Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luke997

LC Battlestar Galactica Worklog

Rekomendowane odpowiedzi

Szpiegowskie ;) zdjecie nowej czesci - pierwszy sponsorowany element ;)

 

Podziekowania dla DarthBeavis i DangerDen!

 

BSG_SLI_Cover.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luke997 czekamy na foty po zmianach,podkręcasz tylko atmosferę...wrzuć wreszcie większą porcję fotek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luke997 czekamy na foty po zmianach,podkręcasz tylko atmosferę...wrzuć wreszcie większą porcję fotek :P

 

Obiecuje fotki w weekend :)

 

A poki co:

47104 Vantage PhysX OFF

 

Temperaturki duzo lepsze, delta nie skacze wyzej niz 7C, ten RX360 z tylu to byl strzal w dziesiatke.

 

Moze najpiekniej nie wyglada ale robi swoje w chlodzeniu wiec zostanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak będzie sponsoring...i bardzo dobrze ! Byle czego nie sponsorują, oby pieniacze darowali sobie teksty w stylu: "zaprzedałeś się" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak będzie sponsoring...i bardzo dobrze ! Byle czego nie sponsorują, oby pieniacze darowali sobie teksty w stylu: "zaprzedałeś się" :lol2:

 

Nie bedzie - przynajmniej w tym projekcie :) to jedyna czesc (warta moze z ~£5), zaproponowana przez kolege z XS wiec odmawiac nie bede :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG najlepszy komp do grania jaki widziałem .Ile kosztowała Cię całość jeśli można wiedzieć ??

BTw jeden zasilacz ciągnie 3xGTX 480 respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko Ci czas pozwoli to szczerze polecam, tylko uwaga, to wciaga jak nie wiem, ciezko pozniej przestac myslec co by tu jeszcze poprawic/zmienic :)

Tak, to jest prawda. A ja jeszcze nie zacząłem nawet dłubać ;). Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w czwartek mam poprawkę egzaminu no i "uczę się" już od tygodnia :cegla:

 

Ale ogółem to na prawdę zacny projekt. Życzę dostania się do MDPC :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja w weekend maly upgrade - Crucial C300 bedzie na W7 a G2 bedzie na XP do czesci benchmarkow i ew. wiecej gier/aplikacji jak sie miejsce na C300 skonczy.

 

Zmiana podyktowana glownie faktem ze z nowym firmwarem C300 nie ma problemow a jest sporo szybszy, do tego juz mi na G2 zaczelo miejsca brakowac.

 

Mam nadzieje ze przy tej samej okazji ustrzele pare zalegly fotek z plytka BSG na SLI bridge.

 

 

Tak, to jest prawda. A ja jeszcze nie zacząłem nawet dłubać ;). Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w czwartek mam poprawkę egzaminu no i "uczę się" już od tygodnia :cegla:

 

Powodzenia! Ja sie ciesze ze ten etap mam juz za soba :-)

 

 

Ale ogółem to na prawdę zacny projekt. Życzę dostania się do MDPC :).

 

Do tego chyba nie dojdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crucial C300 świetnie wypadł w testach,tym bardziej ciekaw jestem jak się zaprezentuje

w tak silnym konfigu.

Podaj proszę info jak przedstawia się flow w obecnej konfiguracji przy max i min obrotach pompki,

pytam bo planuję dołożenie w nowym konfigu do RX480 drugiej chłodnicy,RX360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj proszę info jak przedstawia się flow w obecnej konfiguracji przy max i min obrotach pompki,

pytam bo planuję dołożenie w nowym konfigu do RX480 drugiej chłodnicy,RX360.

 

Obecnie 230-235 l/h, przy duzym obciazeniu dochodzi do 240 l/h.

12V do pompek, nie reguluje tego, zawsze ida na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 230-235 l/h, przy duzym obciazeniu dochodzi do 240 l/h.

12V do pompek, nie reguluje tego, zawsze ida na max.

 

Przy tej ilości wentyli (i ich prędkości) i dyskach "bez niczego" dawanie pompki na minimum podejrzewam że nie ma sensu. Bo pompka chyba się nie wyróżnia głośnością, co? A tak to przynajmniej jest wydajniej by schłodzić to bydlę.

 

Zestaw godny podziwu do wymienionych zastosowań :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej ilości wentyli (i ich prędkości) i dyskach "bez niczego" dawanie pompki na minimum podejrzewam że nie ma sensu. Bo pompka chyba się nie wyróżnia głośnością, co? A tak to przynajmniej jest wydajniej by schłodzić to bydlę.

 

Zgadza sie, przy maksimum slychac tylko po otwarciu budy (i to trzeba wytezyc sluch).

O przegrzanie pompek nie martwie sie bo wycialem otwory w obudowie i sa bezposrednio nad wiatriakiem :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sigu masz wpisane 2x MCP355 3.25 / EK D5 Dual Top - Single loop

http://81.90.180.2/ekwaterblocks/shop/EK-IM/EK-IM-3831109842515.pdf

EK D5 DUAL TOP jest dedykowany do pompek D5 nie MCP355,co tu jest poplątane?

 

Edit:jednak za coverem z siatki D5-tki raczej schowane,right?

 

Sluszna uwaga - w pierwszych rewizjach byly 2xD5, ostatnio wymienilem na 2x 355 3.25 z dual topem - sig poprawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej luke :)

 

a masz może jeszcze intela? dasz radę pokazać co potrafi crucial podczas zapisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej luke :)

 

a masz może jeszcze intela? dasz radę pokazać co potrafi crucial podczas zapisu?

 

Jasne, Intel teraz siedzi jako dysk na XP do benchy i paru innych rzeczy.

 

A jaki konkretnie test cruciala Cie interesuje? Bo na zrzutach wyzej jest zapis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crucial C300 świetnie wypadł,zarówno przy zapisie jak i odczycie.

Poproszę bardziej szczegółowe testy z ATTO Disk Benchmark.

Crystal to prosty teścik.

 

VANTAGE pokazuje Intel Core i7-970 Processor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATTO zapuszcze jutro - dzis bawilem sie benchami na XP i z ciekawosci sprawdzilem 2 rzeczy:

 

 

1) C300 na SATA III po zainstalowaniu sterownikow Marvella (wyzej byl na MS AHCI)

crystal_C300_marvell_drivers.jpg

 

2) C300 na SATA II (ICHR10)

Crystal_C300_ICHR10.jpg

 

P.S. Co do Vantage i i7 970 to widac ma buga bo nie przypominam sobie wyciagac 980X :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ten napis na budzie "Battlestar Galactica" został wykonany jak? Może bym sobie coś w takim stylu sprawił na mojej budzie? Oczywiście mowa o innym napisie i innej kolorystyce. Niestety kasy na taki sprzęt raczej mieć nie będę, a przynajmniej nie w tym życiu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ten napis na budzie "Battlestar Galactica" został wykonany jak? Może bym sobie coś w takim stylu sprawił na mojej budzie? Oczywiście mowa o innym napisie i innej kolorystyce. Niestety kasy na taki sprzęt raczej mieć nie będę, a przynajmniej nie w tym życiu :D

 

Never say never ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha mówisz? Jak ja nie mogę na nowe biurko nazbierać. Jeszcze dobrze że nie dowiedziałem się do końca o cenę bo wszystko idzie na indywidualne zamówienie. Teraz czekam aż mój antec do mnie wróci, bo koledze go pożyczyłem do testów jakiś tam. Jego buda była tragiczna pod względem pojemności jak i praktyczności i teraz sam się o tym przekonuje bo mi taki badziew stoi na kolumnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ten napis na budzie "Battlestar Galactica" został wykonany jak? Może bym sobie coś w takim stylu sprawił na mojej budzie? Oczywiście mowa o innym napisie i innej kolorystyce. Niestety kasy na taki sprzęt raczej mieć nie będę, a przynajmniej nie w tym życiu :D

 

Napis wyciety CNC w pokrywie i podlozony szczotkowanym aluminium anodozywanym na niebiesko.

 

Never say never ;)

 

Dokladnie. Tez tak kiedys mowilem i jakis czas pozniej jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A że tak zapytam ile taka czynność kosztowała na gotowo cały boczek?

 

Wyciecie CNC laserem w panelu napisu i otworow na 4 wentyle ~100PLN (wedlug rysunku technicznego ktory trzeba przeslac) + tyle samo za 2mm panel aczkolwiek ma on 50x50cm wiec sporo zostalo (na co to nie wiem hehe :) Jest jeszcze wersja 1mm sporo tansza - ok 40PLN.

Do tego siatka na wentyle ok 20PLN no i trzeba miec cos do ciecia tej siatki i aluminium (ja akurat uzywam dremela).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...