Skocz do zawartości
Adi-C

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Metro było pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro było pierwsze.

No nie, stalkera tworzono już dużo wcześniej a metro jest od tych samych twórców zaraz po odejściu z gsc

I jak można mówić o sandboxie że jest podróbą liniowej strzelanki

Edytowane przez jestem-bogiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja se trochę robię.

Po prostu przy tej grafice od razu przywodzi na myśl wygląd pomieszczeń z Metra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to będzie jak wrzucą jakieś zdjęcie na powierzchni, ludzie będą gacie z wrażenia zmieniać.

Ja poproszę tylko aby AI było tak jak być powinno, czyli konkretne jak przystało na tradycje serii.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to będzie jak wrzucą jakieś zdjęcie na powierzchni, ludzie będą gacie z wrażenia zmieniać.

Ja poproszę tylko aby AI było tak jak być powinno, czyli konkretne jak przystało tradycje serii.

Ja to coraz poważniej myślę o ograniu innych części STALKER'a teraz... naprawdę ochota moja na tę grę rośnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak bunkier Sidorowicza, ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studio GSC Game World odpowiedziało na pytania fanów gry S.T.A.L.K.E.R. 2. Twórcy gry nie byli zbyt wylewni ale lepszy rydz niż nic. Poniżej w skrócie najważniejsze informacje:

 

- „S.T.A.L.K.E.R. 2” to projekt klasy AAA samodzielnie finansowany przez studio GSC, bez wsparcia wydawcy;

 

- rzekomo nad tym projektem pracuje „bardzo duży zespół”, znacznie większy niż ekipy poprzednich części gry;

 

- w projekcie uczestniczą osoby z dużym doświadczeniem, które wcześniej pracowały w najbardziej znanych światowej klasy studiach deweloperskich (szczegółów nie podano);

 

- nie są planowane remake starych gier serii „S.T.A.L.K.E.R.” niemniej jednak rozwój franczyzy jest jak najbardziej prawdopodobny. Na chwilę obecną największy nacisk kładzie się na stworzenie drugiej części gry;

 

- ścieżkę dźwiękową tworzą kompozytorzy z samego studia GSC;

 

- zapowiedziano wprowadzenie wiele innowacji zarówno graficznych jak i w samej rozgrywce... oczywiście na razie bez szczegółów;

 

- wielce prawdopodobne, że twórcy w końcu uchylą rąbka tajemnicy i pokażą co dotychczas udało się stworzyć;

 

- studio GSC współpracuje z niektórymi twórcami modyfikacji ale Ich nazwiska nie zostały ujawnione;

 

- twórcy gry przede wszystkich stawiają na klimat dzięki któremu poprzednie gry serii stały się tak popularne;

 

- w grze "S.T.A.L.K.E.R. 2" z pewnością nie będzie trybu battle royale.

 

 

 

 

 

 

 

Takie wieści ze strony Stalker.pl na razie.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- w grze "S.T.A.L.K.E.R. 2" z pewnością nie będzie trybu battle royale.

To nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wieści ze strony Stalker.pl na razie.

Czyli generalnie samo pitu pitu i nic konkrentego.

Ziew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up prawie trzy lata przed premierą byś chciał widzieć 50min gampley na jutube, wieeeelki zieeew. lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up prawie trzy lata przed premierą byś chciał widzieć 50min gampley na jutube, wieeeelki zieeew. lol2.gif

3 lata? Wtedy jeszcze będzie żył ktokolwiek, kto pamięta pierwszego STALKERA? :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych realiach takie totalne chowanie się w cieniu nie służy dobrze grze, hajp opada bo ludzie są przyzwyczajeni do trailerów/gameplay'ów minimum 30 minutowych więc GSC trochę strzela sobie w stopę tym tajniackim podejściem, nawet ludzie od Cyberpunka 2077 pokazali więcej niż GSC do tej pory na temat Stakera 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych realiach takie totalne chowanie się w cieniu nie służy dobrze grze, hajp opada bo ludzie są przyzwyczajeni do trailerów/gameplay'ów minimum 30 minutowych więc GSC trochę strzela sobie w stopę tym tajniackim podejściem, nawet ludzie od Cyberpunka 2077 pokazali więcej niż GSC do tej pory na temat Stakera 2.

Ta gra miała być anulowana, a nie jest, może nie chcą się sparzyć, w 2017 wiedzieliśmy coś o CP2077 prócz teasera z 2013 i tego że ma wyjść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up prawie trzy lata przed premierą byś chciał widzieć 50min gampley na jutube, wieeeelki zieeew. lol2.gif

Pomysł chociaż przez chwilę i zwróć uwagę na to zdanie

 

„S.T.A.L.K.E.R. 2” to projekt klasy AAA samodzielnie finansowany przez studio GSC, bez wsparcia wydawcy;

 

Skąd niby mają wziasc na to kasę? Z Patronite? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? AKurat do stalkera battle royale by pasował. Tylko nie taki głupawy, ale w cięższym wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech oni temat battle royale zostawią w grobie jakim jest Fear The Wolves - niewypał od byłych kumpli GSC z Vostok Games.

Znając GSC to sobie jeszcze kilka lat poczekamy na premierę i oczywiście cały koncept będzie po kilka razy zmieniany/kasowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byli ogarnięci, to by skorzystali jeszcze na popularności Czarnobyla, a tak będą akurat wchodzić na rynek w chwili, kiedy moda na banie się elektrowni atomowych będzie passe i coś innego będzie grzało wyobraźnię gawiedzi. Jeśli w ogóle nowy Stalker się pokaże.

 

Bardziej by mnie zainteresowało jakieś info odnośnie tego, co oni w ogóle planują w tym Stalkerze 2 wprowadzić. Jak zaczynałem pisać tego posta, wychodziłem z założenia, że za bardzo nie ma już nic do opowiedzenia w świecie Stalkera i może się skończyć tak, że klimat zginie z ręki bezsensownej rozgrywki, ale jak się teraz tak zastanawiam, sam na poczekaniu jestem w stanie wymyślić ze 2-3 niezłe koncepty, więc może jednak coś z tego będzie :E

 

Nawiasem mówiąc, Stalker jest wręcz stworzony do trybu battle royale i miałby w nim świetny, logiczny sens. Aż trudno zrozumieć, dlaczego deweloper nie chciałby dodać takiego trybu do swojej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę komuś jeszcze mało battle royale ?

 

Ta seria ma tyle starych fanów że jak wyjdzie cokolwiek grywalnego to im się zwróci - tak jak z jakimś Gothiciem nie ważne jak przeterminowana to seria to i tak tysiące ludzi czeka na jakąkolwiek kontynuację - w tym ja. Podobnie jest z M&B - walić jakieś dzisiejsze standardy graficzne, gameplayowe i tak te gry znajdą swoich odbiorców mimo że developerzy ledwo wiążą koniec z końcem.

 

Ja trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to STALKER 2 może się ograniczyć do singla + niech nie zapomną o możliwości modowania gry jak za starych dobrych czasów. Stare Stalkery nadal są grywalne, a i modów do nich nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to STALKER 2 może się ograniczyć do singla + niech nie zapomną o możliwości modowania gry jak za starych dobrych czasów. Stare Stalkery nadal są grywalne, a i modów do nich nie brakuje.

Ma być pełne wsparcie pod mody

A i bym zapomniał - czyżby stalker 2 na gamescomie?

 

NsPZzkTummg.thumb.jpg.d42648a7150bcb14510ac5e13f3b0675.jpg

Edytowane przez jestem-bogiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma być multi?

Pewnie jakieś tam będzie jak w poprzednich grach choć jak na razie to tylko zaprzeczyli o battle royale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co GSC ze zwoim Stalkerem 2 podobno miało być na Gamescome, a tu jedna wielka cisza. Nie ma żadnego materiału z tej gry. Nawet jakiegoś małego screena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...