Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krendzel

DiRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

ej teraz sobie zainstalowałem dirta i pierwszy wyścig, auto samo hamuje przed zakrętem, jak to wyłączyć?

 

 

Musisz wyłączyć wszystkie asysty w grze żeby tego nie było. Inaczej nie będziesz mógł swowodnie śmigać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sterowaniem autem. Czy da sie zmienić sile skretu (mocno <-> slabo). Lekko i szybko nacisne strzalke a auto robi mi taki skret ze nie jestem w stanie opanowac samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sterowaniem autem. Czy da sie zmienić sile skretu (mocno <-> slabo). Lekko i szybko nacisne strzalke a auto robi mi taki skret ze nie jestem w stanie opanowac samochodu.

 

Da się ale na klawiaturze nie dasz rady zmienić tego jak grasz.

Jak już na padzie ale jedynie na padach Logitecha możesz zmienić w zależności od modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem + uruchomiłem w trybie zgodności z win 7 i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja mam inny problem i pytanie z nim związane do was; a nawet dwa. Tzn. po ostatnim formacie gra teraz zrobiła sobie folder "savegame" w... D, zamiast w: Moje dokumenty\My Games\DiRT3. Zawsze gry instaluję na D i nagle teraz mam taki fant. Jak zrobić we właściwym miejscu, bo strzelam, że samo ręczne przeniesienie nie zadziała? No i drugie pytanie, jak przestawić grę na offline aby zapisywała stan? Po prostu zrobiłbym sobie bez płyty wtedy, bo na multi i tak nie gram w samochodówki, a startujący napęd drażni mnie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra odkop, bo mam kolejny fant. Grę już mam parę miesięcy, ale dopiero teraz odpaliłem multi i... zonk. Tzn. na liście serwerów strasznie zrywa w menu, a w czasie jazdy też jakby mi zgarniało ze 20 kl./s i tyle, że "da się jechać". Czemu zjada mi płynność w multi? Dodam, że ciągle drze ryja o zapis ducha, który mam niby wyłączony w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie o minimalne wymagania gry Dirt 3 a oto i one:

Minimalne wymagania sprzętowe DIRT 3:

 

system operacyjny Windows XP, Vista lub Windows 7

procesor AMD Athlon 64 X2 2,8 GHz lub Intel Pentium D 2,8 GHz

2 GB RAM

15 GB wolnego miejsca na dysku twardym

karta graficzna Radeon z serii HD 2000 256 MB lub GeForce z serii 8000 256 MB

DirectX 9

karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX

 

Wszystko ładnie ale nie pasuje mi procesor jak to jest przeciez pomiędzy Athlon 64 X2 2,8 GHz lub Intel Pentium D 2,8 GHz jest duża róźnica w wydajności. Z tego co wiem gry wyścigowe nie wykorzystują w znacznym stopniu procesora?Tak więc dlaczego Codemasters zawyża wymagania dla AMD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo AMD "niby" gorszy zegar w zegar itp. itd.  (często na grach w wymaganiach procesor AMD jest nieco "lepszy") :E

 

 

Czy jest jakaś możliwość obejrzenia sobie powtórki w slowmotion? Gdzieś czytałem że niby na kierownicy lub padzie jest taka opcja (bo któryś tam pedał/gałka pozwalała na spowolnianie czasu). Czy jest jakakolwiek możliwość slowmotion na PC (klawa)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dorwałem po taniości kluczyk do DiRT'a i GFWL oczywiście na start jest udręką (service not available in your region).

Jak dodrzeć DLC, bo żadne przez GFWL nie chce się zedrzeć i jaki patch jest najnowszy, bo widzę, że słowo patch się kilka razy przez tą stronę przewinęło :P

 

Gra jest na steam'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam oryginał Dirt3 - zrobiłem sobie obraz gry i ładuję do udawacza (CloneDVD) i jak chcę uruchomić to pisze:

 

No disc inserted.

Please insert the original "DiRT 3" CD/DVD.

Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=nodisc for further, more detailed information.

 

Przeczytałem chyba wszystko na ten temat i znalazłem coś gdzie jakiś gostek opisuje to samo co ja, ale nic nie znalazłem co by mi pomogło - może pomożecie?

 

Czasami pisze tak:

 

Conflict with Emulation Software detected.

Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=5000 for further, more detailed information.

 

Nie chcę używać oryginalnej płytki więc nagrałem drugą na DVD i mi pisze:

 

Unable to authenticate original disc within time limit.

Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=timeout for further, more detailed information.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz kopie zapasowe gry która aktualnie jest warta ze 20zl? w jakim celu? zastanów się, poza tym myślisz, że to takie proste i wystarczy sklonować płytę i będzie wszystko śmigać? to w takim razie po co robią cracki do pirackich wersji? dostałeś swój pierwszy komputer na komunie czy jak?

Włóż oryginalną grę do napędu i nie kombinuj inaczej nic z tego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni DiRT 3 jest juz przeniesiony na Steam. Osiagniecia sa juz steamowe, save z wersji gfwl nie dziala. Jako bonus dostajemy kompletna edycje ze wszystkimi DLC. Ktos z Was gra? Kilka lat temu zrobilem calaka na gfwl, a teraz robie to samo na Steamie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmigam, śmigam, brak GFWL od razu przyczynił się do lepszego komfortu pierwszego uruchomienia :E

Gra daje radę z DSR 4K i powiem, że mimo czasu modele aut robią wrażenie, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych/nocą.

 

Jedyny problem, że analog jeden już mam wyrobiony i muszę pobawić się konfiguracją. Mam nadzieję też, że za długa na Dirta NG nie każą nam czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze kupić ale nei za 20 euro poczekam moze na promo od cdp.pl bo juz mnie naszła ochota na tą gre :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc klucze z pudelkowych wersji mozna wpisac na steamie, wiec kup jakas tania nowke w pudelku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc klucze z pudelkowych wersji mozna wpisac na steamie, wiec kup jakas tania nowke w pudelku. :)

Chyba tak zrobie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się tym Dirtem zainteresować? ;) Szukam czegoś w stylu starych Colinów, gdzie mógłbym sobie fajnie pośmigać. ;)

Chyba, że możecie polecić coś innego w tym stylu? :E

Btw, na allegro widzę tylko wersje na PS3/X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się tym Dirtem zainteresować? ;) Szukam czegoś w stylu starych Colinów, gdzie mógłbym sobie fajnie pośmigać. ;)

Chyba, że możecie polecić coś innego w tym stylu? :E

Btw, na allegro widzę tylko wersje na PS3/X360.

Jest fajny, gymkhana może irytować, bo platyny są naprawdę wyśrubowane, ale rally i rallycross jeździ się świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zacząłem znowu przechodzić jedynkę tym razem na kierze, zabawa przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo przyjemnie gra, zacząłem właśnie teraz po przeniesieniu na steama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakies na namiary na tanie pudełko poniżej 40 zł???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...