Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Payti

Monitory LCD 120Hz z obsługą 3D ....

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ma ktoś z Was może info co można w chwili obecnej dostać na rynku z monitorów 120Hz pod 3D. Narazie jednego rozsądnego kandydata co znalazłem z obsługą nVidia 3D Vision to :

 

- Acer 23.6" GD245HQbid 3D (120Hz)

 

Czy ktoś z kolegów miał do czynienia z innymi monitorami 120Hz Samsunga lub Alienware bądź innych producentów ?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...

 

Jedyne co jest warte uwagi to:

 

ASUS VG236H 23"

 

lub

 

Samsung 2233rz 22"

 

Dell Alienware AW2310 (mialem okazje przetestowac go) ma powazne problemy nawet przy podswietleniu/jasnosci ustawionej nieco na okolo 40% tj. podczas grania w gre gdzie wystepuja ciemne lokacje - to w ostatecznosci przez nieudolnosc inzynierow mamy piekna poswiate przez zbyt intensywne podswietlenie (backlit bleed - czy jak to sie zwie). Jeszcze nie wspomne ze monitor tez swoje kosztuje; ~1800zł

 

Acer 23.6" GD245HQ - z recenzji wyczytanych na zagranicznych forach mozna wywnioskowac ze meczy wzrok podczas normalnego uzytkowania np. przegladania internetu - dlatego gdyz, monitor ma na stale ustawiony Overdrive ktory powoduje ze czcionka i inne elementy wygladaja jakby mialy wieksza ostrosc - zaleta tego rozwiazania - szybsza reakcja matrycy. Kolory w porownaniu do Alienware sa nieco gorsze, kontrast porownywalny w obu modelach.

 

ASUS VG236H - monitor ktory ma dodatkowo okulary 3D nvidii dolaczone do zestawu, matryca glare wg. pierwszych recenzji oprocz ze odbija swiatlo to daje rowniez lepsze oddanie kolorow i dobry kontrast na poziomie 800:1

 

Samsung 2233rz - dobre kolory (porownujac do starego Samsunga 223BW - jest lepiej) , dobry kontrast, jak masz szczescie to jeszcze na allegro moze spotkasz ten monitor, w zadnym ze sklepow online na obecna chwile go nie znajdziesz - sam osobiscie kupilem go i nie zaluje, poprzednio mialem (uwaga: teraz niektorzy moga uznac to za szalenstwo) HP ZR24W i brakowalo mi tej "plynnosci" ktorej mozna bylo na starych CRT doswiadczyc wiec postanowilem zamienic go na tego Samsunga - wiem wiem ze CRT to same zelty o kolory i inne bla bla bla ale o mobilnosci, zajmowania miejsca na biurku to wszyscy cicho siedza. 3D Nvidii nie mialem okazji jeszcze testowac ale wiem ze to istny mind blow po Avatarze wiec kupie okularki jak bede mial kase. Sam monitor na allegro ostatnio byl za okolo 1200 zł

 

Jezeli spotkasz na drodze monitor Viewsonic VX2265wm to sobie daruj go calkowicie (stale 100% jasnosci w trybie 2D to jedna z tych "zalet" :D )

 

I to chyba tyle - jak cos sobie przypomne to jeszcze napisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten Asus VG236H rzeczywiście wygląda całkiem nieźle i do tego w zestawie 3D Vision jest. Jest gdzieś już w PL dostępny? A co powiesz na LG W2363D wygląda też dość ciekawie.

 

-->> Review

-->> Test

 

Komputronik ma jakiegoś 24'' Hyundai W240S ale to jakiś wynalazek i chyba nie współpracuje z nVidia 3D Vision.

 

Powiedz mi czy ten Samsung 2233RZ 22" współpracuje bez problemu z nVidia 3D Vision orientujesz się może ? W zasadzie szukam też czegoś 1920x1080 aby do Blu-ray też było.

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus VG236H mozna dostac na ebayu, w PL jest jeszcze niedostepny - ale cena jego zamknie sie w max. 2000 zl znajac zycie, no moze 1800 zł (jest rownierz wersja Asus VG236HE) niektorzy mowia ze to taki sam produkt tylko na inny kontynent, inni ze monitor bez okularow.

 

LG W2363D - w kilku slowach: dobry monitor z dobra konstrukcja podswietlenia ktora jest zachwalana na zagranicznych stronach, z wbudowanymi glosniczkami (ktore i tak dla kazdego sa zbedne) w cenie okolo ~1500 , 1600 zl.

 

24'' Hyundai W240S - monitor ktory dziala na podstawie podwojnego filtru polaryzacyjnego w matrycy ktoremu uzyskuje efekt 3D (do monitora dodaja okularki polaryzacyjne gratis) ale w rezultacie gry , filmy mozna zobaczyc tylko w polowie maksymalnej rozdzielczosci lini pionowej - 1080p na pol = 540 no i trzeba miec na uwadze ze za oprogramowanie stoi firma TriDef ktora na chwile obecna ma dosc skromne wsparcie dla gier porwnujac do Nvidii. Wada niewatpliwa jest ze glowe, oczy musisz miec pod odpowiednim katem/poziomem inaczej czar 3D zniknie szybko. Ten monitor (60Hz) jest S-PVA, wiec kolory i inne elementy oparte na tego typu matrycy ma swietne, ale tez smuzenie raczej bedzie nieuniknione.

 

Samsung 2233RZ - jezeli chodzi o filmy Blu-Ray to dzialaja poprawnie, oczywiscie sa 2 czarne paski w kazdym filmie ze wzgledu na format 16:10, tak samo jak z DVD. Nalezy rowniez pamietac ze Samsung ma tylko lacze DVI D. Wadą we wszystkich monitorach z zestawem Nvidii, ma tzw. ghosting, czyli cienie ktore od czasu do czasu moga sie pojawic podczas gdy ciemny objekt porusza sie na bialym tle, jest to wada niezbyt dobrej synchronizacji okularow wraz z monitorem, ale na szczescie (wg. wyczytanych recenzji) pojawiaja sie sporadycznie i nie przeszkadzaja w normalnym uzytkowaniu podczas zabawy z 3D.

Jest jeszcze 1 kwestia jezeli chodzi o filmy i jest to "Blu-Ray 3D" dla tego monitora, podczas seansu wraz z okularkami moze byc problem z odtworzeniem go poprawnie, poniewaz przez ochrone HDCP ktora dziala poprawnie tylko na 60Hz zobaczymy error. (mozna to obejsc za pomoca progamu AnyDVD ktory pozwala wylaczyc ochrone HDCP) Ten efekt uboczny nie dotyczy monitorow w rozdzielczosci 1920x1080.

 

Patrzac na twoj super komputer (2x GTX480?) w podpisie, sam bym polecil monitor Asus'a Lub LG, ale miej na uwadze ze rozmiarowo monitor bedzie podobny do 16:10, w codziennym uzytkowaniu 16:9 narazie jest problematyczne i nie napawi cie optymizmem podczas np. serfowania w necie. Rowniez kompatybilnosc starych gier (bralem to pod uwage podczas kupnie monitora) ktore dzialaja w formacie np. 4:3 sa wyswietlanie dobrze na Samsungu o formacie 16:10, podczas gdy na takim Dell Alienware (16:9) mialem piekne 2 czarne paski ktore sie swiecily na bialo :D . Filmy, Blu-Ray, Blu-Ray 3D czy zripowane DviX i inne, nie wszystkie sa w formacie 16:9 wiec tam paski tez moga byc nieuniknione tak czy inaczej.

 

Jest jeszcze 1 monitor ciekawy uwagi, ale jeszcze niedostepny, zostal zapowiedziany kilka miesiecy temu i mial wyjsc na wakacje, ale oficjalnie (lub nie oficjalnie?) jego premiere przelozyli na Jesien - a jest to ViewSonic V3D241wm-LED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jest rownierz wersja Asus VG236HE) niektorzy mowia ze to taki sam produkt tylko na inny kontynent, inni ze monitor bez okularow.

 

Tak VG236HE sprawdziłem na stronie Asus'a i to wersja bez zestawu 3D Vision i tylko tym się różni i oczywiście ceną $349 (zaś VG236H $499).

 

... 2x GTX480 w podpisie, sam bym polecil monitor Asus'a Lub LG, ale miej na uwadze ze rozmiarowo monitor bedzie podobny do 16:10, w codziennym uzytkowaniu 16:9 narazie jest problematyczne i nie napawi cie optymizmem podczas np. serfowania w necie.

 

Tak dla dwóch GTX480. Co masz dokładnie na myśli z tymi problemami z surfowaniem?

 

Rowniez kompatybilnosc starych gier (bralem to pod uwage podczas kupnie monitora) ktore dzialaja w formacie np. 4:3 sa wyswietlanie dobrze na Samsungu o formacie 16:10, podczas gdy na takim Dell Alienware (16:9) mialem piekne 2 czarne paski ktore sie swiecily na bialo :D . Filmy, Blu-Ray, Blu-Ray 3D czy zripowane DviX i inne, nie wszystkie sa w formacie 16:9 wiec tam paski tez moga byc nieuniknione tak czy inaczej.

 

To już jest chyba nieuniknione. Teraz jak puszczę na LED TV Sharpa to też czasem są pasy. W zasadzie 3D Vision dla gierek bym chciał i dla Blu-ray 3D od czasu do czasu jak jakaś sensowna pozycja się pojawi.

 

Jest jeszcze 1 monitor ciekawy uwagi, ale jeszcze niedostepny, zostal zapowiedziany kilka miesiecy temu i mial wyjsc na wakacje, ale oficjalnie (lub nie oficjalnie?) jego premiere przelozyli na Jesien - a jest to ViewSonic V3D241wm-LED.

 

Zapowiada się także zachęcająco. Nie wiesz czy ma mieć podświetlanie FULL LED czy krawędziowe LED jak w większości monitorów z podświetlaniem LED?

 

A spotkałeś się może z jakimś monitorem 3D 120Hz ale 1920 x 1200 ?

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak dla dwóch GTX480. Co masz dokładnie na myśli z tymi problemami z surfowaniem?

 

Mniej lini w pionie, wiecej miejsca po bokach, jest to jeden z objawow bulu glowy dla tych co mysla o zmianie monitora (jakiegokolwiek nawet bez 3D, 120Hz itd) mniej miejsca w pionie - komfort sie zmniejsza (lub zmienia) dla przykladu 24" monitor 1920x1200 jest wiekszy od 24" 1920x1080 chociaz tyle samo cali. Polecam ten mini film przez japonskich ekspertow (?)

nie trzeba znac akurat japonskiego by wysunac wnioski z zalet i z wad 16:10 jak i 16:9.

 

Zapowiada się także zachęcająco. Nie wiesz czy ma mieć podświetlanie FULL LED czy krawędziowe LED jak w większości monitorów z podświetlaniem LED?

 

Raczej krawedziowe LED, niestety... chyba ze Viewsonic jeszcze pracuje nad monitorem.

 

A spotkałeś się może z jakimś monitorem 3D 120Hz ale 1920 x 1200 ?

 

Niestety takich monitorow z taka rodzielczoscia nie ma, i prawdobodobnie nie bedzie (chyba ze sie myle) gdyz DVI D i tak CHYBA jest na granicach przepustowosci dla 1920x1080 @ 120Hz , tutaj moze poratowac rozwiazanie z Mini Display.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż do wad 16:9 wypadnie przywyknąć ;) choć po obejrzeniu filmu dla mnie nie powinny być strasznie uciążliwe. Co prawda jestem teraz przyzwyczajony do 16:10 (1680x1050) ale i czasem oglądam, gram, serfuję na LED TV 32" 1920x1080 także mniej więcej wiem jaka jest różnica i tragedii nie będzie.

 

Chyba będę polował na tego ASUS VG236H. Co myślisz lepiej będzie od LG W2363D? Ciekawe jaka cena się w PL pojawi. Do LG W2363D bym też musiał dokupić kit 3D Vision, w Asus już jest w komplecie co jest także niewątpliwie zaletą. Mówisz, że Acer GD245HQ odpada? Ja w sumie oglądałem w sklepie dziś wykonanie tego Acera (coprawda nie tego samego ale w tej samej obudowie monitorek 23", nie pamietam modelu) tylko z czarno-srebrną stopką i powiem tak - wykonanie podpada pod taniochę i 'marny plastik' i jakoś mnie to zabardzo do niego nie przyciągnęło.

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę też co udało mi się wyszperać o kompatybilności wyświetlaczy z 3D Vision:

 

-->> http://www.nvidia.com/object/3d-vision-requirements.html

-->> http://www.nvidia.com/object/3d-vision-3d-blu-ray.html

 

Są jeszcze inne monitory 3D 120Hz

- Acer GD235HZ 120Hz LCD - podobny pewnie do swojego wyższego brata. Wiadomo coś więcej o nim?

- LG W2363DB - hm póki co nie znalazłem czym się różni od LG W2363D :/

- ViewSonic FuHzion™ VX2265wm 120 Hz - ten jest 1680x1050 ... i stałe 100% jasności w 2D jak pisałeś :/

- ViewSonic FuHzion VX2268wm 120 Hz LCD - nie wiesz czy ma te same bolączki co młodszy model ?

 

-->> http://www.xbitlabs.com/articles/monitors/display/viewsonic-fuhzion-vx2268wm.html

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznic pomiedzy Acer GD235HZ a Acer GD245HQ raczej nie ma oprocz tego ze ten drugi jest nieco nowszym modelem, maja ten sam zestaw zlacz (D-Sub, DVI D, HDMI) GD235HZ mozna jeszcze tylko dostac na eBay'u, gdzie model GD245HQ na allegro u polskich sprzedawcow w cenie okolo ~1400 zl.

 

Nie mam bladego pojecia czym sie rozni ViewSonic FuHzion VX2268wm od wersji VX2265wm ale byc moze zauwazyli problem z ta jasnoscia :D Anyway w Polsce nigdzie nie widac zeby mozna bylo je kupic tak czy inaczej, jedynie na eBay'u za okolo 1000 - 1200 zl (za model VX2268wm) Jako ciekawostke dodam ze matryca w VX2265wm jest praktycznie ta sama co w Samsungu 2233rz.

 

Co do kompatybilnosci 3D, filmow 3D i monitorow z 1680x1050 rozdzielczoscia, tutaj nie ma co sie obawiac ze przez ochrone HDCP nie da sie obejrzyc filmu, wystarczy program AnyDVD i tam odhaczyc HDCP dla tego typu zabezpieczen by cieszyc sie filmem Blu-Ray 3D. (normalne Blu-Raye dzialaja bez problemow) Tak wiec, jak ktos kieruje sie strona Nvidii i ich zaleceniami to nie nalezy sie martwic.

 

(...) Chyba będę polował na tego ASUS VG236H. Co myślisz lepiej będzie od LG W2363D? Ciekawe jaka cena się w PL pojawi. Do LG W2363D bym też musiał dokupić kit 3D Vision, w Asus już jest w komplecie co jest także niewątpliwie zaletą. Mówisz, że Acer GD245HQ odpada? Ja w sumie oglądałem w sklepie dziś wykonanie tego Acera (coprawda nie tego samego ale w tej samej obudowie monitorek 23", nie pamietam modelu) tylko z czarno-srebrną stopką i powiem tak - wykonanie podpada pod taniochę i 'marny plastik' i jakoś mnie to zabardzo do niego nie przyciągnęło.

 

Tutaj moge juz tylko sie domyslac i wysuwac wnioski od ludzi ktorzy maja te monitory, spekulowac na sucho raczej tez nie wypada bez jakiegokolwiek obejrzenia tych monitorow, ale jak to przystalo na kraj Polska, takie cacka z 120hz NIGDZIE nie zobaczysz na zywo w zadnym ze sklepow typu Media Markt , Saturn itd. itp. etc. No chyba ze u kolegi albo model ktory wyglada tak samo z zewnatrz, ale matryca za to moze byc nieco inna od normalnej TN'ki 60hz. Ceny powinny zamknac sie w 2000 zl za monitor z okularkami, lub za sam monitor okolo 1500 zl.

 

Mówisz, że Acer GD245HQ odpada?

 

Mowie ze obraz ma non-stop bardziej wyostrzony przez overdrive, wiec moze to byc wada podczas przegladania netu, czy pracy biurowej z officem itd. ta funkcje da sie wylaczyc bawiac sie, przez Service Menu (dostep dla serwisanta) i wymusic wylaczenie, ale wtedy 3D bedzie nie najlepiej wygladac.

 

Recenzja Acer'a GD245HQ + problemy z Overdrive w jezyku angielskim

 

A same okularki mozna dostac spokojnie za ~500 zl.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, jak to się mówi rozeznanie w rynku zrobione ;) Teraz skompletować trzeba do końca fundusze i może we wrześniu po urlopku coś nabyć.

 

Na dzień dzisiejszy jestem nastawiony na Asusa VG236H z okularkami i myślę, że we wrześniu-październiku w PL już go dostać pójdzie. Jak byś jeszcze coś gdzieś

wyszperał daj znać.

 

Ja jak coś też znajdę to i tu wrzucę, bo takich wątków póki co w PL za dużo nie ma ;)

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem trochę zielony jeśli chodzi o monitory 120hz ale planuje zakup monitora Acer GD245HQ.

Czy ten monitor w trybie 2D tez ma te 120Hz czy tylko w 3d? i czy jak odpale Counter Strike"a który jest w formacie 3:4 a monitor jest 16:9 to czy obraz będę miał rozciągnięty czy paski po bokach?

Na 3d mi nie zależy monitor będzie mi służył przeważnie do grania w CSa.

Czy może wstrzymać się z zakupem i poczekać na tego ASUSA VG236H?

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Gralem troche Counter Strike'a : Source i roznica pomiedzy 60 Hz a 120 Hz jest kolosalna oczywiscie In-Plus - 120 Hz dla wszystkich FPS'ow. (od CoD po TF2, L4D konczac na CS:S'ie)

Ale nie jestem pewien co do ktorego Counter Strike'a ci chodzi czy 1.6 czy Source, tak czy inaczej w CS:S mozna ustawic rozdzielczosc dla formatu 16:9 wiec nic nie bedzie rozciagniete. Jezeli jednak CS 1.6 tak jak napisales moze byc tylko poprawnie wyswietlany na formacie 4:3 to zazwyczaj beda 2 czarne paski po bokach przy natywnej rozdzielczosci, (1920x1080) a sam obraz wysrodkowany, ale naszczescie mozna ustawic mniejsza rozdzielczosc by obraz byl na calym ekranie ale nieco rozciagniety. Wszystkie monitory maja 120Hz normalnie w 2D, czy buszujac w necie, czy pracujac w Officie caly czas mamy 120 Hz ktore mozna ustawic w Ustawieniach grafiki/monitora bez zadnych problemow. (60,100,110,120 Hz - przy rozdzielczosci natywnej, jak i nizszej) do wyboru w przypadku Dell Alienware'a AW2310 jak i Samsunga 2233rz. Jezeli monitor 120Hz ma sluzyc do ogolnego codziennego uzytku to proponowalbym sie wstrzymac i poczekac na Asusa ew. zainteresowac sie Samsungiem ktory ma dobre wsparcie dla formatu 4:3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widział już ktoś w Polsce tego Asusa VG236H gdzieś?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o BenQ XL2410T?

 

 

słaba jasnosc nie opłaca sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyroniok a mógłbyś bardziej rozwinąć swoją myśl. Jestem obecnie w głębokiej d..e, zestaw praktycznie złożony, do finalizacji został mi tylko właśnie nieszczęsny monitor. :mad:

Byłem zdecydowany na Hp zr24w ale na jednym z zagranicznych for pojawia się coraz więcej opinii że jednak nie jest w żaden sposób monitor do gier. Co prawda w kilku porównaniach wypadł nieźle, mały input lag itp. ale zapewne w fpsach wymięka.

Znalazłem więc BenQ XL2410T którego premiera ma odbyć się w październiku.

Niestety nałogowo gram w cs 1.6 (obecny monitor to wysłużone crt) więc być może te 120Hz będzie idealnym rozwiązaniem?

Panowie weźcie coś doradźcie bo chyba oszaleje:) ta technologia 120Hz to dobre rozwiązanie? słyszałem że bolą oczy od takiego monitora? najchętniej kupiłbym Eizo 2433 ale przecież cena to istny kosmos!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem mam muhozol i tez gram w csa 1.6 i zastanawiam się nad ASUSEM VG236H albo wlaśnie tym BenQ XL2410T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w ten shit kilka dobrych lat, powoli pora zakończyć tą współprace ;) ale nawet nie chodzi o cs, po prostu szukam monitora który nię będzie mi smużył jak sobie odpalę nowego CoD czy inne nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kupna monitora specjalnie do 3d

 

okulary  dosc mocno przyciemniają wiec obraz musi być jasny by nie tracic na jakości

 

jasnosci

benq            300 cd/m2

acer             300 cd/m2

samsung        300 cd/m2

asus             400 cd/m2

lg                 440 cd/m2

 

 

o jasnosci 3d tv nie ma co pisac są tak jasne ze wypalają gały

 

 

osobiscie posiadam lg czekałem na asusa bo ma lepszą matryce ale sie nie doczekałem

 

asus jest sprzedawany razem z okularami w komplecie ponoć te okulary sa gorszej jakosci (info zagraniczne fora) od tych kupowanych z avatarem

 

ps.kup sobie anaglify red cyan za grosze a efekt wychodzenia z ekranu bedzie identyczny i monitor mozna mieć bylejaki

ja mam te http://allegro.pl/ce...1247314981.html od tego pana potwierdzam działa tak samo jak 3d vision

 

ps.granie w okularach 3d jest fajne przez 2 -3 godziny po tym czasie staje sie uciązliwe  

co do filmów bluray 3d efekty wychodzenia są  sporadyczne zaledwie kilka razy na cały film  (wyjątek to film Potwory kontra Obcy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku nie chodzi o 3D bo w ogóle nie zamierzam z tego korzystać. Główny cel to w miarę poprawne granie w fpsy, od tego multimedia, tuner tv na kompie. Ten BenQ XL2410T współtworzyli, a na pewno uczestniczyli w pracach, dwaj czołowi gracze csa na świecie. Także ten monitor reklamowany jest jako właśnie gamingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D akurat mnie nie interesuje. Kupuje monitor wyłącznie pod csa i zależy mi tylko na tych 120 Hz :S wiec chyba jasność chyba nie gra tu za dużej roli i benq bedzie dobrze się nadawał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...