Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Majster'

Serwis A&D - doświadczenia, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zamierzam odesłać swoją kartę graficzną do tego serwisu. Siedziba mieści się we Wrocławiu, strona WWW:

 

http://www.aid-serwis.com.pl/

 

Wygląda całkiem obiecująco a mi szkoda wyrzucać mojego kochanego GeForce'a. Miał ktoś z tym serwisem styczność? Nie odpieprzą roboty na odwal się, są uczciwi? Jeśli temat już był to proszę o link bo nie znalazłem (opcja szukaj zawiodła :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz do nich wysłałem sprzęt..nie naprawili.Nie było problemu z otrzymaniem go z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili mój sprzęt. Oczekiwałem trochę mniejszej ceny ale dali radę. Chula teraz jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili mój sprzęt. Oczekiwałem trochę mniejszej ceny ale dali radę. Chula teraz jak należy

 

Również polecam a&d serwis, przede wszystkim mają sprzęt do lutowania BGA i znają się na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wzieli za naprawe karty graficznej? Sam mam padniętego 7600GT a może dało by sie go przywrócić do życia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem piekarnikiem. Sprawdziło się świetnie tylko potem wypadła mi z ręki i troszkę się potrzaskała... Ale 9800GTX naprawili mi lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy ta firma nadal istnieje? Próbowałem kontaktu przez GG, maila oraz telefonicznie, jednak bezskutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem do nich około 2 miesiące temu zasilacz to też nie naprawili - zwrot bez problemu a czy istnieje - chyba tak skoro jest nadal strona. Na GG nie próbuj nawet tylko telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dzwoniąc słyszy się "nie ma takiego numeru". Próbowałem kilkakrotnie w ciągu kilku ostatnich dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zakładce "kontakt" masz formularz kontaktowy, spróbuj wypełnij i napisz, że prosisz, żeby się z Tobą skontaktowali. Mieszkam we Wrocławiu i mam akurat niedaleko do tego serwisu ale będę mógł sprawdzić czy istnieje dalej dopiero w piątek/może czwartek po południu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ten forumularz kontaktowy również próbowałem kontaktu - bez odpowiedzi.

 

Jak będziesz mógł sprawdzić, to z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopuje ale mam to samo pytanie co BuShMaN więc po co zakładać nowy wątek, ten serwis jeszcze istnieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, istnieje.

 

Tylko mają tak dużo roboty, że nie odbierają telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje, przedwczoraj wypełniłem formularz, wczoraj przyjechał kurier. Ciekawe jak sobie radzą z płytami głównymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiałem tam laptopa i polecam ta firmę. Znają się na serwisie i szybko zdjagnozowali usterkę. Naprawa w 2 dni , tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...