Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pavel332

Włączanie Bluetooth w Windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałem styczności z Windows 7... po pierwszym uruchomieniu laptopa wyłączyłem bluetooth z autostartu żeby niepotrzebnie nie działał. Teraz gdy potrzebuję go załączyć nie mogę znaleźć gdzie się to robi...

Proszę o pmoc w tym małym problemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Ci nie pomogę ale ja na swoim laptopie mam na panelu przednim przycisk do włączania Bluetooth więc może i sprawdz u siebie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo napisałeś - tym na pewno nie pomożesz a zrobiłeś mi już nadzieję że problem rozwiązany :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci chodzi tylko o włączenie bluetooth to ja mam tak u siebie na Windows 7 dajesz urządzenia i drukarki potem szukasz w urządzeniach swojego laptopa klikasz i tam masz dwie zakładki(ogólne i sprzęt) poszukaj bluetooth w zakładce sprzęt(przynajmniej u mnie tak jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tam już sam dotarłem tylko najdziwniejsze jest to że w tym miejscu u mnie na liście nigdzie nie ma słowa Bluetooth :/ ale przecież niemożliwe żebym całkowicie usunął Bluetooth z lapka.... Bo ojciec mnie już opieprzył że miałem tego nie wyłączać z autostartu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a nie próbowałeś go znowu wlączyc w autostarcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to właśnie że nie mam go teraz w autostarcie bo usunąłem żeby mi się nie włączał niepotrzebnie i teraz nie mogę znaleźć gdzie się go włącza w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już tak - dałem dodaj urządzenie i czekałem... po jakichś 3-5 minutach szukania bez skutku dałem spokój... Nie mam już pomysłu :( kurde przydałby się Bluetooth a tu nie mogę go uruchomić :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dasz menadzer urządzeń jesli tam nie będzie to daj w menadzer urzadzen widok i wlącz ukryte urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, no nie ma tam tego nigdzie :( czyżbym coś spierdzielił na poważnie :kwasny: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj może od nowa sterowniki wgrac to może gdzieś wyskoczy:) A jeśli to nie pomoże to jakie masz włączone uruchamianie?normalne?diagnostyczne?selektywne? Jeszcze czytałem ze jak nie masz przycisku na panelu laptopa to spróbuj Fn + F1-12

 

A tak wogóle to jaki masz laptop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię odkop, ale napiszę. Dzięki Huciap Fn+F12 działa na Toshibie Satellite :) zrobiłem to samo co autor i też nie było nigdzie możliwości włączenia, aż po zresetowaniu tym skrótem wifi i jednocześnie bluetooth jak się okazazało, ikonka bluetooth wróciła na pasek zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...