

Nigdy nie pisze polskich znakow. To nie miał byc zarcik tylko przysluga :thumbup:

 

Gdzie ja tam sie uwazam za wszystkich mowilem czytanie ze zrozumieniem sie kłania.

 

No i dlatego, ze byli dobrzy im kibicujesz bo nie liczy sie to co jest teraz tylko to co bylo 50 lat temu. Eee sorki ty kibicujesz Owenowi

 

ej ej no moze powiecie ze MU i Barca nie wydaja duzo kasy na transfery? i to od dawna? pewnie ze wydaja a barca w zeslym roku byla 2 zaraz za realem pod wzgledem wydanej w sumie kasy...

Co ty w Barcy graja sami wychowankowie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś się nie uważać za wszystkich?

 

mnie też kolego denerwujesz swoimi prowokacyjnymi postami jak by Ci coś ten Romek zrobił

ważne że jest i daje kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ej no moze powiecie ze MU i Barca nie wydaja duzo kasy na transfery? i to od dawna? pewnie ze wydaja a barca w zeslym roku byla 2 zaraz za realem pod wzgledem wydanej w sumie kasy...

Powiedz mi kogo kupił Man United w tamtym oraz obecnym okienku transferowym. Oraz jakie to były kwoty w porównaniu do Citizens, Realu, bądź Barcy. Mimo braku ogromnych wzmocnień poradziliśmy sobie w lidze i zajeliśmy to drugie miejsce, tuż za plecami Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pisze polskich znakow. To nie miał byc zarcik tylko przysluga :thumbup:

Nie piszę błędów ort., ty nie piszesz polskich znaków i mi wysłyłasz link do słownika? Masz naprawdę rozdwojenie jaźni...

 

czytanie ze zrozumieniem sie kłania

Nic więcej nie umiesz napisać, chyba 1000000000000000000000000000000 raz piszesz to co w ogóle nie ma związku...

 

Gdzie ja tam sie uwazam za wszystkich mowilem czytanie ze zrozumieniem sie kłania.

Nie, chodziło mi o to że mowisz że wszystkich wkurzam, a jak na razie to tylko ciebie, i co to? CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM SIĘ KŁANIA, źle zrozumiałeś? Masz małe IQ i nie zdałeś egzaminu gimnazjalnego bo tam o tym było, tak twoje słowa... tylko napisane z polskimi znakami...

 

No i dlatego, ze byli dobrzy im kibicujesz bo nie liczy sie to co jest teraz tylko to co bylo 50 lat temu. Eee sorki ty kibicujesz Owenowi

Już Ci pisałem o tym, już Ci mówiłem, niestety ale ty masz taką krótką pamięć że o tym nie pamiętać, mam ci to w każdym poście tłumaczyć, może wysłać Ci delegację która Ci to wytłumaczy?

TEŻ LICZY SIĘ CO BYLO 50 LAT TEMU TU CHODZI O TO ŻE CFC JEST DOBRE OD PRZEJĘCIA PRZEZ ROMANA, może capsem dojdzie.

 

Co ty w Barcy graja sami wychowankowie :lol2:

Tylko ich niestety nikt nie przejął 7 lat temu... bo oni sa dobrzy, no od zawsze ;)

 

mnie też kolego denerwujesz swoimi prowokacyjnymi postami jak by Ci coś ten Romek zrobił

ważne że jest i daje kase

1.Nie jestem twoim kolegą

2.Własnie tym że daje kase mnie denerwuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi kogo kupił Man United w tamtym oraz obecnym okienku transferowym. Oraz jakie to były kwoty w porównaniu do Citizens, Realu, bądź Barcy. Mimo braku ogromnych wzmocnień poradziliśmy sobie w lidze i zajeliśmy to drugie miejsce, tuż za plecami Chelsea.

 

no sory ale 30mln np na berbatova to malo? valencia ile kosztowal 20? tez nie malo... wiadomo ze to nie kwoty jakie wydaje np real no ale nie mowmy ze wydaja malo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sory ale 30mln np na berbatova to malo? valencia ile kosztowal 20? tez nie malo... wiadomo ze to nie kwoty jakie wydaje np real no ale nie mowmy ze wydaja malo...

On mówił o zeszłorocznym, a Berba został kupiony przed sezonem 08/09, a Valencia rok temu został kupiony za 16 mln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On mówił o zeszłorocznym, a Berba został kupiony przed sezonem 08/09, a Valencia rok temu został kupiony za 16 mln...

Dokładnie, jedynym większym transferem z tamtego roku był Valencia. Którego zakup był już zaklepany od stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za roznica kiedy kupiony? city wydaje kokosy od niedawna a MU.. od dawna;] przeciez 80% tych najwiekszych wydaje bardzo duzo wiec nie wiem po co sie obuzac... jak ktos ma ostre parcie i nie ma glowy (czt city/real i od sieta np barca) to wydaja ogromne kwoty na pilkarzy ktorzy nie zawsze sie sprawdzaja, i tak! MU tez wydaje duzo nie ma sie o co klocic fakt stwierdzony a to ze nie co okienko to inna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ale chyba jest różnica wydać na jednego zawodnika 20 mln. Niż na kilku co okienko po 100-140 mln Euro. Real, albo City tak czynią. Więc nie czepiaj się Man United, bo nie masz podstaw. Nigdy nie wydawali fortun na piłkarzy. Sir Alex Ferguson sam powtarza, że to co dzieje się na rynku jest niezrozumiałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ej no moze powiecie ze MU i Barca nie wydaja duzo kasy na transfery? i to od dawna? pewnie ze wydaja a barca w zeslym roku byla 2 zaraz za realem pod wzgledem wydanej w sumie kasy...

 

Nikt tak nie mówił. Każdy duży klub wydaje sporo kasy na transfery. Ale jakby nie było to Barcelonie czy MU sporo brakuje do MC czy jeszcze parę lat temu Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1.Nie jestem twoim kolegą

2.Własnie tym że daje kase mnie denerwuje

1. Przepraszam Pana

2.zazdrosny jesteś czy co? daje kase bo ją ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie piszę błędów ort., ty nie piszesz polskich znaków i mi wysłyłasz link do słownika? Masz naprawdę rozdwojenie jaźni...

 

Weszłem, wyszłem- to co to jest?

 

 

Nic więcej nie umiesz napisać, chyba 1000000000000000000000000000000 raz piszesz to co w ogóle nie ma związku...

Jak sie nie umie czytac ze zrozumieniem. To trzeba jakos nakłonić do nauki.

 

Nie, chodziło mi o to że mowisz że wszystkich wkurzam, a jak na razie to tylko ciebie, i co to? CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM SIĘ KŁANIA, źle zrozumiałeś? Masz małe IQ i nie zdałeś egzaminu gimnazjalnego bo tam o tym było, tak twoje słowa... tylko napisane z polskimi znakami...

Przykro mi zdałem. Jak bym nie zdal to bym nie chodzil do LO.

 

Już Ci pisałem o tym, już Ci mówiłem, niestety ale ty masz taką krótką pamięć że o tym nie pamiętać, mam ci to w każdym poście tłumaczyć, może wysłać Ci delegację która Ci to wytłumaczy?

TEŻ LICZY SIĘ CO BYLO 50 LAT TEMU TU CHODZI O TO ŻE CFC JEST DOBRE OD PRZEJĘCIA PRZEZ ROMANA, może capsem dojdzie.

No też sie liczy, ale jak masz zamiar żyć tylko przeszloscia to wyrzuc komp przez okno.

 

 

Tylko ich niestety nikt nie przejął 7 lat temu... bo oni sa dobrzy, no od zawsze ;)

A sie ogadasz. Cheslea nie bylo znowu taka zła przed przejeciem przez Romka warto poczytac czasami.

 

 

2.Własnie tym że daje kase mnie denerwuje

Klepiesz biede to żal ci d*pe ściska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weszłem, wyszłem- to co to jest?

" " - a wiesz co to jest? To jest cytat, powodzenia...

 

Jak sie nie umie czytac ze zrozumieniem. To trzeba jakos nakłonić do nauki.

Tak, tylko akurat ja rozumiałem tamte posty, lecz ty moich niezbyt, używasz tych samych tektów bo lepszych nie masz...

 

Przykro mi zdałem. Jak bym nie zdal to bym nie chodzil do LO.

To było szydzenie z twoich słów, niestety nie zrozumiałeś...

Do LO zdałeś, a nie znasz polskich znaków :lol2: (sorry, chamskie, ale twój poziom)

 

No też sie liczy, ale jak masz zamiar żyć tylko przeszloscia to wyrzuc komp przez okno.

Nie umiesz zrozumieć intencji, chociaż kilkadziesiąt razy Ci o nich pisałem?

 

A sie ogadasz. Cheslea nie bylo znowu taka zła przed przejeciem przez Romka warto poczytac czasami.

Ale nie taka dobra,,,

 

Klepiesz biede to żal ci d*pe ściska?

:lol2:

Nie jestem biedny, ale nie jestem multimiliarderem i nie chciałbym być :P

 

I nie wiem czy jesteś taki niepoczytany że nie rozumiesz moich postów, o co mi chodzi z tym Abramowiczem.

 

 

Z tego co widzę jesteś poziomem taki jak te dzieci neo piszące w komentarzach na onecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz nie mam zamiaru znowu sie babrać cytowac i odpowiadac.

No tak a propo pclaba przejął Onet to już wiadomo skąd tu sie wziąłes :thumbup:

Wole nie pisac nie na temat bo polecą %%%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki koniec waszej kłótni. Jak coś to na PW :E. A tan na temat, to jak myślicie na którym miejscu ligowe zmagania zakończy Man City i jaki będzie wynik derbów? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...