Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

animedb

Highschool of the Dead

Rekomendowane odpowiedzi

post-235160-128164263571_thumb.jpg

opis:

Tajemnicza, śmiertelna choroba szaleje na całym świecie, czego skutkiem jest katastrofalny wręcz współczynnik śmiertelności ludzi. Dodatkowo z każdym dniem wzrasta także liczba ataków żywych trupów na tych , którzy jeszcze żyją. W Japonii kilkoro licealistów i szkolna pielęgniarka złączeni przez nieszczęśliwy splot wypadków, połączyło swoje siły, aby wydostać się z zaatakowanego przez zombi Liceum Fujimi. Grupa stara się teraz ustalić kto lub co jest odpowiedzialne za wywołanie plagi, jednocześnie walcząc o przetrwanie w tym istnie apokaliptycznym świecie. Historia jest opowiadana z perspektywy Takashiego Komuro - ucznia który przeżył atak na szkołę.

 

 

Ogląda ktoś to anime??Mi sie bardzo podoba a wam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ja czytam mangę.

Taka typowa siekanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam, zamierzam. Zbyt chamska i wszędobylska cenzura. Poczekam na DVD/BR. Mangę za to czytam/łem. Nic wybitnego, ot, cycki, krew i zombie. Taka mieszanka dla nerda. Mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mangi nie czytałem, natomiast anime, nawet podoba mi się.

Ot tak coś nowego o zombie...

Panuje nawet ciekawy klimacik, ciekawe czy oby czasem tego nie spartolą..

Co do Cycków... moim zdaniem gruuubo tutaj przesadzili co do ich wielkości.... czasami aż ogląda się to z niesmakiem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy epek był do tej pory najlepszy, następne są takie sobie. Może coś ciekawego będzie w następnych odcinkach.

 

Masz rację. Zombie, coś nowego. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mangi nie czytałem, natomiast anime, nawet podoba mi się.Ot tak coś nowego o zombie...Panuje nawet ciekawy klimacik, ciekawe czy oby czasem tego nie spartolą..Co do Cycków... moim zdaniem gruuubo tutaj przesadzili co do ich wielkości.... czasami aż ogląda się to z niesmakiem ;/

Jak można mieć pretensje co do cycków :o nigdy tego nie zrozumie...

dobre cycki nie są złe :E

 

 

Pierwszy epek był do tej pory najlepszy, następne są takie sobie. Może coś ciekawego będzie w następnych odcinkach.Masz rację. Zombie, coś nowego. :E

W pierwszym było wprowadzenie do fabuły i sporo akcji, następne były spokojniejsze, ale imo też równie ciekawe. Jak oglądam HoTD to mam wrażenie jakbym patrzał na animowaną wersje Resident Evil.

 

Wow! First time I'm hearing about Highschool of the Dead! Never heard of it. Does it have a MANGA version? :thumbup:

Jaja se robisz ? ofc there is a manga version.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja se robisz ? ofc there is a manga version.

Stawiam, że to spambot :E

Swoją drogą strasznie inteligentne to się teraz zrobiło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobel

Jak można mieć pretensje co do cycków :o nigdy tego nie zrozumie...

dobre cycki nie są złe :E

 

Bo psują klimat i tworzą z tego anime pozycje dla przegranych geeków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo psują klimat i tworzą z tego anime pozycje dla przegranych geeków?

Bo to jest pozycja dla przegranych geeków. Widocznie takie były założenia autora mangi. W mandze to dopiero do pieca dają. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sakkura13

Strasznie się ciągnie. Krew, fanserwis, krew, Takashi, zombie, fanserwis, krew, zombie, fanserwis, Takashi... Nie wiem, czy zmęczę do końca, a porzucenie anime rzadko mi się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest pozycja dla przegranych geeków. Widocznie takie były założenia autora mangi. W mandze to dopiero do pieca dają. :E

yup :thumbup:

 

Strasznie się ciągnie. Krew, fanserwis, krew, Takashi, zombie, fanserwis, krew, zombie, fanserwis, Takashi... Nie wiem, czy zmęczę do końca, a porzucenie anime rzadko mi się zdarza.

Dziwne, że w ogóle oglądasz ;) po zapowiedziach było wiadomo o czym to będzie... bo napewno nie o zombiakach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się opening podoba... no to by było na tyle :E 

 

 

 

 

PS. W tym anime 50% klimatu budują właściwie cycki, więc gdyby zostało jeszcze z tego ograbione, to już w ogóle nikt by tego pewnie nie oglądał :E

 

 

 

 

W tym sezonie letnim to w ogóle jakaś posucha. Jedynie Shiki wydaje mi się w miarę ciekawe. A w przypadku anime z serii "bez sensu, ale śmieszne" to akurat Seitokai Yakuindomo daje radę. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się ciągnie. Krew, fanserwis, krew, Takashi, zombie, fanserwis, krew, zombie, fanserwis, Takashi... Nie wiem, czy zmęczę do końca, a porzucenie anime rzadko mi się zdarza.

 

Jakbym siebie słyszał w myślach. Takie same mam wrażenia. Ostatnie dwa odcinki zacząłem nawet przewijać. :E

 

A mi się opening podoba... no to by było na tyle :E 

 

Może być, ale widziałem lepsze, i Ty chyba także. ;)

 

PS. W tym anime 50% klimatu budują właściwie cycki, więc gdyby zostało jeszcze z tego ograbione, to już w ogóle nikt by tego pewnie nie oglądał :E

 

Z tym przesadzili niemiłosiernie. No ale cóż ... . :hmm:

 

W tym sezonie letnim to w ogóle jakaś posucha. Jedynie Shiki wydaje mi się w miarę ciekawe. A w przypadku anime z serii "bez sensu, ale śmieszne" to akurat Seitokai Yakuindomo daje radę. 

 

Shiki - ciekawa seria. Taka nietuzinkowa. :Up_to_s:

Cały czas czekam na następne odcinki Katanagari, chociaż nie z tego sezonu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może być, ale widziałem lepsze, i Ty chyba także.  ;)

 

 

 

 

Shiki - ciekawa seria. Taka nietuzinkowa.  :Up_to_s:

Cały czas czekam na następne odcinki Katanagari, chociaż nie z tego sezonu.  :)

 

Ja tylko wymieniłem to co jeszcze daje radę w tym anime :E Bo lepszych openingów to sporo widziałem - tegoroczny faworyt openingów - Arakawa (ten zwykły i ten z 5 odcinka też). No i samo anime jest na razie tegorocznym faworytem. ;) No ale ten z HOTD jest wysoko w tegorocznym rankingu w sumie, bo i wiele dobrych openingów nie było.

 

A co do Shiki, to anime całkiem ciekawe i trochę przypomina mi Higurashi no Naku Koro ni.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ma się pojawić seria całkiem niecenzurowana? Jest już ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ma się pojawić seria całkiem niecenzurowana? Jest już ?

Oczywiście, że ma. Jak to zwykle w przypadku serii cenzurowanych, wersja nieocenzurowana będzie dostępna na DVD/BR. Nie ma jednak żadnych informacji kiedy konkretnie. Prawdopodobnie październik/listopad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobel

Bo to jest pozycja dla przegranych geeków. Widocznie takie były założenia autora mangi. W mandze to dopiero do pieca dają. :E

Wiem jak wygląda manga, ale do czasu premiery miałem cicha nadzieję, że scenarzyści nie będą się jej tak kurczowo trzymać.

Dla mnie cały ten fanserwys psuje tylko klimat i po prostu odrzuca. Idealnym tego przykładem jest ostatni odcinek i scena gdzie pocisk przelatuje sobie slalomem między cycami - no kufa, co to jest? :hmm:

Nie spodziewałem się ambitnej produkcji, przywykłem do przebajerzonych akcji których pełno w tym anime, ale cycki nijak tu pasują imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez cycków to by był Resident Evil Animated. Z jednej strony to byłby całkiem ciekawy tytuł, ale z drugiej... cycki... 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez cycków to by był Resident Evil Animated. Z jednej strony to byłby całkiem ciekawy tytuł, ale z drugiej... cycki... 8:E

Przerośnięte Cycki w tym anime to 50% klimatu ... a w tym roku, to chyba najlepsze anime z cyckami w roli głównej. :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Przerośnięte Cycki w tym anime to 50% klimatu ... a w tym roku, to chyba najlepsze anime z cyckami w roli głównej. :E  

Jeśli chodzi o cycki z tego sezonu to ja wolę starsze siostrzyczki keikuna/keity, bo są nieprzerośnięte.

Wiecie... Co za dużo to nie zdrowo ace03680f057.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cycki z tego sezonu to ja wolę starsze siostrzyczki keikuna/keity, bo są nieprzerośnięte.

Wiecie... Co za dużo to nie zdrowo ace03680f057.gif

 

one miały cycki? :E Przecież przerośnięte cycki to kwintesencja 50% anime :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... Co za dużo to nie zdrowo ace03680f057.gif

Ale z drugiej strony... od przybytku głowa nie boli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ale z drugiej strony... od przybytku głowa nie boli ;)

Taa, poczekajmy do kaca :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...