Forum PCLab.pl: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (13 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

S.T.A.L.K.E.R. 2 reaktywacja- coming 2021

#21 Użytkownik jest niedostępny   above181 

• I’m no hero. Never was. Never will be.
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 18 Październik 2010 - 06:47

Ale przynajmniej gra będzie chodzić lepiej jak poprzednie części chociaż patrząc na metro to mam wątpliwości ;)

#22 Użytkownik jest niedostępny   E2rdon 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 18 Październik 2010 - 09:04

Stalker został i tak znacznie uproszczony względem pierwszego projektu. Wiele elementów rpg wycięto, wg. wielu na niekorzyść. I tak powstała strzelanka, z pomniejszymi elementami rpg. Jeżeli planuja multi-platformę to niestety, ale oddalimy się jeszcze bardziej od pierwotnego założenia, a szkoda... Z drugiej strony, nie ma co się dziwić. Jeżeli większość graczy PC piraci, to jaki oni mają z tego zysk? Na konsolach ten proceder jest chociaż mniejszy, więc i zyski będą większe.

#23 Użytkownik jest niedostępny   Wiit 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Październik 2010 - 09:28

większość graczy PC piraci, to jaki oni mają z tego zysk?

Nie zgodzę się do końca. To że większość masowo ściąga gry nie znaczy że większość to piraci. Jeżeli chodzi o stalkera to ja akurat kupowałem czyste niebo oraz zew w ciemno bo po cieniu wiedziałem ze ta gra jest świetna. Jednakże co do innych gier nie mam takich wątpliwości przez co zdarza mi się pobrać "rozszerzoną" wersję demo aby zobaczyć finalny produkt. Potem jak mi się spodoba to kupuję(przede wszystkim dla multi). Suma sumarum, jak ktoś będzie miał kupić grę to to zrobi. A co do zysków to wydanie na więcej niż 1 platformę zawsze niesie ze sobą większe wpływy. Stalker na PC sprzedał się naprawdę dobrze więc na zyski nie powinni narzekać. Ja ciągle mam nadzieję że wersję na PC robią osobno i finalny produkt będzie co najmniej tak samo dobry jak poprzednie. ;)

#24 Użytkownik jest niedostępny   OjciecRoku 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 18 Październik 2010 - 11:58

Mylicie pojęcia, wchodzenie w multipaltformy, aby zysk powiększyć jeszcze bardziej, a robienie tego samego by móc zrealizować kolejny projekt to dwie różne rzeczy. Jeśli będziemy rozmawiać o piractwie, które dotknęło jakąkolwiek poprzednią grę (dotknęło wszystkie) to zawsze można użyć argumentu, że wchodzą w multiplaformy z powodu piractwa. Świetny argument dla każdego producenta, choćby zarobił setki milionów $ na czysto na tytule. Do multiplaform trzeba podejść tak; czy wydawca był stratny, czy zyski były na tyle małe, że stawiają pod znakiem zapytania nową odsłonę, czy wchodząc w multiplatformy developer gry z wydawcą zakładają bezdyskusyjnie konieczne stworzenie nieco różniących się wersji na konsole oraz pc - jeśli nie czy dlatego, że zakładają, że inwestycja mogłaby się nie zwrócić czy po prostu chcą mieć jeszcze większy zysk poprzez mniejszą inwestycję? Gdybyśmy znali odpowiedzi na te pytania można by się czegoś domyślać, bez tego to wróżenie z fusów ze wskazaniem na opcję oczywistą, według której wydawca ma plany wydania nowej gry dlatego, że poprzednia się dobrze sprzedała, czyli musiał być dobry zysk (już nie mówiąc o slakerze, którego wyszły trzy części). Skłaniając się ku multiplatformom, chce zarobić/zainwestować więcej licząc, że znowu mu się to opłaci, ale na pewno biczuje studio, by to wydało grę bardziej "friendly" i "less hardcore" i tańszą, ponieważ trzeba będzie trochę zainwestować w to by dopasować ją do wielu konsol i pc. Co z tego wyjdzie napisałem stronę wcześniej, skończyło by się happy endem, czyli innym poziomem trudności na PC, zmienioną charakterystyką gameplay-u, lepszą grafiką itp. gdyby nie maksymalna pazerność wydawców.

Ten post był edytowany przez OjciecRoku dnia: 18 Październik 2010 - 12:10

#25 Użytkownik jest niedostępny   above181 

• I’m no hero. Never was. Never will be.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Październik 2010 - 12:07

Jeśli wydawcy zmuszają odbiorców czyli nas graczy swoim NACHALNYM dubbingiem BARDZO niskich lotów, którego nie da się wyłączyć w opcjach to się nie dziwie piractwa. Kupiłem wiele tytułów z dubbingiem, którego nie chciał i co ? Mam grę wykastrowaną według własnego uznania.

#26 Użytkownik jest niedostępny   OjciecRoku 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 18 Październik 2010 - 12:31

Dubbing to inna para kaloszy. Wydawcy będą starać się iść w kierunku dubbingu i ograniczania opcji wyboru rejonu (coraz rzadziej się zdarza) by powiększać swoją kontrolę nad sprecyzowanymi obszarami/państwami w kwestii doboru cen i pewnie innych odbijających się echem w pustej mózgownicy planów zagłady świata, co pewnie pieści zmysły pana Koticka i spółki. Teraz pewnie wielu będzie bronić, że DVD ma ograniczoną pojemność by zmieścić kilka wersji językowych i mają rację, ale tak trudno dać opcję pobrania innej wersji językowej z neta (jak w starcrafcie 2), dodania płyty z językami lub zaimpletowania jak będzie blu-ray, który zaraz będzie na pc (jeszcze parę lat) i nadal to się pewnie nie zmieni?

#27 Użytkownik jest niedostępny   aenwu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Październik 2010 - 21:23

S.T.A.L.K.E.R. 2 tworzony jest na PC, potem zostanie przeniesiony na konsole. PC to nasza ulubiona platforma.

Jedna z odpowiedzi w wywiadzie z pracownikiem GSC cały wywiad na Stalker.pl

Swoją drogą jak mają obniżyć poziom trudności dodawać QTE to niech to robią na konsoli, a nie na PC

Ten post był edytowany przez aenwu dnia: 20 Październik 2010 - 21:25

#28 Użytkownik jest niedostępny   Adi-C 

• Zombrex user
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Październik 2010 - 21:58

"S.T.A.L.K.E.R. 2 tworzony jest na PC, potem zostanie przeniesiony na konsole. PC to nasza ulubiona platforma"

ZOMG. Świetne info! To daje jeszcze nadzieję na porządną, nieogłupioną grę.

#29 Użytkownik jest niedostępny   aenwu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Październik 2010 - 22:10

Pożyjemy zobaczymy jak to będzie ;) ja sobie nie wyobrażam Stalkera z autoregeneracją zdrowia pasuje mi to co jest teraz :)

#30 Użytkownik jest niedostępny   Adi-C 

• Zombrex user
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Listopad 2010 - 17:27

Kto chce zrobić kłesta do stalkera 2?
http://www.vg247.com...-t-a-l-k-e-r-2/

Kurde...daliby już siakiegoś s.k.r.i.n.a, no ile można czekać...

Ten post był edytowany przez Adi-C dnia: 12 Listopad 2010 - 17:27

#31 Użytkownik jest niedostępny   Adi-C 

• Zombrex user
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Styczeń 2011 - 23:35

Kurna. Wchodzi człowiek na vg247 i serce staje dęba na widok niusa "S.T.A.L.K.E.R. 2 info blowout" A tam raptem link do q&a z gsc, a wywiady z GSC zawsze są takie same- pytanie na 3 linijki a odpowiedź typu- NIE/nie powiem.
Zatem-
http://www.facebook....c=254#topic_top

Ma być głównie robione pod pc i na nim nie będzie kompromisów, również w temacie np. inventory- nie będzie ono uproszczone na potrzeby konsol, natomiast konsolowe wersje mają się od pc różnić głównie... gorszą grafą. No to powstaje pytanie skoro głównie grafą to co z resztą? Toć stalkery były raczej dość skomplikowane pod kątem sterowania/inventory itp, ogólna taka hardkorowość i brak prowadzenia za rączkę, wydawałoby się że na konsolach to wszystko uproszczą i wyjdzie takie metro2033, a tu że "główna różnica to grafa". Trochę nie rozumiem.

Nie będzie wojen frakcji, będą nowe postacie a i parę starych, nowa historia, będą nowe mutanty (duh), "nie powiem" czy będzie sidorovich (a kogo to obchodzi???), biegać będziemy po trójkącie między elektrownią a czarnobylem i czarnobylem 2 aka oko moskwy. Czy będzie to jedna duża miejscówka- na razie nie powiedzą. Będzie dx11, oby tym razem nie tylko na papierze- tak, na ciebie patrzymy CoP. Ma byćwięcej xlabów, pclabów i podziemnych strachoschronów. Z tymi pclabami to nie wiem na bank, ale późno jużwięcdobranoc.

Ten post był edytowany przez Adi-C dnia: 11 Styczeń 2011 - 23:36

#32 Użytkownik jest dostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Styczeń 2011 - 23:49

Zobacz postAdi-C, o 11 Styczeń 2011 - 23:35, napisał(a):

Ma być głównie robione pod pc i na nim nie będzie kompromisów, również w temacie np. inventory- nie będzie ono uproszczone na potrzeby konsol, natomiast konsolowe wersje mają się od pc różnić głównie... gorszą grafą.

No właśnie, głównie gorszą grafiką, niekoniecznie tylko tym. Co nie zmienia faktu, że interfejs Stalkera można moim zdaniem bezproblemowo przenieść na konsole, nie jest on aż tak skomplikowany. Pewnie wykorzystają "kołowe" menusy. O ile te zapewnienia to prawda, bo z tym różnie bywa. ;)

#33 Użytkownik jest niedostępny   Adi-C 

• Zombrex user
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Lipiec 2011 - 18:04

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=60565

Nad grą S.T.A.L.K.E.R. 2 pracuje około 60 osób. Co ciekawe, deweloper nie zamierza angażować się w potężną kampanię marketingową i ograniczy się do dwu- lub trzymiesięcznego promowania swojego dzieła.

Na pc nie ma się co bać opłakanych skutków braku marketingu, tu ludzie wiedzą co dobre :] (tyle teoria :E ) ale na konsoli może się skończyć jak z metro 2033, które nie sprzedało się zbytnio.

Ten post był edytowany przez Adi-C dnia: 15 Lipiec 2011 - 18:05

#34 Użytkownik jest niedostępny   Hellhound47 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 15 Lipiec 2011 - 19:12

Zobacz postOjciecRoku, o 18 October 2010 - 13:31, napisał(a):

Teraz pewnie wielu będzie bronić, że DVD ma ograniczoną pojemność by zmieścić kilka wersji językowych i mają rację....

Heh, oczywiście MULTI3, 5, 7, czasem 9 może istnieć ale nie w Polsce.
[-----------
- Roman, skończyliśmy lokalizację!
- Nieźle chłopaki, no to jak, dodajemy do kompilacji języków i puszczamy do tłoczni?!
- Ale już 16.40...
- Dobra, to wrzućcie tylko polski!
------------]
Idiotyzm usuwania innych języków jest porażający, a ceny przy zamawianiu gry z zagranicy ok. 6 miesięcy po premierze i tak są niższe i masz pewność,
że dostaniesz dobrą wersję /przypomina mi się Fallout 3, które to wersje PL i chyba RUS były przez pewien czas pozbawione możliwości używania pewnych modów,
chodziło o użyte zabezpieczenie/

#35 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Lipiec 2011 - 23:15

Stalker po angielsku nigdy, Mirosław Utta dobrze pasuje do niego i języka rosyjskiego, tak ma właśnie być to jest klimat.

#36 Użytkownik jest niedostępny   Szwarcu 

• y u no !?
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Lipiec 2011 - 23:23

Mirosław Utta BYŁ klimatem wszelkich rozmów prowadzonych w grze :)

#37 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Lipiec 2011 - 23:25

Zobacz postSzwarcu, o 16 Lipiec 2011 - 00:23, napisał(a):

Mirosław Utta BYŁ klimatem wszelkich rozmów prowadzonych w grze :)

Dokładnie, a gra jeszcze nabiera większego klimatu jak ktoś potrafi czytać cyrylice np. taki ktoś jak ja. :)

#38 Użytkownik jest niedostępny   Kacperpol 

• Windows coś o zabarwieniu komicznym
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Lipiec 2011 - 00:01

[*] aż chcę się napisać gdy zobaczyłem wiadomość straszną i karygodną na konsole jak oni mogli to nam zrobić :mad2: :whip: :pistols:
To była moja ulubiona seria pewnie nawet Mirosława wywalą i zatrudnią jakiegoś pajaca z Disney chanel na dubbing żeby było miło .
Pozostaje wierzyć w moderów że zrobią porządek

#39 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Lipiec 2011 - 00:16

@Kacperlol ja mam cichą nadzieje że wersja na pc nadal będzie bogata jak poprzedniczki, a wersje kąsolwe będą okrojone jak dla kąsolowców ;)

#40 Użytkownik jest niedostępny   Kacperpol 

• Windows coś o zabarwieniu komicznym
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Lipiec 2011 - 00:20

Zobacz postStjepan, o 16 Lipiec 2011 - 02:16, napisał(a):

@Kacperlol ja mam cichą nadzieje że wersja na pc nadal będzie bogata jak poprzedniczki, a wersje kąsolwe będą okrojone jak dla kąsolowców ;)

ale słuchaj wprowadzą odnawiane życie , jedno liniowość ubogie tereny garstkę npc'tów , full amo itd.

• (13 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »