Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

elmer80

Router WiFi do DIALOGU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

aktualnie korzystam z routera przewodowego d-link ale czas najwyższy zmontować sieć bezprzewodową w domu więc potrzebuję fachowej porady

chciałbym żeby w jednym urządzeniu były:

- modem adsl annex b (dialog)

- porty lan do podłączenia kablem stacjonarnego kompa

- sieć bezprzewodowa w standardzie "n"

- port usb lub esata lub 1394 do podłączenia dysku twardego

proszę o konkretne modele

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym annexem b będzie ciężko. Jeśli ten d-link działa znośnie to może go zostaw i podepnij do niego TP-Link TL-WR1043ND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem trochę miejsca zaoszczędzić. całość jest we wnęce na przedpokoju. dojdzie dysk i router wifi plus 3 zasilacze. masa kabli itd. w dodatku ten mój d-link czasami okoniem staje. może to wina windows 7? trzeba całość resetować itd. no tak raz w tygodniu. jak to połączyć te dwa routery? ten mój ma wbudowany modem adsl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłbym się pod temat.

Otóż w dwóch miejscach (praca i dom) mam ten sam dialog 2mbit z tymi samymi modemami Siemens Speedstream 4100, routery to d-link di-604 i netgear wgr614. d-link też mi tak średnio raz w tygodniu zwiechę zalicza, ale to w pracy tak być nie może, czasem ciężko go z powrotem przywrócić do życia. Natomiast netgear to masakra, tylko torrent odpalam i zaraz się wiesza, resetuje niemal codziennie, vista i win7 ciągle mają jakieś problemy żeby się z nim połączyć.

Czy istnieje taki router, który dawał by 100% stabilności? Pieniądze nie grają roli, może być standard 4 wejścia lan, 1wan i jakieś wi-fi, niekoniecznie z dalekim zasięgiem, byle działało "przynajmniej lepiej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...