Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krendzel

DiRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

38838146155078733810144.jpg

--------------------------------------------

Info

--------------------------------------------

Codemasters Software - dystrybutor PL

2011 - światowa data premiery

2011 - data wydania w Polsce

2011 - data premiery w USA

Platformy : Xbox360 , PS3 , PC , PSP , Wii , NDS

--------------------------------------------

Screeny

--------------------------------------------

dirt320100806034858135.th.jpgdirt320100806034854932.th.jpgdirt320100806034851917.th.jpg

dirt320100730085158238.th.jpgdirt320100730085155176.th.jpgdirt320100806034901354.th.jpg

--------------------------------------------

Video

--------------------------------------------

Ten post będzie aktualizowany

Post#579

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem nowe screeny (dzięki Morv ) . Mam tylko nadzieje że będzie zaawansowane ustawienie auta do wyścigu tak jak w starych dobrych colinach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super mam tylko nadzieję, że w 3 będzie więcej radjów a mniej tych terenowych wyścigów. Brakuje mi gry w stylu Colina 4 albo 2005...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to będzie kolejny dobry benchmark. Mi w poprzedniej części bardzo nie podchodziło menu. Wolę tradycyjne. Może coś zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ta gre, tylko ze raczej w nia nie pogram bo kompa nowego miec nie bede, a na tym na pewno nie ruszy bo gierka pewnie wyjdzie gdzies za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu było badziewne, ale gra znakomita. Uwielbiam arcade :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, kompa zostawiam jakiego mam i kupuje używane PS3 za ~900zł lub mniej, również dla blueray.

 

Do niedawna wkurzałem się, że obecnie gry są multiplatformowe, przez co jest zastój w interakcji i grafice, ale zaczynam zmieniać punkt widzenia. Czas kupić konsole.

 

Zobaczymy co wymyślą w DIRT3. Właśnie, oby chcieli wrócić do czystych WRC. Pośmigałbym Focusem wśród ciasnych leśnych dróżek, jak w Colinie 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie będą różnice pomiędzy DIRT2 a DIRT3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie będą różnice pomiędzy DIRT2 a DIRT3  ;)

Ken zamiast Subaru będzie jeździł Focusem :szczerbaty:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić Dirta by zrobili normalnego Colina. Po co ten Dirt ? By dodać badziewną karierę, w której jedna trasa specjalnie nie różni się od drugiej ? Czemu serii Rally Championship nie robią ? To byłą dopiero rajdówka :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić Dirta by zrobili normalnego Colina. Po co ten Dirt ? By dodać badziewną karierę, w której jedna trasa specjalnie nie różni się od drugiej ? Czemu serii Rally Championship nie robią ? To byłą dopiero rajdówka :heu:

Wyobrazasz sobie sprzedaz gry w obecnych czasach, ktora jest :

-trudna?

-bardzo dluga?

-byle blad i konczysz z powaznie uszkodzonym autem?

 

Pamietam ta serie, tam niektore oesy jechalo sie powyzej 20 minut, a takich bylo na peczki. Oczywiscie klimat byl niesamowity (noc, swiatla wlaczone, snieg), ale takie gry to wyjatki skierowane do malego grona. Predzej uwierze w cos takiego jako mod do obecnie istniejecych gier wyscigowych niz jako stand-alone, ktore sie sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić Dirta by zrobili normalnego Colina. Po co ten Dirt ? By dodać badziewną karierę, w której jedna trasa specjalnie nie różni się od drugiej ? Czemu serii Rally Championship nie robią ? To byłą dopiero rajdówka :heu:

 

A po co robić grę pod znakiem śp. Colina i płacić za użycie jego nazwiska w grze skoro Codis wypromowało swoja markę. Dirt to Colin, gra nie różniłaby się niczym gdyby zmienili nazwę ;)

 

Czekam na więcej info :) Dirt 2 mną pozamiatał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naraszcie zimowe etapy :) oby nie zrobili takiego zalu jak w Dirt 2 i nie pakowali za duzo wyscigow z rundami bo szybko sie to robi nudne w przeciwienstwie do normalnych tras od punktu a do b...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nowe coliny wcale nie podchodzą :) Wole pograć w starsze coliny albo jeszcze lepiej w Richard Burns Rally

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał grę w stylu starych Collinów. Beż udziwnień, pseudo karier, dziwnych wyścigów. Zwykłe, typowe rajdy. Niechby wzięli kalendarz rajdowy na 2011, nawet nie musiałyby byc wszystkie 13 (bodajże) rajdów. Do kazdego rajdu po pare odcinków. Zwykły setup mechaniczny i jazda. bez tej całej elo otoczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam od siebie że chciałbym aby model jazdy przypominał ten z RBR ;) I odcinki były długie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by było super :) ale wiadomo że dirt 3 będzie grą arcadową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie się zapowiada! Tylko żeby grafika w DX11 była lepiej dopracowana ;))

 

Taaa... grafika, psia mać, to nie wszystko.

Jeśli będzie to taki sam crap jak DIRT 2 to moga mnie pocałować...

 

Ech, żeby tak doczekać się gry w głównej mierze o rajdach WRC z grafiką i optymalizacją na poziomie DIRT 2 i modelem jazdy oraz ustawieniami auta jak w genialnym DIRT 1, czyli takim pomiędzy acade i sim...

 

Obawiam sie jednak, ze różnice pomiędzy częścią drugą i trzecia mogą sprowadzać sie do tych zaproponowanych przez Krendzela... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co tesknia za klasycznymi rajdami to wychodzi w tym roku gra WRC 2010, ktora ma oferowac klasyczne rajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co tesknia za klasycznymi rajdami to wychodzi w tym roku gra WRC 2010, ktora ma oferowac klasyczne rajdy.

Pięknie :D To będzie gra, a nie jakiś dirt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając Black Bean to będzie dobra gra dopiero koło edycji 2014 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie zima i zmienna pogoda, będzie mój must have :] Chyba, że Szwecja będzie taka jak Chorwacja i Malezja w Dircie 2 - po dwa 1,5 minutowe miniOSy i i wracamy do kręcenia się w kółko na 30 sekundowych minitorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Komp jest podłączony do tp-link LS105G, a ten do routera. Nie wiem jak sprawdzić przepustowość. Na drugim komputerze z tą samam płyta główna nie ma w ogóle problemów. 
    • Mam LG C2 42 i Aorus FO27Q3 czyli inne wydania tych samych matryc, o które pytasz.  To dwa różne podejścia, w moim przypadku nawet dwa różne komputery. Pytanie o opłacalność trzeba jakoś zmierzyć dodatkowo, bo chyba nie chodzi Ci tylko o to, czy warto dołożyć/zaoszczędzić 400zł. 1) rozmiar: większy lepszy jak masz biurko 80cm. Na płytszym się umęczysz w grach.  2) rodzaj gier: teoretycznie LG do fabuły, QD-OLED do strzelania, ale na LG wyświetlisz w customowej rozdzielczości obraz 27-32 calowy, więc wzrokiem ogarniesz łatwo cały ekran. 3) odświeżanie: wiadomo, więcej herzów lepsze a puryści mówią nawet, że do ideał zacznie się od oleda 1000hz. Ale już przy 4K 120Hz natykasz się na możliwości GPU. Pomijając kwestię CPU, 120 klatek na 4K to 270 klatek na 1440p. Poniżej 80 klatek na LG mi się już obraz nie podoba, a te 80 klatek w 4K to 180 klatek w 1440p więc dalej bardzo płynnie. Pytanie ile realnie Twoja karta wyciąga teraz w 1440p, bo:. 4) skalowanie: w mojej opinii lepiej wygląda obraz przeskalowany w dół na oledzie niż na IPS. Ale cudów nie ma, to nie będzie wyglądać jak natywne 4K.  5) HDR: jak grasz w fabułę i cenisz sobie ładne widoki: LG zrobi to lepiej, ale jak nie masz do domu TV oleda i nie porównywałeś, to QD-OLED też Cię zachwyci. To ta sama liga i przepaść do fake'owych HDR-ów z typowych monitorów 6) uniwersalność: LG to TV, co nie tylko jest miłym dodatkiem, ale daje możliwość większej regulacji obrazu pod własne upodobania. Nie tylko w zakresie kolorów, jasności i itp, ale np. w zakresie upłynniania ruchu, czyli generacji klatek po stronie TV - niektórzy z małym fps używają tego godząc się z dużym input lagiem. Na monitorze się już tak nie pobawisz. Kolejna cecha TV, to serwisy streamingowe, które na TV wyglądają bdb, a na PC są ograniczane w jakości obrazu (tak, są ewentualnie wtyczki do Chrome). Więc jak oglądasz Netflixy na kompie, to LG będzie tu lepszy.   Ogólnie podsumowując, zacząłbym od punktu pierwszego, jak nie masz odpowiedniego biura, nie czytaj dalej  i kupuj Della.    
    • tak, ppi jest podobne, ale siedząc metr od wielkiego ekranu 4k i grając w 4k będzie miał większą ostrość i klarowność obrazu, niż siedząc 40 cm od 27 calowego 1440p grając w 1440p - kwestia większej rozdzielczości i wielkości ekranu ja u siebie widzę różnicę między 3440x1440 34 cale vs 4k 42 cale
    • A co powiesz o tym chłodzeniu? Nigdy nie montowałem w żadnym zestawie AIO. Będzie dużo wydajniejsze od zwykłego Fortisa czy innego powietrznego? Ten poniższy podejdzie pod obudowę z twojej wrzutki?  https://www.morele.net/chlodzenie-wodne-arctic-liquid-freezer-iii-360-black-acfre00136a-13177667/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwrIixBhBbEiwACEqDJSNh2JAbKuqLu-L8s3mOolc9sDLiDgCG4TeIg29mvBR9b8GF3RrJ3xoCfNYQAvD_BwE
    • Ok fajne cacko tylko trzeba 4090 ażeby ogarnąć stabilnie 360 klatek... i też, czy wypluje ponad te 360 ??  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...