Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek75

BIOS nie widzi pendrive'a - nie mogę zainstalować WIndows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wczoraj sformatowałem partycję systemową, co okazało się strasznym błędem, bo po tym nie mogłem odpalić żadnego z dwóch systemów, które miałem zainstalowane (na 2 różnych dyskach), ale dostałem odpowiedź, że powinienem użyć płyty z Win7 i naprawić istniejący system.

 

Sęk w tym, że teraz nie mam płyty z Win7, a jedynie pendrive'a. Przed formatem instalowanie systemu właśnie z niego odbywało się bezproblemowo, a po formacie (chyba po nim, co prawda bezpośrednio przed go nie używałem, ale wcześniej działał) z nieznanych mi przyczyn nie mogę już instalować systemu z pendrive'a - gdy w BIOSie mam ustawione ładowanie systemu z urządzenia przenośnego, przy starcie komputera dostaję wiadomość "reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key", czyli chyba tak, jakby nie widział tego pendrive'a. Czytałem, że takiego "errora" niektórzy dostają jak się zepsuje HDD, ale u mnie z HDD startuje bez problemu, tylko z tego pendrive'a - nie wiem czemu - nie może. Dodam, że na laptopie widzi go bez problemu.

 

Z góry dzięki za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...