Skocz do zawartości
Adi-C

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dubbing to inna para kaloszy. Wydawcy będą starać się iść w kierunku dubbingu i ograniczania opcji wyboru rejonu (coraz rzadziej się zdarza) by powiększać swoją kontrolę nad sprecyzowanymi obszarami/państwami w kwestii doboru cen i pewnie innych odbijających się echem w pustej mózgownicy planów zagłady świata, co pewnie pieści zmysły pana Koticka i spółki. Teraz pewnie wielu będzie bronić, że DVD ma ograniczoną pojemność by zmieścić kilka wersji językowych i mają rację, ale tak trudno dać opcję pobrania innej wersji językowej z neta (jak w starcrafcie 2), dodania płyty z językami lub zaimpletowania jak będzie blu-ray, który zaraz będzie na pc (jeszcze parę lat) i nadal to się pewnie nie zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S.T.A.L.K.E.R. 2 tworzony jest na PC, potem zostanie przeniesiony na konsole. PC to nasza ulubiona platforma.

 

Jedna z odpowiedzi w wywiadzie z pracownikiem GSC cały wywiad na Stalker.pl

 

Swoją drogą jak mają obniżyć poziom trudności dodawać QTE to niech to robią na konsoli, a nie na PC

Edytowane przez aenwu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"S.T.A.L.K.E.R. 2 tworzony jest na PC, potem zostanie przeniesiony na konsole. PC to nasza ulubiona platforma"

 

ZOMG. Świetne info! To daje jeszcze nadzieję na porządną, nieogłupioną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy jak to będzie ;) ja sobie nie wyobrażam Stalkera z autoregeneracją zdrowia pasuje mi to co jest teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna. Wchodzi człowiek na vg247 i serce staje dęba na widok niusa "S.T.A.L.K.E.R. 2 info blowout" A tam raptem link do q&a z gsc, a wywiady z GSC zawsze są takie same- pytanie na 3 linijki a odpowiedź typu- NIE/nie powiem.

Zatem-

http://www.facebook.com/topic.php?uid=111521215540469&topic=254#topic_top

 

Ma być głównie robione pod pc i na nim nie będzie kompromisów, również w temacie np. inventory- nie będzie ono uproszczone na potrzeby konsol, natomiast konsolowe wersje mają się od pc różnić głównie... gorszą grafą. No to powstaje pytanie skoro głównie grafą to co z resztą? Toć stalkery były raczej dość skomplikowane pod kątem sterowania/inventory itp, ogólna taka hardkorowość i brak prowadzenia za rączkę, wydawałoby się że na konsolach to wszystko uproszczą i wyjdzie takie metro2033, a tu że "główna różnica to grafa". Trochę nie rozumiem.

 

Nie będzie wojen frakcji, będą nowe postacie a i parę starych, nowa historia, będą nowe mutanty (duh), "nie powiem" czy będzie sidorovich (a kogo to obchodzi???), biegać będziemy po trójkącie między elektrownią a czarnobylem i czarnobylem 2 aka oko moskwy. Czy będzie to jedna duża miejscówka- na razie nie powiedzą. Będzie dx11, oby tym razem nie tylko na papierze- tak, na ciebie patrzymy CoP. Ma byćwięcej xlabów, pclabów i podziemnych strachoschronów. Z tymi pclabami to nie wiem na bank, ale późno jużwięcdobranoc.

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być głównie robione pod pc i na nim nie będzie kompromisów, również w temacie np. inventory- nie będzie ono uproszczone na potrzeby konsol, natomiast konsolowe wersje mają się od pc różnić głównie... gorszą grafą.

No właśnie, głównie gorszą grafiką, niekoniecznie tylko tym. Co nie zmienia faktu, że interfejs Stalkera można moim zdaniem bezproblemowo przenieść na konsole, nie jest on aż tak skomplikowany. Pewnie wykorzystają "kołowe" menusy. O ile te zapewnienia to prawda, bo z tym różnie bywa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=60565

 

Nad grą S.T.A.L.K.E.R. 2 pracuje około 60 osób. Co ciekawe, deweloper nie zamierza angażować się w potężną kampanię marketingową i ograniczy się do dwu- lub trzymiesięcznego promowania swojego dzieła.

 

Na pc nie ma się co bać opłakanych skutków braku marketingu, tu ludzie wiedzą co dobre :] (tyle teoria :E ) ale na konsoli może się skończyć jak z metro 2033, które nie sprzedało się zbytnio.

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pewnie wielu będzie bronić, że DVD ma ograniczoną pojemność by zmieścić kilka wersji językowych i mają rację....

 

Heh, oczywiście MULTI3, 5, 7, czasem 9 może istnieć ale nie w Polsce.

[-----------

- Roman, skończyliśmy lokalizację!

- Nieźle chłopaki, no to jak, dodajemy do kompilacji języków i puszczamy do tłoczni?!

- Ale już 16.40...

- Dobra, to wrzućcie tylko polski!

------------]

Idiotyzm usuwania innych języków jest porażający, a ceny przy zamawianiu gry z zagranicy ok. 6 miesięcy po premierze i tak są niższe i masz pewność,

że dostaniesz dobrą wersję /przypomina mi się Fallout 3, które to wersje PL i chyba RUS były przez pewien czas pozbawione możliwości używania pewnych modów,

chodziło o użyte zabezpieczenie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalker po angielsku nigdy, Mirosław Utta dobrze pasuje do niego i języka rosyjskiego, tak ma właśnie być to jest klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosław Utta BYŁ klimatem wszelkich rozmów prowadzonych w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosław Utta BYŁ klimatem wszelkich rozmów prowadzonych w grze :)

Dokładnie, a gra jeszcze nabiera większego klimatu jak ktoś potrafi czytać cyrylice np. taki ktoś jak ja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] aż chcę się napisać gdy zobaczyłem wiadomość straszną i karygodną na konsole jak oni mogli to nam zrobić :mad2::whip::pistols:

To była moja ulubiona seria pewnie nawet Mirosława wywalą i zatrudnią jakiegoś pajaca z Disney chanel na dubbing żeby było miło .

Pozostaje wierzyć w moderów że zrobią porządek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kacperlol ja mam cichą nadzieje że wersja na pc nadal będzie bogata jak poprzedniczki, a wersje kąsolwe będą okrojone jak dla kąsolowców ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kacperlol ja mam cichą nadzieje że wersja na pc nadal będzie bogata jak poprzedniczki, a wersje kąsolwe będą okrojone jak dla kąsolowców ;)

ale słuchaj wprowadzą odnawiane życie , jedno liniowość ubogie tereny garstkę npc'tów , full amo itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale słuchaj wprowadzą odnawiane życie , jedno liniowość ubogie tereny garstkę npc'tów , full amo itd.

To by było krzywdzące dla serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale słuchaj wprowadzą odnawiane życie , jedno liniowość ubogie tereny garstkę npc'tów , full amo itd.

 

A pan widzę fan wróżenia z fusów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pan widzę fan wróżenia z fusów :)

Może nie od razu fan ale spójrz prawdzie w oczy. Jakie teraz gry wychodzą? Co raz mniej jest gier które skupiają się na zarobieniu pieniędzy a nie na samej grze...

A na STALKERA2 sądzę że wiele osób czeka i to by się nawet sprawdziło, coś ala Duke Nukem Forever - okazał się klapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie od razu fan ale spójrz prawdzie w oczy. Jakie teraz gry wychodzą? Co raz mniej jest gier które skupiają się na zarobieniu pieniędzy a nie na samej grze...

 

No, no, bo stalkera to robią nie po to żeby zarobić. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby nadal Stalker pozostał sandboxem no i poziom trudności oraz klimat został plus jakieś fajne ulepszenia rozgrywki np. niszczenie otoczenia itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie od razu fan ale spójrz prawdzie w oczy. Jakie teraz gry wychodzą? Co raz mniej jest gier które skupiają się na zarobieniu pieniędzy a nie na samej grze...

 

Taaak, za komuny było lepiej, a konsole na pewno oznaczają zmianę w modern warfare, w końcu złe casuale nie zniosą rozgrywki pc master race.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak, za komuny było lepiej, a konsole na pewno oznaczają zmianę w modern warfare, w końcu złe casuale nie zniosą rozgrywki pc master race.

Twórcy w wywiadach mówili że Stalker 2 na kąsole będzie biedniejszy niż na pc jestem za, tak każdą gre powinni tworzyć, bieda na kąsolę, wypas na pieca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy w wywiadach mówili że Stalker 2 na kąsole będzie biedniejszy niż na pc jestem za, tak każdą gre powinni tworzyć, bieda na kąsolę, wypas na pieca.

 

Na co ?

 

Swoją drogą, dlaczego piszesz, że tak powinni robić każdą grę - "bieda na konsole, wypas na pieca" ? Trochę mi tu zajeżdża fanboystwem...

 

Stalker 2 powstaje na podstawie filmu (albo serialu whatever) więc nic dobrego z tego nie będzie.

Z reszta nie wróżę wielkiego sukcesu serialowi i tym bardziej filmowi.

 

Dla mnie najlepsza pozostaje pierwsza część Stalkera lecz jeszcze za czasów wczesnej Aplhy - z pojazdami (nie pamiętam numerku), innymi potworami i cholernie trudnym wysokim poziomem trudności. Ahh ile ja się w to nagralem.

Edytowane przez szewskitomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] aż chcę się napisać gdy zobaczyłem wiadomość straszną i karygodną na konsole jak oni mogli to nam zrobić :mad2::whip::pistols:

To była moja ulubiona seria pewnie nawet Mirosława wywalą i zatrudnią jakiegoś pajaca z Disney chanel na dubbing żeby było miło .

Pozostaje wierzyć w moderów że zrobią porządek

Jakby tak było jak mówisz, sprzedaż w PL byłaby bliska zeru. Te mikroprocenty byłyby chyba u tych, co pierwszego Stalkera na oczy nie widzieli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy w wywiadach mówili że Stalker 2 na kąsole będzie biedniejszy niż na pc jestem za, tak każdą gre powinni tworzyć, bieda na kąsolę, wypas na pieca.

Wierzysz im :lol2:

 

Jeszcze zobaczycie , ten stalker to będzie zwrot o 180 stopni , wyjdzie z tego zwykła papka.

Nic nie mam do zwykłych strzelanek typu cod itd. nawet w nie gram ale, stalker'a mogli by zostawić takiego jaki był ,uwielbiam tą serie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...