Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krendzel

DiRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Da się zagrać split screen na kierownicy Formula Force EX ( nie ma gotowych ustawień w grze, musiałem sam konfigurować ) i klawiaturze? Ostatnio grałem z kolegą, on na swoim padzie od xboxa a ja nie kierownicy. Chciałbym się dowiedzieć czy da się zamiast pada ustawić klawę.

PS

Jak kręcić "Bączki" ( w grze bodajże Donuts ) na kierownicy? Jakoś nie mogę tego obczaić. Z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dzisiaj singla w Dircie na 100%. :) Teraz pozostało mi 9 achievów z multi do zdobycia. Na calaka potrzeba minimum 30 godzin. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś wysłać save? Nawet nie całe 100% tyle żeby były wozy odblokowane itd. Bo gram na splitscreenie i mało wozów a tam się nic nie zdobywa.

A w internecie znalazłem tylko od X360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugugu

Chcialbym zapytac czy w Dirt 3 jest jakas opcja jak uberprobkowanie ? cos podobonego ? Ostatnio kupilem gre Dirt 2 i Dirt 3 i podobno trzecia czesc jest znacznie lepiej zoptymalizowana i lepiej chodzi. w drugiej czesci avg fps wynosi 60 a w trzeciej ledwie udaje mi sie zatrzymac te 35fps. oczywiscie wszystko ustawione na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam grę. Dodajcie mnie do znajomych :

 

 

EveryEU

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, mam ustawione gdzie się da na ultra, reszta na high i wydaje mi się ta grafika biedna. Lata mi ładnie w 1920x1080 ale nie jestem jakoś strasznie nasycony tą grafiką. Po drugie przesadzili z odczuciem prędkości- czuje się w tym aucie jak w statku kosmicznym. To jest dx11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ♪ musique ♫

Zapraszam do dyskusji w kwestii tej gry.

 

Temat

 

Nie chcę tłumaczyć problemu, ponieważ jeszcze inna osoba z tym nie może sobie dać rady. Macie taki efekt w grze ? Zapraszam do dyskusji. Mam nadzieje, że Wasze wypowiedzi dadzą mi odpowiedź na moje pytanie,

 

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh Marzy mi się Dirt zrobiony na bazie starych Collinów. Czyli only rajdy + kariera jak za starych czasów czyli tabela, rajdy składające się z poszczególnych odcinków i ogólna punktacja po każdym rajdzie. Miedzy odcinkami naprawa samochodu plus zmiana ustawień. Trasy w różnych klimatach (deszcz, śnieg, pustynia, lasy). Wystarczyła by mi grafika i model jazdy z Dirt 2 bo tam etapy rajdowe były naprawdę świetne, zaś reszta ssała dość mocno. No ale cóż takie, życie, że teraz już takich gier nie ma, bo dla Casuali była by za skomplikowana i za trudna :/ i by się nie sprzedała. Teraz musi być kretyńska kampania typu graj wyścigi po kolei, zbieraj kase i inne achievy i kupuj nowe samochody i scigaj sie dalej. I to wszystko z komentarzem jakiegoś znanego (w USA) pozerskiego kierowcy.

 

Nie wiem jaki jest dirt 3 ale wnioskuje, że taki sam, chodź może i się mylę :P ale nie chce mi się poświęcać cennego czasu na czytanie całego wątku o grze, która pewnie jest klonem poprzednich wersji Dirta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja... i po za ściągnięciem 600MB nic innego nie zauważyłem. Dźwięk jak był cicho tak jest cicho... więc mi w niczym nie pomógł....

 

Start - wszystkie programy - Blue Ripple Sound - Rapture 3d- speaker layout - Decoder -> Volume na +12dB i po problemie cichego dźwięku w grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh Marzy mi się Dirt zrobiony na bazie starych Collinów. Czyli only rajdy + kariera jak za starych czasów

 

 

Tak to by było piękne i do tego poproszę zremasterowane trasy z 1,2,3 częsci. Tak samo jak popsuli TOCA Touring Cars dodając inne auta tak samo zepsuli Colina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start - wszystkie programy - Blue Ripple Sound - Rapture 3d- speaker layout - Decoder -> Volume na +12dB i po problemie cichego dźwięku w grze ;)

 

Ta... żeby to pomagało... ja to na starcie już zrobiłem i dupa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh Marzy mi się Dirt zrobiony na bazie starych Collinów. Czyli only rajdy + kariera jak za starych czasów czyli tabela, rajdy składające się z poszczególnych odcinków i ogólna punktacja po każdym rajdzie. Miedzy odcinkami naprawa samochodu plus zmiana ustawień. Trasy w różnych klimatach (deszcz, śnieg, pustynia, lasy). Wystarczyła by mi grafika i model jazdy z Dirt 2 bo tam etapy rajdowe były naprawdę świetne, zaś reszta ssała dość mocno. No ale cóż takie, życie, że teraz już takich gier nie ma, bo dla Casuali była by za skomplikowana i za trudna :/ i by się nie sprzedała. Teraz musi być kretyńska kampania typu graj wyścigi po kolei, zbieraj kase i inne achievy i kupuj nowe samochody i scigaj sie dalej. I to wszystko z komentarzem jakiegoś znanego (w USA) pozerskiego kierowcy.

 

Nie wiem jaki jest dirt 3 ale wnioskuje, że taki sam, chodź może i się mylę :P ale nie chce mi się poświęcać cennego czasu na czytanie całego wątku o grze, która pewnie jest klonem poprzednich wersji Dirta.

No niestety...

A DiRT3 jest... biedny. Nawet na split screenie z kuzynem nie chce się nam grać w to i idziemy na CMR4

Rajdy są takie nijakie, grafika też szału nie robi. Powiem nawet że DiRT2 był lepszy - i to w grafice i w modelu jazdy.

Tragedia wręcz. Jak widać to grafikę tylko kupiłem dla BF3 bo reszta super gier co wychodzą/wyszły to gnioty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak ustawić split screen na dwa monitory tak żeby obraz był normalnych rozmiarów (nie przecięty na pół).

W panelu nv monitor 1 ustawiłem jako góra a 2 jako dół za to gra nie widzi takich rozdzielczisci i widać gre na jednym monitorze.

Bawił już się ktoś w to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem w to po raz pierwszy. Powiem, że wrażenia wyśmienite.

Teraz takie małe pytanko- gdzie mogę szukać efektów teselacji? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wam podobają moje efekty,też zmieniłem felgi bo stare mi się znudziły :)

Sczególnie fajnie to wygląda oglądając replay :P

 

562e3932.jpg

 

167a5f3b.jpg

 

491e7dc3.jpg

 

f75d32be.jpg

 

67bbbf4f.jpg

 

e4658cdb.jpg

 

b78e2902.jpg

 

d7d463ca.jpg

 

3bfa81ff.jpg

 

92ec1784.jpg

 

35e6a7fd.jpg

 

1db8d595.jpg

 

 

 

Podziękowania dla Cobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na początku drugiego sezonu. Niestety o ile dwójka po ok 2h gry wyczerpywała mnie natłokiem wrażeń, to trójka zwyczajnie nudzi. Na razie iwenty rajdowe wydają się być tylko jakimiś wstawkami na odczep się, a tak dalej mamy to co wtedy tylko w innej oprawie. OSy są nudne jak flaki z olejem, no ale na razie nie będę oceniał całości bo to Finlandia, więc wiadomo. Cały jeden trójkąt zrobiony z Gymkhana`y , drifty i trochę rajdów. Wolałem koncept z poprzedniczki, w której można jeździć tą samą furą przez większość czasu. W tym momencie próżno szukać dobrych, otwartych etapów pustynnych na te terenówki. Pozytywny akcent to wyścigi head to head. Etapy deszczowe mozna o kant d... rozbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można ustawić deszczu w nocy :/

Moglibyście mi podpowiedzieć jak zrobić achievementy:

Road Trip (muszę pojeździć do końca czasu? oczywiście z co najmniej 3 graczami, a jeśli wyjdą w międzyczasie to achiev będzie zaliczony?)

Honorable Driver (co to jest to cautions rating?)

Cheeze It! (jak ten tryb włączyć?)

Zostało mi 6 aczików do zdobycia, ale nie wiem jak zdobyć te powyższe. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wam podobają moje efekty,też zmieniłem felgi bo stare mi się znudziły :)

Sczególnie fajnie to wygląda oglądając replay :P

 

Podziękowania dla Cobry ;)

 

Bardzo ładnie ;) Oby tak dalej i będzie cud miód ;P

 

Pozdro ;):thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kogoś chętnego do zdobycia jednego acziwka. GamerTag DaintyKwietas :) 3 osoby na Joyride 20 minutowy by się przydały. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was tez Dirt 3 rozgrzewa karte do 80 stopni ?

Wszystkie ustawienia na maks w dx9

 

Sterowniki nowe 275.33

 

Nie wiem czy te upały tak dają popalić

I czy te 80 stopni to powód by sie obawiać o karte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam maly problem :/

sciagalem cos w firefoxie i wlaczylem sobie dirta na chwile . i jak sie sciaganie skonczylo to mi sie gra zminimalizowala i przelaczyla w okienko . i teraz caly czas jak wlaczam gre to mam w okienku :/ w opcjach nie da sie nic zmienic na pelny ekran WTF ?? :hmm:

 

dobra juz mam , alt + enter :boink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was tez Dirt 3 rozgrzewa karte do 80 stopni ?

Wszystkie ustawienia na maks w dx9

 

Sterowniki nowe 275.33

 

Nie wiem czy te upały tak dają popalić

I czy te 80 stopni to powód by sie obawiać o karte ?

82 stopnie to ja mam jak nic nie robie na komputerze ;) podczas gry karta grzeje sie do 95 stopni, tak więc myśle że nie powinieneś sie o nic martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...