Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morv

Heroes of Might & Magic VI

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze screeny:

 

4c68c5b1376d3.th.jpg4c68c5bd61ffd.th.jpg4c68c5c9138f1.th.jpg

4c68c5e07a508.th.jpg4c68c5ebc3c12.th.jpg

 

 

Trailer

 

 

Więcej dowiemy się podobno 18 sierpnia na gamescom'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny HoMM w 3D :( I kwadraty na polu bitwy zamiast hexa? WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szóstka? Ja myślałem, że nic więcej poza III już nie wyszło, no jak to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam gadacie 5 była bardzo fajna. Wiadomo że III FTW, ale czekam na tą grę z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mi się wydaje albo robią tą grę na silniku King's Bounty :) Ale jak na każdą część, czekam z niecierpliwością :) Oby szli drogą III i V to nie trzeba się będzie martwić o ostateczny wizerunek tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis

Screeny wyglądają tragicznie, strasznie nieczytelnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z konsolami. Pewnie zrobią kolejną casualową grę która przechodzi się sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie wyglada tak jak homm V interfejs tez podobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny wyglądają tragicznie, strasznie nieczytelnie jest.

 

Miałeś w H3 grać w Ostrze Kakademonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

ta gra wyjdzie dopiero w 2011.... Wrócimy do tematu minimum za pół roku, naprawdę szkoda klepania w klawiaturę na tym etapie powstawania gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz oczekiwanie polecam sobie umilić Disciplesem 3. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie! Styl graficzny jednostek jest moim zdaniem dużo lepszy niż w V i bliższy "starym Hirołsom". Martwi mnie tylko to, że na screenie widać tylko trzy surowce :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy jęczą tak nad 5 i 3D, także moim zdaniem bardzo fajna odsłona. Trójka była fajna (i dalej jest), ale trzeba iść z duchem czasu, a nie ciągle odwracać się do tyłu...

 

 

 

Jedyne, co po tym krótkim zwiastunie zaniepokoiło mnie, to zbytnie uproszczenie ilości surowców, a tak poza tym zaj****za :) I muzyka jak zwykle świetna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na piątce powinno się skończyć, była dobra, ale nie na tyle aby kontynuować serię. Jest nowa więc hamerykańcom powinna się podobać grafika, a dla hardkorów i wyjadaczy jest nieśmiertelna trójka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania to już V powinno nie być, bo przecież IV też była niewypałem względem tej jedynej i jakże idealnej III części Bohaterów.

Dla mnie V swoją kampanią przewyższała III w której kampania to zlepek jakiś epizodów i gracz nie musiał sobie nią głowy zawracać, bo nie wciągała, ani też nie miała w sobie żadnej epickości. Jedyną rzecz, którą trójka przewyższa wszystkie części była kapitalna oprawa dźwiękowa, zaś systemem rozgrywki i grywalnością jest na poziomie V. Poza tym III, IV, V mają swój specyficzny klimat, który różni się w zależności od części i jednym się podoba taki, innym taki, a innym oba podchodzą. Poza tym tytuły te różnią się jeszcze lekkimi zmianami w rozgrywce i o ile III i V są względem siebie bardzo zbliżone systemem rozgrywki to już IV troszkę odbiega, co nie znaczy że jest gorsza. No i zostaje jeszcze ta straszna grafika 3D która jest taka beee. Chodź tak sobie myślę, że gdyby V była robiona na jakimś nowym silniku 2D to też fani H3 by narzekali (patrz H4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania to już V powinno nie być, bo przecież IV też była niewypałem względem tej jedynej i jakże idealnej III części Bohaterów.

Dla mnie V swoją kampanią przewyższała III w której kampania to zlepek jakiś epizodów i gracz nie musiał sobie nią głowy zawracać, bo nie wciągała, ani też nie miała w sobie żadnej epickości. Jedyną rzecz, którą trójka przewyższa wszystkie części była kapitalna oprawa dźwiękowa, zaś systemem rozgrywki i grywalnością jest na poziomie V. Poza tym III, IV, V mają swój specyficzny klimat, który różni się w zależności od części i jednym się podoba taki, innym taki, a innym oba podchodzą. Poza tym tytuły te różnią się jeszcze lekkimi zmianami w rozgrywce i o ile III i V są względem siebie bardzo zbliżone systemem rozgrywki to już IV troszkę odbiega, co nie znaczy że jest gorsza. No i zostaje jeszcze ta straszna grafika 3D która jest taka beee. Chodź tak sobie myślę, że gdyby V była robiona na jakimś nowym silniku 2D to też fani H3 by narzekali (patrz H4).

i HOMM skończy jak fifa, będzie wychodzić co roku, no bo przecież skoro wyszła IV to i V i VI i VII i CCMMMX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście na końcu trailera, że z logo zniknęło "of". Nieco dziwna jest też domena mmh6.com , która póki co nie istnieje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się piąty Heroes bardzo podobał, bardziej niż trzeci. A gry nie robi już Nival, tylko Black Hole Entertainment, znane z co najwyżej niezłych Armies of Exigo (69 na metacritic) i Warhammer: Mark of Chaos (73 na metacritic). Nie wróży to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście na końcu trailera, że z logo zniknęło "of". Nieco dziwna jest też domena mmh6.com , która póki co nie istnieje :E

Może to wkręt jest :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi, dobre żarty IV nie wypałem, ale tylko dla największych "hardkorowców" ! Sam zaczynałem od IV i to chyba jedyna rzecz, którą tak dobrze zapamiętałem z młodości.

 

Może gdyby ludzie podeszli do IV jak do świetnej strategi turowej w świecie M&M, a nie następczyni III to odniosłaby ogromny sukces...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutny must have.

co do poprzednich części...

V jest świetna nie wiem co chcecie

IV, wbrew pozorom też - mnie sie w nia dobrze gralo, i pamietam, ze gdy kupilem ja za 27 zl gralem chyba nonstop przez 20 h, i jakos bylo ok :E

III - klasyka, ale nie ma tego co...

DWÓJKA - ta gra na zawsze będzie dla mnie nr 1, za klimat. w tej grze wyjątkowo leję na grafikę. klimat, muzyka i ogólnie miodnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może gdyby ludzie podeszli do IV jak do świetnej strategi turowej w świecie M&M, a nie następczyni III to odniosłaby ogromny sukces...

 

Pewnie tak, gdyby nie była crapem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...