Skocz do zawartości
Adi-C

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wierzysz im :lol2:

 

Jeszcze zobaczycie , ten stalker to będzie zwrot o 180 stopni , wyjdzie z tego zwykła papka.

Nic nie mam do zwykłych strzelanek typu cod itd. nawet w nie gram ale, stalker'a mogli by zostawić takiego jaki był ,uwielbiam tą serie .

To jedyny fps z elementami rpg, którego ukończyłem i też bym wolał takiego jaki jest, chociaż by mogli skrócić dojścia do misji i dać pojazdy :P Następny fps z elementami rpg jaki mnie interesuje to RAGE (no jeszcze spróbuję dać szansę Dead Island). Tak to oby jak najmniej (a nawet w ogóle) takich gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz im :lol2:

 

Jeszcze zobaczycie , ten stalker to będzie zwrot o 180 stopni , wyjdzie z tego zwykła papka.

Nic nie mam do zwykłych strzelanek typu cod itd. nawet w nie gram ale, stalker'a mogli by zostawić takiego jaki był ,uwielbiam tą serie .

Wierzyć nie wierzyć o to jest pytanie, najważniejsze że mają swój silnik, a nie ut3 który mi zbrzydł np. po pograniu w Signularity gra dla dzieci nic więcej. Można narazie gdybać co będzie, chce tylko żeby nie s****** serii tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że nie będzie już lektora znanego z pierwszej części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie niewiele wiadomo, ale szkoda by było, stary Utta budował połowę klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie niewiele wiadomo, ale szkoda by było, stary Utta budował połowę klimatu.

 

Gdyby go nie było to bym na pewno polskiej wersji nie kupił. Stalker to jedyna gra, w którą gram w polskiej wersji właśnie dzięki lektorowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby go nie było to bym na pewno polskiej wersji nie kupił. Stalker to jedyna gra, w którą gram w polskiej wersji właśnie dzięki lektorowi.

Zgadzam się, stalker tylko z Uttą lub rus + pl napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było Utty to nikt by nie instalował języka PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc jako, że będzie multiplatformowa to spodziewam się głupiego odnawiania paska życia (nie cierpię tego w grach) oraz zapewne niższego poziomu trudności :D no i pewnie co chwile będzie jakiś save point tudzież checkpoint :D

 

Najwyżej będzie trzeba poczekać, aż wyjdzie mod "Complete" albo coś w ten deseń. (Zresztą ja z zasady nigdy nie gram wcześniej niż rok po tym, jak gra się pojawiła). Właśnie kończę (chyba) po raz pierwszy Jedynkę. Od razu wywaliłem tego nieszczęsnego lektora, podmieniając głosy na oryginalne (trochę mi zostało z rosyjskiego w podstawówce i liceum), zainstalowałem Complete mod 2009 (angielskie teksty na ekranie, choć da się przywrócić polskie - oczywiście bez lektora), potem Realistic Weapons (oryginalny model balistyczny to jakieś kuriozum). Gram na poziomie "Mistrz" - i jest w sam raz, choć SI niekiedy totalnie głupieje mimo szumnych zapewnień, że ją naprawiono.

Edytowane przez wojtzuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.kotaku.com.au/2011/10/s-t-a-l-k-e-r-2-complete-with-online-drm

Gra będzie wymagała stałego połączenia z netem... Będą się ściągać kody i takie. To nie wróży dobrze zabugowaniu. Nawet jak wszystko było lokalnie kłesty się kaszaniły, a teraz... Wywiad tu, można próbować tłumaczyć przez gogle ale wiele to nie da.

http://kp.ua/daily/220711/291887/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedyny fps z elementami rpg, którego ukończyłem i też bym wolał takiego jaki jest, chociaż by mogli skrócić dojścia do misji i dać pojazdy :P Następny fps z elementami rpg jaki mnie interesuje to RAGE (no jeszcze spróbuję dać szansę Dead Island). Tak to oby jak najmniej (a nawet w ogóle) takich gier

 

Dead Island dla mnie to prawie gra roku, dawno mi się tak fajnie w nic nie grało.

 

Czy STALKER 2 wychodzi na konsole? No bo jeśli tak, to znowu będą 16 bitowe z trudem doczytujące się tekstury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Island dla mnie to prawie gra roku, dawno mi się tak fajnie w nic nie grało.

 

Czy STALKER 2 wychodzi na konsole? No bo jeśli tak, to znowu będą 16 bitowe z trudem doczytujące się tekstury.

A dla mnie wielkie rozczarowanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nowy S.T.A.L.K.E.R zejdzie na to o czym piszecie (odnawialne życie itd) to naśle chyba dresy na twórców, projektantów itd za to, za (być może-wróżenie z fusów jak to ktoś napisał) spier******* tak fajnej gry. Bez utta, tego samego klimatu czy poziomu trudności to będzie fail dla fanów serii i victory dla dzieci MW.

Edytowane przez Czachmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wszystko będzie jednym wielkim levelem ale pewnie będą przez to musieli ostro pociąć jakość grafiki...więc pewnie wyjdzie im drugie GTA 4 - na konsolach tekstury będą się wczytywały po tym jak wjedziemy w niewidzialną ścianę, a na kompach gra będzie raczkować na mocnych konfiguracjach...albo zrobią lipę jak Rage. Po mojemu mogło zostać, jak było...kilka dużych poziomów, pomniejsze lokacje jak laboratoria i byłoby okej. Gdyby tylko dodali pojazdy...

No ale zachciało im się nowego silnika, który będzie pewnie średni skoro ma być za friko. Nie wierzę żeby wyrobili się z premierą w 2012r.

 

Kwestia DRM - może tylko na wschodzie będzie wymagany net, tak sam jak sporo gier u nich ma najgorsze DRM typu StarForce, gdy na zachodzie jest luźniej - SecuRom. Zresztą to ma być chyba podobna idea do DRM EA czy Ubisoftu...tak, tego, które i tak załamano :E

Czyli ponownie - osoba kupująca grę ma przesrane, pirat pogra bez neta i problemów.

 

...teraz zabija mnie ciekawość jak będzie wyglądać ta część znanych nam już leveli na nowym silniku :)

Edytowane przez No bo co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu się tak plujecie o te drmy. Codzienne problemy z internetem? Polecam zmianę providera.

Edytowane przez Add88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki pacjent.

Najpierw przeczytaj temat, potem wklejaj to, o czym tu się dyskutuje od paru stron.

Jaki żłób. :beerchug:

Od paru stron? Ja tu widzę pierwszy wpis o tym, sześć postów wcześniej. Zresztą sam coś o tym napisałeś nade mną.

Link miał prowadzić nie tylko do tej informacji, ale i wywiadu (i tu faktycznie moje przewinienie).

Edytowane przez Anomander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamereactor.eu/news/10001/GSC+Game+World+closing+shop%3F/

 

Wycieknięte artworki:

http://www.dsogaming.com/news/leaked-stalker-2-screenshots-and-artworks-game-is-canceled-gsc-gameworld-is-closing/

 

 

No ciekawe co z tego wyjdzie- rozwiązują gsc, ale gdzie oficjalnie piszą o losie stalkera2? Raczej mało prawdopodobne żeby wywalili na śmieci wszystko co zrobili...

 

Z drugiej strony to z tą grą ogólnie jakiś cyrk był- mówili coś o tym że jej wydanie bądź nie (!!!) będzie uzależnione od tego jak poradzi sobie film stalker (1111!) o budżecie o ile pamiętam 3mln$.

Nosz kurde zrozumiałbym robienie jakiejś indie gierki na doczepkę do filmu, ale... stalker grą na doczepkę?

Strasznie dziwna historia, a teraz to...

 

EDIT:

http://www.eurogamer.net/articles/2011-12-09-gsc-denies-stalker-2-cancelled-rumour

Ech.

GSC director Dmitri Bourkovski has confirmed the closure of GSC and the cancellation of Stalker 2.

 

No to dupa blada, panowie.

A ja tu się nastawiałem żeby na stalkera2 kompa zmieniać :sadpanda:

Niech mnie ktoś uszczypnie :o

 

Jeszcze trochę artów:

http://blog.ascian.me/2011/12/leaked-screenshots-concept-art-and.html

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezła lipa. Możne ktoś przejmie projekt i go ukończy, ale raczej nikła to nadzieja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możne ktoś przejmie projekt i go ukończy

 

Ta przejmie go EA i zrobi koleją grę dla 10 letnich dzieci i będziesz miał wielką zieloną strzałkę nad głową. To ja już wole żeby gra nigdy nie wyszła niż jakby miała podzielić los Duka Nukema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...