Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gotrunks

Android FAQ dla zielonych i początkujących - wersja sierpień 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko do robocikoznawców :)

 

Czy jest jakiś odpowiednik Office na Andka, który by obsługiwał makra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android to zabawka do konsumowania treści, nikt tu nie wnika w tematy pakietów biurowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat używam Office dość często, ale nie skrypty basica

 

btw. troche to głupio wygląda bo pakiet Office na androidzie ma więcej funkcji jak mobilna wersja office na WP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że Andek to zabawka, ale wygrałem tego Tableta z konkursu i w sumie chyba nie mam po co go rozpakowywać - nie popracuję na nim :/

Ktoś chce kupić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że Andek to zabawka, ale wygrałem tego Tableta z konkursu i w sumie chyba nie mam po co go rozpakowywać - nie popracuję na nim :/

Ktoś chce kupić? :)

Nie bardzo rozumiem tego psioczenia bo niby vbs działa na ios czy wp? vbs jest zablokowane standardowo na pc i żeby korzystać z tego na pc najpierw trzeba na to zezwolić. Jakikolwiek pomyśl pracy na tablecie to chybiona idea bez myszki i klawiatury nie specjalnie się da. Jedyne rozwiązanie to hybryda z normalny windowsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie bardzo rozumiem, co ma Twoja wypowiedź do zacytowanej mojej, ale chyba nie ma sensu tego roztrząsać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wideoman

Jak to jest z tym androidem bo nieogarniam. Mam samsung galaxy ace 2 i w nim android 2.3.6. Aktualizacje jak daje w telefonie to nie widzi nowszych. Czy da sie wgrac nowszy i czy ma to sens? Skad pobrac, jak wgrac? iedys to bylo proste jak w nokiach, a z tym androidem troche zawile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wideoman

Czy podczas instalacji trace kontakty i aplikacje?

 

Aktualizowac kiesem od samsunga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić czym różni się android 5.1.1. od androida 4.4.4? poza tym, że ten pierwszy jest nowszy?

 

i które androidy obecnie są dobre, tzn. wersje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na różnice, czy też zmiany rzuć okiem sobie tutaj:

https://en.wikipedia.org/wiki/Android_version_history

Niżej masz wypisane główne zmiany dla każdej wersji androida.

 

Które dobre? Według mnie najlepszą edycją Androida był właśnie KitKat 4.4.4. W mojej opinii najlżejsza wersja.

Ale 5.1.1 i 6.0.x też niczego nie brakuje. Te trzy wersje uznałbym za najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 wprowadził material design (nowy standard wyglądu interfejsu) i usprawnienia w wydajności i zarządzania energią, 6 wprowadził jedynie zmiany kosmetyczne, nic istotnego poza funkcją Doze czyli domyślnie aktywne oszczędzanie energii przy wyłączonym ekranie (telefon zużywa 1-2% baterii na 3-4 godziny). Co jest najlepsze to oczywiście to co najnowsze bo poza może mało istotnymi zmianami widocznymi gołym okiem to pod maską są też poprawki bezpieczeństwa, może ktoś do tego przykłąda małą wagę, ale to tylko znaczy, że jeszcze nie dostał rachunku na 3 tys. zł albo nie zaszyfrowało mu telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tzn? Jak wbijesz na kogoś profil to nie widać, chyba że jest to jakaś ukryta opcja  ale na swoim widać kolorowo  
    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...