Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

inseem

Samsung Galaxy S I9000

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ww. telefon ma program do gps czy sam odbiornik gps a program trzeba oddzielnie kupic? jesli ma to gdzie on jest ukryty bo moja dziewczyna nie moze go odnaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego. Ale można łatwo małym programikiem odblokować taką funkcjonalność w Google Maps, które oficjalnie u nas nie działa, ale po zainstalowaniu programu radzi sobie całkiem dobrze. Tylko niestety komendy dźwiękowe wydawane są jakimś strasznie dziwnym angielskim (słaby syntezator mowy..)

 

Poza tym świetne jest NaviExpert, ale raczej do używania tylko w Polsce bo musi pobrać dane z neta (tak jak Google Maps zresztą..)

 

Poza tym masz Sygic, CoPilot, NavDroyd itd.. chyba wszystkie płatne, poszukaj na Google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylbym wdzieczny jak bys mi wylozyl kawe na lawe jak odblokowac to navi googla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylbym wdzieczny jak bys mi wylozyl kawe na lawe jak odblokowac to navi googla :)

Może google ma taką informację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie odblokować? :hmm: Wchodzisz na Market, pobierasz i masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie odblokować? :hmm: Wchodzisz na Market, pobierasz i masz.

No i przy wyznaczaniu trasy masz tylko mapke zamiast nawigacji o czym wczesniej informowal komunikat ze nawigacja nie jest dostepna w tej lokalizacji (Polsce).

 

Program odblokowujacy navi u nas jest na stronce z modowanymi fw a tu takich zdaje mi sie podawac nie wolno :)

Ale nikt nie zabronil podawac linkow do google, chyba ze sie myle :)

http://www.google.pl/m/search?q=google+maps+brut&aq=f&oq=&aqi=p4-k0d0t0&fkt=289981&fsdt=295260&csll=&action=&ltoken=fd992bfb36ca3

1 link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program odblokowujacy navi u nas jest na stronce z modowanymi fw a tu takich zdaje mi sie podawac nie wolno :)

Ale nikt nie zabronil podawac linkow do google, chyba ze sie myle :)

http://www.google.pl/m/search?q=google+maps+brut&aq=f&oq=&aqi=p4-k0d0t0&fkt=289981&fsdt=295260&csll=&action=&ltoken=fd992bfb36ca3

1 link

Sprytne obejście regulaminu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj najpawdopodobniej wezme galaxy S,ale w salonie w ktorym bede bral ten telefon,mają tylko wersje 8gb....wiadomo ze mozna dokupic karte pamieci,ale wyczytalem gdziec,ze niekktorych aplikacji nie zapisze na karcie pamieci?Czy to prawda?Czy model 8gb wystarczy?

Ile gb karte pamieci maksymalnie obsluguje ten telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wersjami 16Gb podobno jest bardzo cięzko (na Allegro ostatnio nie widziałem chyba ani jednej), zaś w kwestii instalacji, to nie wiem, w czym masz problem - instalujesz programy w pamięci wewnętrznej, a na dokupionej karcie pamięci wrzucasz multimedia itp. Jaki to problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baronik,to moj pierwszy telefon z androidem-w sumie to pierwszy z tego rodzaju systemem-po prostu nie wiem czy ilosc 8gb pamieci wewnetrznej wystarczy ,skoro tylko tam mozna instalowac programy-nawet nie wiem ile one zajmuja i czy po instalacji jakiej nawigacji nie zabraknie miejsca.Dokupienie karty pamieci nie jest problemem-to oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baronik,to moj pierwszy telefon z androidem-w sumie to pierwszy z tego rodzaju systemem-po prostu nie wiem czy ilosc 8gb pamieci wewnetrznej wystarczy ,skoro tylko tam mozna instalowac programy-nawet nie wiem ile one zajmuja i czy po instalacji jakiej nawigacji nie zabraknie miejsca.Dokupienie karty pamieci nie jest problemem-to oczywiste.

 

 

Wszelkie programy na komórkowce zajmują od kilkuset kilobajtów do kilkudziesięciu megabajtów (te bardziej multimedialne, czy gry). Nawigacje też nie są większe jak kilkaset megabajtów (np. nowa automapa Polski to ok 250 MB). Więc na dobrą sprawę, jak nie wrzucisz całej kolekcji mp3 i filmów na telefon, to nawet 8 GB powinno Ci styknąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Galaxy S pamięć i tak jest podzielona - w wersji 8GB 2GB są widoczne jako pamięć telefonu, pozostałe 6GB system widzi jako 'wewnętrzną kartę pamięci'. W pamięci telefonu są instalowane aplikacje, natomiast ich dane (jak np. mapy do nawigacji) są przechowywane na karcie pamięci (mogą być przechowywane zarówno na 'wewnętrznej' jak i zewnętrznej, wsuniętej w slot).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za rozwianie watpliwosci.Czyli dziobne wersje 8gb,skro to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w razie czego zawsze możesz potem dokupić jaką kartę pamięci - teraz 8 GB możńa kupić za nieduża kasę, więc nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przy wyznaczaniu trasy masz tylko mapke zamiast nawigacji o czym wczesniej informowal komunikat ze nawigacja nie jest dostepna w tej lokalizacji (Polsce).

 

Program odblokowujacy navi u nas jest na stronce z modowanymi fw a tu takich zdaje mi sie podawac nie wolno :)

Ale nikt nie zabronil podawac linkow do google, chyba ze sie myle :)

http://www.google.pl/m/search?q=google+maps+brut&aq=f&oq=&aqi=p4-k0d0t0&fkt=289981&fsdt=295260&csll=&action=&ltoken=fd992bfb36ca3

1 link

Dzięki temu osiąga się pełną funkcjonalność nawigacji google? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baronik,to moj pierwszy telefon z androidem-w sumie to pierwszy z tego rodzaju systemem-po prostu nie wiem czy ilosc 8gb pamieci wewnetrznej wystarczy ,skoro tylko tam mozna instalowac programy-nawet nie wiem ile one zajmuja i czy po instalacji jakiej nawigacji nie zabraknie miejsca.Dokupienie karty pamieci nie jest problemem-to oczywiste.

Jeden program to <10mb więc 2gb spokojnie starcza, poza tym od A2.2 można instalować aplikacje na karcie pamięci.

 

Dzięki temu osiąga się pełną funkcjonalność nawigacji google? :)

Tak, na tyle na ile jest to możliwe (nie pokazuje np. natężenia ruchu, brak polskiego lektora), ale generalnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,raz jeszcze dziekuje za uwagi.

Mam juz Galaxy S...16 gb model,troche w tym przypadku...moze Wam opisze,bo zabawna sytuacja :E

 

W czwartek poszedłem do salonu po telefon-interesowal mnie oczywiscie tylko galaxy.

Typ z salonu przyniosl mi Galaxy,oczywiscie zapytałem czy to model 16 Gb,odparł ze nie i ze nie maja obecnie 16 gb modeli :Up_to_s:

Wiec zaczóem krecic nosem,jaka to krzywda mi sie dzieje i jaki jestem nieszczesliwy.

Typ powiedział ze moze mi gratis dodac 8gb karte,wiec wtedy bede mial razem 16gb i wyjdzie na to samo.

Odpowiedzialem ze tylko pozornie to samo,bo bede mial zajety slot pamieci i ogolnie dalej narzekałem ...wiec typ zapytal czy jezeli dostane 16Gb karte bede zadowolony?To juz mnie w miare zadowoliło,zaczelismy zbierac sie do podpisania dokumentów ale...byla juz 19.20 i nie mogł mnie zweryfikowac w Vodafonie,bo oni maja otwarta obsługe do 19...zirytowalem sie mocno,bo juz bylem napalony na telefon(wiecie jakie to uczucie),bardzo przeprosil i zaproponowal przyjzad w piatek,co tez zrobilem.

w piatek obsługiwal mnie juz inny fgacet,ktory mial zostawiona wiadomosc odnosnie mojej osoby.

Szybko wiec podpisalismy umowe,zapytalem o 16 gb pamieci(chodzilo mi o karte),odpowiedzial ze wszystko jest w pudełku.

Wyszedlem,pojechalem do domu,rozpakowalem pudelko i ...nie ma karty.Cisnienie mi podskoczyło strasznie,bo nie chcialo mi sie po prostu jechac raz jeszcze do centrum.

Zadzwonielm z wielkim wzburzeniem i zapytalem sie gdzie moja karta...

Facet odpowiedzial,ze przeciez dostałem telefon 16 gb :o ,lekka konsternacja-luknolem na pudelko-faktycznie 16 GB Galaxy-ktorego ponoc nie mieli :cool:

 

Pech typa polegał na tym,ze na kontrakcie bylo napisane ze mam dostac telefon i 16 gb karte pamieci...wiec oczywiscie dzisiaj poszedlem i upomnialem sie o karte,którą dostałem :lol2: -tym samym mam łacznie 32 Gb,co mnie na obecna chwile zupelnie zadowala :)

 

Sorki ze sie rozpisałem ,ale sytuacja leko zabawna-w sumie dobrze na tym wyszedlem :D

 

Sam telefon jest niesamowity,bo prostu rewelacja-choc dopiero musze zapoznac sie z androidem,mam nielimitowany internet w abonamencie-wiec zabawa tym telefonem bedzie tym bardziej przyjemna.

 

Mam jeszcze jedno pytanie,czy beterie w tym telefonie musze formatowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

Nie musisz, takich zabiegów już dawno się nie stosuję. A tak w ogóle to zabawna historia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia jestgit, tyle ile za niego zapłaciłeś w końcu :D Bo tu się cieszysz a wyjdzie że jeszcze zapłaciłeś za to i oni sobie drożej policzyli za kartę niż chodzą np. po allegro ;D :E

PS. Typowy polak - dostanie dłoń to weźmie rękę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon za darmo ,przedluzylem swoja umowe na duzo lepszych warunkach niz dotad mialem,a place mniej-za karte oczywiscie nie zaplacilem-to byl swego rodzaju bonus-nie wiem jak teraz jest w Polsce,ale w anglii przy zakupie telefonu mozna wytargowac jakies bonusy...tyle ze kaurat tutaj troche im sie poj... heh,wiec dlaczego tego nie wykorzystać ;)

 

zreszta,chcieli mi wcisnac model 8 gb,choc ide o zaklad ze kiedy pierwszy raz przyszedlem mieli tez 16 gb...jak widac chytry dwa razy traci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta historia tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jesteśmy nie tylko w piłce nożnej za Gabonem i Mali... W Polsce nie dość, że utargowanie czegokolwiek za kilkanaście złociszy graniczy z cudem, to już dostanie nowoczesnego telefonu za free jest zjawiskiem niezwykle rzadkim, jeśli w ogóle możliwym. Mam ten sam problem przy każdym przedłużaniu umowy - po tylu latach w jednej sieci lepiej się traktuje nowych klientów, niż sprawdzonych, z ponad 10 letnim stażem. Gratulację z fajnego telefonu dla autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas żeby dostać taki telefon to tylko najdroższe abonamenty i to jeszcze za dopłatą do telefonu. A gdzie tam jeszcze targowanie się o sam telefon, jego wersje czy jakieś bonusy typu karta pamięci. Operatorzy nie przewidują takich atrakcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem przy każdym przedłużaniu umowy - po tylu latach w jednej sieci lepiej się traktuje nowych klientów, niż sprawdzonych, z ponad 10 letnim stażem. Gratulację z fajnego telefonu dla autora.

Następnym razem złóż wypowiedzenie umowy na piśmie w salonie i poczekaj na telefon konsultanta. Jak masz daleko do salonu to nawet nie zdążysz dotrzeć do domu ;) Wierz mi, całkiem inaczej będą z Tobą rozmawiać, gdy będą przekonani, że odchodzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta historia tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jesteśmy nie tylko w piłce nożnej za Gabonem i Mali... W Polsce nie dość, że utargowanie czegokolwiek za kilkanaście złociszy graniczy z cudem, to już dostanie nowoczesnego telefonu za free jest zjawiskiem niezwykle rzadkim, jeśli w ogóle możliwym. Mam ten sam problem przy każdym przedłużaniu umowy - po tylu latach w jednej sieci lepiej się traktuje nowych klientów, niż sprawdzonych, z ponad 10 letnim stażem. Gratulację z fajnego telefonu dla autora.

 

 

No tutaj mozna sie targowac,z tym ze bralem w vodafonie tylko w phone4you(oni oferuja uslugi kilku operatorow)-tutaj moim zdaniem jest lepsza obsługa.

Kiedy ostatni raz brałem telefon na abonament-czyli 1.5 roku temu-był to Samsung S8300(Tocco Ultra),to wykłocalem sie,zeby mi dali Playstation 3 :lol2: ,ale wtedy to bylo dla nich zbyt duzo,zaproponowali mi xboxa360 Elite-a ze akurat mialem wtedy komunie chrzesniaka-przydal sie na prezent :)

 

Przy drogich modelach trudno cos wyciagnac-ale jakies pokrowce,karty pamieci czy słuchawke bluetooth zawsze sie wyrwie-w moim przypadku jest to karta 16GB.

 

Dzieki za gratulacja-i sam sie ciesze bawiac sie tym telefonem-mysle ze to jest to czego szukałem.

 

Patrzylem tez na Iphone 4,ale ten telefon w moim odczuciu jest przesadnie drogi-musialbym wziac go w drozszym abonamencie niz mam i jeszcze doplacic chyba 90 funtów-to miom zdaniem przesada ,choc to z pewnoscia jest rewelacyjny telefon.

 

W abonamencie ktory mam moglem tez miec iphona 3 GS,ale po prostu galaxy S mnie zauroczyl i nawet sie nie zastanawialem nad wyborem, HTC desire tez odpadl w bezposreniej konfrontacji-choc to ocvzywiscie tez swietny telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..wrzucam filmy na telefon i nie chce mi ich odtwarzac-telefon obsługuje divixy,nie wiem w czym problem.

Na stary telefon -Samsung S8300 kopiowalem film bezposrednio na karte i dzialaoo bezproblemowo :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...