Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

neonek

Fitroll z podczerwienią - opinie nt. maszyny

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, są już wakacje (dla mnie studenckie :P), a na samych studiach człowiek troszkę ciałka nabył. Postanowiłem rozpocząć wakacje aktywnie (od jutra rowerek, wieczorkiem kosz, czasami siłownia, którą mam u siebie w domu), no ale znajomy coś mi wspomniał o niejakim Fitrollu z podczerwienią, który otworzyli u mnie w mieście dość niedawno (no dobra... może kilka miesięcy to już ma, sam nie bywałem za często w domu w czasie studiów). Teraz czas na bajkę (według mnie): podobno (wiem, fajne słowo :E) facet schudł 20 kg w miesiąc chodząc regularnie na to... Coś wierzyć mi się nie chce, ale w samym internecie mało opinii z pierwszej ręki na ten temat.

Ktoś miał styczność z tym? Warto niby tracić czas i pieniądze (uważam, że małe nie są) na to? Osobiście przez 2 miesiące wolałbym jeździć na rowerku itp., aczkolwiek sama maszyna póki co mnie zaintrygowała. No i niby więcej schudnąć można w krótszym czasie :E. No i nie wiem czy to nie głównie dla Pań (jedną z opinii wyczytałem, że to głównie poprawia jędrność skóry, a nie odchudza :E). Za wszelkie prawdziwe opinie dziękuję. ;) Jeszcze cytat w skrócie o Fitrollu:

 

Fitroll - to urządzenie do masażu z podczerwienią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...